כרגע באתר
5
8
6
,
2
מודעות
כניסה לאזור האישי

ניקוי גרניט פורצלן בדירה חדשה

אריחי גרניט פורצלן הם השכיחים ביותר במדינת ישראל, ויש להם יתרונות רבים שהופכים אותם לנפוצים בחלק ניכר מהדירות החדשות שנבנות. במצב בו יש גם בדירה שלכם אריחים שכאלה, אתם צריכים לדעת כיצד לנקות אותם בצורה היעילה והאיכותית ביותר.

16/02/2017

על אריחי הפורצלן באופן כללי, ועל היתרונות שלהם שהופכים אותם לנפוצים כל כך

על אריחי הפורצלן באופן כללי, ועל היתרונות שלהם שהופכים אותם לנפוצים כל כך
כשאתם עוברים לדירה חדשה או מעצבים דירה מאפס, אתם צריכים כמובן גם לבחור ריצוף לחדרים השונים בחלל הבית. אחת האפשרויות הנפוצות ביותר והאיכותיות ביותר עבורכם, שרבים בוחרים בה וניתן להבין זאת היטב, היא אריחי גרניט פורצלן.

מהם אותם אריחים ?

אריחים אלה הם למעשה אריחי פורצלן עמידים במיוחד שמיוצרים בצורה תעשייתית ומלאכותית, מחירם הוא סביר בהחלט ביחס לאפשרויות אחרות של ריצוף, והם מצטיינים באסתטיקה, במגוון אפשרויות עיצוב שונות ובעמידות גבוהה במיוחד לאורך זמן. אם גם בדירה החדשה שלכם יש ריצוף שכזה – כנראה שקיבלתם את ההחלטה הנכונה, אך בכל זאת עליכם לדעת כיצד לנקות את האריחים האלה בצורה היעילה ביותר, בעת הכניסה שלכם לדירה החדשה ובכלל באופן שוטף לאחר הכניסה.

כיצד מנקים אריחי פורצלן שכאלה בצורה יעילה?

הניקוי של אריחי גרניט פורצלן הוא אחד היתרונות המשמעותיים ביותר של אריחים אלה. אריחים אלו הם קלים מאוד לניקוי, ואין עליהן הגבלות משמעותיות כל כך. למעשה, שימוש בסבון רצפה או בכול סבון כללי מסוג כזה או אחר, בשילוב עם שטיפת מים או באמצעות מטלית ספונג'ה – יעשה את העבודה ברוב המוחלט של המקרים. משום כך, מדובר באריחים שנחשבים לקלים מאוד לתחזוקה, וזה שיקול משמעותי ביותר בבחירה באריחי ריצוף באופן כללי. עם זאת, ישנם כמה וכמה דברים שחשוב לדעת בהקשר לניקוי של האריחים האלה – הן בנוגע למה לא לעשות והן בנוגע למה לעשות במצבים קשים.

דברים שחשוב לדעת על ניקוי אריחי הפורצלן במצבים קשים במיוחד

ראשית, חשוב להבין כי אריחי גרניט פורצלן לא מנקים באמצעות חומרי ניקוי שמכילים וקס, שכן הווקס הוא אחד החומרים הבודדים שיכולים להזיק באופן משמעותי לריצוף זה. בנוסף חשוב מאוד להבין כי אריחי הפורצלן בפני עצמם נחשבים לדוחים לכלוך – אך בכל זאת יש בהם שקעים מיניאטוריים כמעט בלתי נראים שיכולים לגרום ללכלוך להיכנס לעובי האריח ולהקשות על הניקוי שלהם. בגלל הסיכון של מצבים כאלה, כאשר ישנו לכלוך על גבי הריצוף, אסור לאפשר לו להפוך לכתם על ידי השארת הלכלוך זמן רב וצריך להשתמש בהקדם האפשרי בסבון נוזלי ובמטליות מיקרופייבר – שיכולות להגיע לעובי הנחוץ ולהסיר את הלכלוך הקשה. במצבים קיצוניים, יש לפנות לשירות מקצועי שיוכל לספק לכם פתרון מתאים.

ניקיון הדירה החדשה שלכם הוא לא עניין של מה בכך – התייחסו אליו בהתאם

אתם רוצים לשמור על הדירה החדשה שלכם כמה שיותר נקייה איכותית ונעימה, עליכם לדעת כיצד להתייחס לריצוף שלכם ולנקות אותו כראוי זה חלק משמעותי ביותר מכך. לסיכום אם אריחי גרניט פורצלן מרצפים את הדירה שלכם, אתם חייבים לדעת כיצד להתייחס אליהם בצורה הנכונה ביותר על מנת לשמור אותם, יפים ונקיים למראה לאורך זמן.
פעולות נוספות :
שיתוף בפייסבוק
הדפס כתבה
שלח כתבה לחבר
הוסף למועדפים