כרגע באתר
3
1
8
,
2
מודעות
כניסה לאזור האישי

התקנת כספת בדירה שכורה

כספת היא אמצעי שצריך להגן על החפצים שלנו בצורה הטובה ביותר ולכן לרוב הן מעוגנות לקיר. ואמנם, בדירות שכורות אין את האפשרות להתקין כספת מעוגנת ועבורן קיימות אופציות אחרות וניידות שמספקות הגנה מעולה לחפצים יקרי הערך.

19/02/2017

הייחוד במיגון החפצים בדירה שכורה

הייחוד במיגון החפצים בדירה שכורה
דירות שכורות משמשות פעמים רבות למגורים זמניים של כמה שנים בלבד ומעצם היותן בהשכרה, אינן מאפשרות לערוך שינויים קבועים במבנה שלהן. מהסיבה הזו, התקנה של כספות בטון שמעוגנות לקיר בדירות כאלו אינה אפשרית. לכן, מיגון החפצים בהן הוא מעט שונה לעומת דירות אחרות והאופציה הטובה ביותר לכך היא קנייה של כספת שניתן להעביר ממקום למקום.

השילוב צריך להיות בין מיגון טוב לבין ניידות

כפי שהוסבר, הניידות היא העניין החשוב ביותר בעת בחירת כספת עבור דירה שכורה. למרות שאין היא מעוגנת לקיר, עדיין ניתן להשיג הגנה מצוינת כשמדובר באחת איכותית. ניתן למצוא היום כספות ניידות ברמה גבוהה מאוד, שקשה מאוד ואף כמעט בלתי אפשרי לפרוץ אותן וכמובן גם לקחת אותן. פשוט חשוב להקפיד על שילוב חכם ומוצלח של ניידות יחד עם יכולת הגנה מצוינת. אפשר לקבל הגנה טובה גם בכספת קטנה המוסתרת היטב.

חומרים כבדים יכולים להיות ניידים

חשוב לזכור שעבור הובלתם של חפצים רבים בדירה שכורה אנו משתמשים בשירות של הובלות – לא ניתן להוביל לבד הכל. בבחירת כספת, אפשר להסתמך על העיקרון הזה. ניתן ומומלץ לקנות כזו שעשויה מפלדה כבדה, אשר לא ניתן להרים בקלות, דבר שמונע מהפורצים לקחת אותה עמם. הפלדה הכבדה לא מספיק ניידת עבור הגנבים, אבל היא יכולה להיות מספיק ניידת בשביל ההובלה.

איך בוחרים מנגנון נעילה?

כידוע, לכספות שונות ישנם מנגנוני נעילה שונים ונצטרך לבחור ביניהם. בעיקרון, לכל מנגנון יש את היתרונות ואת החסרונות שלו. שני הסוגים העיקריים של נעילה הם נעילה אלקטרונית באמצעות מקשי קוד או באמצעים מתקדמים כמו טביעת אצבע למשל ונעילה אנלוגית במפתח או במנעול מיוחד עם קוד מסתובב. הבחירה צריכה להתבצע לפי הדרך בה לכם נוח לפתוח את הכספת – לזכור קוד, לשמור מפתח או להשקיע בנעילה ביומטרית.

מערכות נעילה אלקטרוניות

יתרון של מערכות כאלו הוא שאין צורך בשמירה על מפתח כלשהו כדי להצליח לפתוח את הכספת, כך שאין אפשרות שהפורצים יוכלו להשיג בעצמם את אמצעי הפתיחה שלה. מערכות אלקטרוניות יכולות להיות פשוטות, כמו כאשר מדובר בקוד בדומה לאלו שקיימות בבתי מלון למשל, או מתקדמות מאוד עם מערכת ביומטרית. מערכות איכותיות וטובות שתהיינה גם יקרות יותר, אינן מאפשרות פריצה גם על ידי הפורצים המתוחכמים ביותר.

מערכות נעילה אנלוגיות

מערכות אלו נחשבות לזולות יותר מאחיותיהן האלקטרוניות. הן שימושיות ביותר גם בעידן הממוחשב של היום. מערכות נעילה אנלוגיות מצוינות שמעניקות הגנה מרבית. המערכות האנלוגיות מחולקות לשני סוגים – מנעולי קוד מסתובבים ומפתחות. נעילה עם מפתח היא פחות מומלצת כי ניתן לאבד אותו, אך נעילת קוד אנלוגית היא קשה מאוד לפריצה ועם זאת נחשבת לזולה ויעילה. אם התקציב חשוב לכם, זו יכולה להיות אופציה טובה עבורכם.

איך מתבצעת ההתקנה עצמה?

התקנה של כספת היא תהליך פשוט, במיוחד אם מדובר בהתקנה קלה. העניין החשוב הוא להסתיר את הכספת כראוי. למעשה בכספות קטנות ניתן לבצע אותה באופן עצמאי לחלוטין, עם סיוע של הוראות היצרן בלבד. עבור מוצרים מסיביים יותר יהיה צורך בהזמנת איש מקצוע שיכייל את הכספת ויניח אותה בעמדה מתאימה. כך או כך, מדובר בהליך מהיר ופשוט למדי.
פעולות נוספות :
שיתוף בפייסבוק
הדפס כתבה
שלח כתבה לחבר
הוסף למועדפים