כרגע באתר
5
8
6
,
2
מודעות
כניסה לאזור האישי

קרוואנים לאירועים מיוחדים

ארה"ב היא מדינה בה זוכים קרוואנים לפופולאריות עצומה, הן ככלי רכב שכיח לטיולי קמפינג והן כמגורי קבע עם שכונות שלמות המבוססות על מגורי קרוואנים. בישראל, מתחיל תחום זה להיכנס יותר ויותר אל שדרות המיין סטרים, עם משפחות רבות הבוחרות את האפשרות של השכרת קרוואן לצורך טיול משפחתי בדרום או בצפון הארץ. במסגרת תהליך זה, מוצאים עוד ועוד אנשים את השימושים והיתרונות הרבים של הקרוואנים גם בתחומים אחרים שאולי לא חושבים עליהם במחשבה ראשונה, ואחד השימושים המעניינים יותר הוא קרוואנים לאירועים מיוחדים.

23/02/2017
מן הסתם, לא ניתן לערוך מסיבה בתוך קרוואן, לא חגיגת ברית מילה או בת מצווה ולא חגיגת בר מצווה או חתונה. יחד עם זאת, קרוואן יכול לספק אפשרות יוצאת דופן לחגיגת יום הולדת משפחתית, לטיול בר או בת מצווה, ואם רוצים לקחת את זה לקצה, אפשר לערוך אירוע טבע עם קרוואנים איתם מגיעים האורחים, ויכולים ללון בשטח האירוע ולהפוך אותו לחגיגה אמיתית שנמשכת יותר מיום אחד. שוק הקרוואנים הוא שוק גדול ומגוון, ובו אפשר למצוא שלל דגמים קטנים וגדולים, בהם גם דגמים נגררים שניתן להתאים לכל רכב, וגם דגמים ממונעים בהם ניתן לנהוג עם רישיון סטנדרטי בסיסי.

חגיגה משפחתית מצומצמת בטבע, עם ניידות מלאה

כך למשל, תוכלו לשכור קרוואן, שניים או שלושה, להזמין את כל בני המשפחה ולצאת לטיול שבת חתן אחרי החתונה, טיול בר מצווה אחרי החגיגה הגדולה, מסיבת יום הולדת חשובה לאחד ההורים, או כל אירוע אחר שאותו תרצו לחגוג במסגרת משפחתית מצומצמת, ושתרצו לחגוג אותו בצורה שונה, מיוחדת ובלתי נשכחת. הקרוואנים מלווים אתכם לאורך כל הטיול, הם מספקים לכם מקום מגורים נוח, יעיל ומפנק והם מאפשרים לכם לדלג ממקום למקום על מנת ליצור טיול עשיר וחווייתי לכבוד האירוע. תוכלו לבחור את הקרוואן המתאים לכם הן מתוך שיקולי תקציב והן מתוך שיקולי גודל, אבזור ורמת נוחות, ולהשכיר אותו לכל תקופה שתרצו החל מיום אחד.

בדיוק כמו עריכת אירוע בבית מלון, ובשילוב טיול טבע תחת כיפת השמים

הרעיון של קרוואנים לאירועים מיוחדים הוא רעיון שבמדינות מסויימות נחשב למאוד מקובל ומאוד שכיח, וכעת ניתן לזהות את המגמה גם בישראל. טיול משפחתי לקמפינג על חוף הים, טיול לנחלים וחורשות באזור הצפון, טיול מדברי באזור דרום הארץ, משולב באירוע משפחתי חשוב, ועם כל התשתיות הנדרשות לכם לרבות מטבח להכנה ואחסון של המטעמים לאירוע, מיזוג אוויר, מיטות, שירותים, מקלחות וכדומה. למעשה, עריכת אירוע מיוחד במסגרת של טיול קרוואנים, יכולה לספק לכם את אותם הערכים של חגיגת אירוע בבית מלון, בהבדל קטן שאת האירוע הזה אתם רוצים לחגוג בטבע, תחת כיפת השמים, מחוברים לאדמה ולכל בני המשפחה.

לפרטים נוספים אתם מוזמנים לבקר באתר
קרוואנים למכירה ולהשכרה
פעולות נוספות :
שיתוף בפייסבוק
הדפס כתבה
שלח כתבה לחבר
הוסף למועדפים