כרגע באתר
4
8
6
,
2
מודעות
כניסה לאזור האישי

נגררים להשכרה ולמכירה

ישנם כל כך הרבה דברים שיכולנו לעשות בעצמנו, ללא סיוע של אנשי מקצוע, לו רק היה לנו נגרר בבית. הנגרר ניתן לחיבור מהיר ובטוח לוו גרירה המותקן על הרכב, ועליו ניתן להעמיס פריטי ריהוט, חפצים, כלי וחומרי עבודה, ואפילו דירות שלמות.

23/02/2017
בחיפוש נגררים להשכרה או נגררים למכירה, תוכלו למצוא מגוון רחב של דגמי נגררים, שהפרמטרים המרכזיים המבדילים ביניהם כוללים:

• גודל הנגרר – מרבית הנגררים מגיעים עם רוחב דומה מאוד, וגודלם משתנה בעיקר בהתאם לאורכם
• נגרר פתוח/ סגור – ניתן למצוא נגררים פתוחים לחלוטין למעט הגבהה היקפית, ולצידם גם נגררים סגורים לחלוטין
• הגבהה היקפית – ניתן למצוא נגררים בעלי הגבהה היקפית גבוהה, המאפשרת הובלה של פריטי ריהוט גדולים, ולחילופין נגררים ללא הגבהה כלל או עם הגבהה נמוכה

התאמת הנגרר לרכב הגורר

בבחירת נגררים להשכרה, חשוב לבחון את התאמת הנגרר לרכב הגורר. לכל רכב ישנו משקל מקסימלי שאותו הוא יכול לשאת מעבר למשקלו העצמי.
פרט להיבט החוקי של הנושא, יש לקחת בחשבון גם את ההיבט הטכני, שכן רכב פרטי לא יוכל לגרור אחריו את אותו המשקל כמו טנדר ארבע על ארבע.

בהתאם לכך, כאשר אתם מחפשים נגררים למכירה או להשכרה, אתם בהחלט רוצים לוודא שהנגרר אותו אתם מזמינים מתאים ליכולות של הרכב שלכם, ועל פי הצורך תוכלו לשכור גם רכב מתאים, במידה ומדובר בעבודה מהירה וחד פעמית שאתם צריכים לבצע.

בדיקת איכות הנגרר, החוזק המבני ומערכות הבטיחות

כמו כן, חשוב לוודא שאתם מזמינים את הנגרר מבית עסק מוסמך ומורשה בלבד. ייצור נגררים להשכרה או נגררים למכירה הוא תהליך פשוט למדי, אך איכות העבודה והביצוע יכולה להשפיע מאוד על רמת הבטיחות בשימוש עם נגררים.

יציבות הנגרר, מספר הסרנים והגלגלים המותקנים בו, החוזק המבני הכולל וחוזק נקודת החיבור עם וו הגרירה של הרכב, כל אלה חייבים להיות מיוצרים בסטנדרטים הגבוהים ביותר על מנת להבטיח שימוש בטוח בנגרר.

כמו כן, עליכם לקחת בחשבון את דרישות החוק מבחינת הצגת מספר הרישוי מאחורי הנגרר וחיבור הנגרר למערכת החשמל של הרכב לצורך הפעלת מנורות הבלימה.
פעולות נוספות :
שיתוף בפייסבוק
הדפס כתבה
שלח כתבה לחבר
הוסף למועדפים