כרגע באתר
5
8
6
,
2
מודעות
כניסה לאזור האישי

טיפים לעבודה כנהג בחברת הסעות

אנשים רבים מעוניינים לעבוד כנהגי הסעות, אך אינם יודעים מה הן דרישות התפקיד וכיצד ניתן לבצעו באופן הטוב ביותר. לכן, ריכזנו עבורכם שבעה טיפים לעבודה כנהג בחברת הסעות, על מנת שיהיה לכם קצת מזל לדרך.

27/02/2017

מה היא עבודתו של נהג הסעות ומה הן דרישות התפקיד

מה היא עבודתו של נהג הסעות ומה הן דרישות התפקיד
נהג הסעות נדרש להיות בעל תעודת נהיגה בתוקף, המתירה הסעה של אנשים רבים לצרכים מסחריים. בעת הקבלה לעבודה, נבדק הוותק של נהג ההסעות, ומבוצע לו ראיון אישי לשם התאמה לתפקיד. הנהג נדרש להסיע אנשים שונים ממקום למקום, בזמן ובתאריך הייעודים. פעמים רבות נהג הסעות מסיע את אותם האנשים מדי שבוע, כך שנוצרים קשרי רעות ושגרת עבודה מועילה. להלן שבעה טיפים לעבודה כנהג בחברת הסעות:

תמיד הגיעו בזמן

כבר מן היום הראשון, קיימת חשיבות רבה להגעה בזמן למקום העבודה. סגלו לעצמכם הרגל של עמידה בזמנים, אשר יסייע לכם בעבודתכם כנהגים ונהגות בחברת הסעות. בחברה המציעה שירותי הסעה, קיימת חשיבות רבה לעמידה בזמנים, משום שבכך תלוי חלק גדול מטיב העבודה. הקפידו לאסוף ולהסיע את הלקוחות שלכם בזמן ולמקום המוסכם מראש.

התלבשו בייצוגיות

כאנשים אשר עובדים במתן שירות, לבושכם משקף אתכם ואת החברה בה אתם עובדים. התלבשו לעבודה באופן ייצוגי ההולם את תפקידכם. הקפידו על לבוש נוח, אשר לא יקשה עליכם בעת העבודה. אל תתלבשו באופן חם או קר מדי, אך דאגו כי בגדים אלו יהיו צנועים ונעימים לעין. חברות הסעות רבות מספקות לעובדים מדים, אשר פותרים בקלות בעיה זו.

בצעו ריענון נהיגה תקופתי

בעת נהיגה ברכב מסחרי של חברת הסעות, חשוב מאוד שתהיו במיטבכם. הקפידו לבצע רענון נהיגה תקופתי בהתאם לזמן הדרוש וגשו לכל מבחני כושר הנהיגה אשר אתם מחויבים בהם במסגרת התפקיד. הקפידו לרענן את הידע שלכם בחוקי התנועה מדי שנה בשנה, ובנהלי הסעת הנוסעים. נהגו אך ורק עם תעודת נהיגה בתוקף, ושאו אותה עליכם לאורך כל יום העבודה.

אל תעברו את המהירות המותרת

אנו יודעים כי ציינו לפני מספר סעיפים את חשיבות ההגעה בזמן. למרות זאת, אין הדבר מגיע על חשבון הזהירות בכביש, לרבות השמירה על המהירות המותרת. אל תנהגו מעבר למהירות המותרת בכבישים עירוניים ובין עירוניים. נהיגה מהירה מדי עלולה לסכן את חייכם וחיי הנוסעים עמכם, ולפגוע במצב הרכב בו אתם נוהגים.

הישמעו לכל חוקי התנועה

בעת נהיגה ברכב של חברת הסעות, קיימת חשיבות רבה לשמירה על החוקים. צייתו לתמרורי רמזור אדום, אל תעקפו במקומות אסורים, עצרו לפני מעברי חצייה, תנו זכות קדימה והאטו בעת הצורך. נהיגה שאינה בהתאם לחוקי התנועה מסכנת את חיי הולכי הרגל, נהגי המכוניות שלצידכם והנוכחים עמכם ברכב ההסעות.

היו ערניים

הקפידו לנהוג אך ורק כאשר אתם ערניים למתרחש. אל תנהגו תחת השפעת אלכוהול וחומרים משני תודעה, ואל תסיעו אנשים כאשר לא ישנתם מספיק באותו הלילה. סעו בתשומת לב רבה ושמרו על ערנות בכביש, בעיקר ברגעים בהם אתם מורידים ומעלים נוסעים. נהיגה ישנונית עלולה להוביל לאסון, אותו ניתן למנוע בקלות באמצעות הקפדה על שעות שינה ראויות.

נהגו באדיבות בלקוחותיכם

אינכם רוצים כי לקוחותיכם ירדו מן הרכב באי שביעות רצון. ברכו את הלקוחות שלכם לשלום בעת עלייתם. אינכם מחויבים לפתח עמם שיחת חולין, אך הקפידו שלא לנהוג בהם בגסות ולהשפילם. היו קשובים לרצונות שלהם, והושיטו להם עזרה בעת הצורך.

הבטיחות היא מעל הכל

כאשר אתם מסיעים אנשים, אתם אחראים לביטחונם לאורך כל הדרך. בעת הנהיגה ברכב הסעות, הישמעו לחוקי התנועה. וודאו כי ברשותכם רישיון נהיגה בתוקף, וחדשו אותו בעת הצורך. היו ערניים למתרחש על הכביש, אל תנהגו מעל למהירות המותרת והישמעו לכל חוקי התנועה. אנו מאחלים לכם נסיעה מוצלחת ובטוחה!
פעולות נוספות :
שיתוף בפייסבוק
הדפס כתבה
שלח כתבה לחבר
הוסף למועדפים