כרגע באתר
1
2
7
,
2
מודעות
כניסה לאזור האישי

שיפוץ דירות לאסקייפ רום

אסקייפ רום, או בעברית "חדר בריחה", הוא משחק שנערך בתוך מבנים סגורים או פתוחים. מטרת המשחק היא לדמות מבוך ולאפשר למשתתפים לנסות להיחלץ ממנו בזמן מוגבל.

02/03/2017
הייחודיות של חדרי בריחה נובעת משימוש במגוון רחב של אלמנטים וכלים, כמו גם משילוב בין סוגים שונים של חידות. בנוסף, כיום יכולים יזמים לשפץ דירות קיימות כדי להפוך אותן לחדרי בריחה.

אלו היתרונות המרכזיים של שיפוץ דירות לאסקייפ רום:

א. ניצול המקום הקיים – דירות ישנות שלא מניבות תשואה גבוהה במהלך השכרה יכולות להפוך בקלות לחדרי בריחה מפוארים. הדירות מאפשרות לנצל את המקום הקיים, ללא צורך ברכישת נדל"ן חדש. בנוסף, בעזרת שיפוץ דירות אפשר להתחרות בהיצע הגדול של אסקייפ רום בתל אביב ואזור המרכז.

ב. רמה גבוהה של מקצועיות – שיפוץ דירות שמבוצע על ידי אנשי מקצוע מבטיח רמה גבוהה של חדרי בריחה. המקצועיות נובעת מהשימוש בחומרי גלם מעולים, בהתאמת חדרי הבריחה לקונספט מסוימים ובהתייעצות עם הלקוחות לגבי מה שמתאים להם. מעבר לכך, השאיפה העיקרית היא לשפץ את הדירות כדי לעצב חדרי בריחה מיוחדים ואקסקלוסיביים.

ג. חיסכון בהוצאות – זול יותר לשפץ דירה קיימת ולהפוך אותה לחדר בריחה, מאשר לשכור שטח או לקנות שטח ריק כדי לבנות עליו את המבנה מההתחלה. החיסכון בהוצאות אטרקטיבי בעיקר לאור הוצאות התפעול הגבוהות של אסקייפ רום בתל אביב או בכל מקום אחר בארץ.

כל מה שצריך לדעת על חדרי בריחה

כמובן שהדרך הנכונה לשפץ לשפץ דירות ולהפוך אותן לחדרי בריחה היא קודם כל להכין את שיעורי הבית. כדאי להכיר את המתחרים באזור שבו מעוניינים לפתוח אסקייפ רום חדש, להגיע להתרשמות מכמה סוגים שונים של חדרי בריחה ורק לאחר מכן להחליט על הקונספט המבוקש. במקביל, מומלץ לאסוף הצעות מחיר מקבלנים שיודעים לשפץ דירות ולהפוך אותן לחדרי בריחה מובילים.

לסכום, אין ספק לגבי היתרונות של שיפוץ דירות לאסקייפ רום ואין פלא שמדובר על טרנד חוצה ערים. מומלץ לעשות זאת בעיר צפופה כמו תל אביב כדי לנצל את המקום ולחסוך בהוצאות.
פעולות נוספות :
שיתוף בפייסבוק
הדפס כתבה
שלח כתבה לחבר
הוסף למועדפים