כרגע באתר
1
2
7
,
2
מודעות
כניסה לאזור האישי

כיצד לבחור גריל גז למרפסת

גריל גז למכירה יכול להתאים גם למרפסות של בתים פרטיים. אם בעבר נהנו רק בעלי חצרות וגינות מהיתרונות של גריל גז חדש, הרי שכעת ניתן לשלב אותו בעיצוב חלל החוץ של דירות עם מרפסות קטנות וגדולות.

02/03/2017
הנה כמה סיבות לעשות זאת:

א. חיסכון במקום – גריל גז תופס פחות מקום מאשר כל פתרון צלייה אחר במרפסת. הוא מתאים למרפסות שצמודות למרפסות אחרות או למרפסות פרטיות, כי הוא מעוצב בצורה נוחה ונגישה. השימוש בגריל לא דורש מיומנות מיוחדת והוא מיועד גם למי שאין לו ניסיון ספציפי בצליית בשר, דגים וירקות.

ב. עיצוב מרשים – הגריל משדרג את מראה המרפסת ומעניק לה ערך מוסף. העיצוב שלו מרשים והוא מיוצר על פי סטנדרטים מחמירים של בקרת איכות. כמו כן, העיצוב לא בא על חשבון הפעלה נוחה. הגריל נדלק בשניות ספורות ולא צריך להמתין שהוא יתחמם כדי להתחיל להכין את האוכל.

ג. בטיחות – כמובן שהשיקול המרכזי ברכישת גריל גז חדש למרפסת הוא הבטיחות. בעלי מרפסות לא יכולים להרשות לעצמם להתפשר על הבטיחות, בין אם מדובר בקומות גבוהות או נמוכות. גריל גז הוא הפתרון הבטיחותי המומלץ ביותר על ידי אנשי המקצוע והמומחים לתחום של כיבוי אש.

איך בוחרים גריל גז חדש?

מי שמחפש גריל גז למכירה צריך קודם כל להגדיר את אופי השימוש ואת מסגרת התקציב. כדאי לשאול לכמה אנשים הגריל אמור להתאים, האם משתמשים בו 2-3 בשבוע או רק פעם בשנה ולאיזה מקום ספציפי הוא מיועד (מרפסת צרה, רחבה, גבוהה, נמוכה, צמודה, פתוחה, סגורה וכדומה).

בשלב הבא תוכלו להשוות בין דגמים שונים של גריל גז חדש לפי המפרט הטכני. בדקו את מספר המבערים ותנו עדיפות לדגמים עם מבער נירוסטה. זכרו שפיזור חום אחיד ויעיל הוא הסוד לצליית בשר מוצלחת ואותו ניתן לקבל באמצעות מבערים בצורת משולשים.

קראו היטב את הוראות השימוש של היצרן והתייעצו עם אנשי המקצוע לגבי הבדלים בין דגמים של גריל גז למרפסת. הגיעו לאולמות התצוגה ובדקו איזה דגם ישרת אתכם.
פעולות נוספות :
שיתוף בפייסבוק
הדפס כתבה
שלח כתבה לחבר
הוסף למועדפים