כרגע באתר
7
2
7
,
2
מודעות
כניסה לאזור האישי

עיצוב דלתות פנים למשרדים

עיצוב פנים במשרדים משפיע על תפוקת העובדים ועל הרושם הראשוני כלפי הלקוחות.

02/03/2017
כתוצאה מכך נדרשים מעצבי פנים של משרדים להתייחס לשורה ארוכה של שיקולים, ובין היתר להביא בחשבון מגבלות תקציב או מקום. כמו כן, בשנים האחרונות ברור התפקיד המשמעותי של דלתות פנים בעיצוב המשרד.

הנה למשל כמה פונקציות שאותן יכולות למלא רק דלתות איכותיות בחלל הפנים של המשרד או מקום העבודה:

א. הפרדה בין מחלקות – מבחינה פונקציונאלית, הדלתות עוזרות להפריד בין מחלקות שונות במשרד. ההפרדה חשובה גם בשביל העובדים וגם בשביל הלקוחות. היא מקלה על הניהול השוטף של המשרד ועל ההתנהלות מול גורמים חיצוניים.

ב. פרטיות ואינטימיות – עובדים שנמצאים בסביבה שמייצרת תחושת פרטיות מגיעים לביצועים גבוהים יותר. הדרך היחידה להבטיח פרטיות עבור העובדים היא להתקין דלתות פנים איכותיות ועבות. העובדים יכולים להחליט האם להשאיר אותן פתוחות או סגורות, וכך לשלוט בסביבה שבה הם מבלים את רוב שעות היום.

ג. אסתטיקה ועיצוב – אי אפשר להתעלם מהנוכחות הדקורטיבית של דלתות פנים למשרד. דלת מסוימת יכולה לשנות לחלוטין את האופי של המשרד וחלל העבודה. לדלת יש תפקיד משמעותי בעיצוב המשרד ובשמירה על תפקוד תקין. בנוסף, אפשר להחליף רק את הדלתות כדי לעצב מחדש את המשרד במקום להשקיע מאות אלפי שקלים בשיפוץ כללי.

טיפים לבחירת דלתות

אחרי שמבינים את החשיבות של בחירת דלתות פנים למשרד ניתן להיכנס לעובי הקורה ולהשוות בין הדגמים הקיימים. הטיפ העיקרי בהקשר הזה הוא לזכור שיש הבדלים בין דלתות לבית לבין דלתות משרדיות. בעוד בדלתות ביתיות חשוב ליצור אחידות בין העיצוב של חדרים שונים, במשרד ניתן דווקא לייצר הפרדה.

עוד טיפ הוא להתייעץ עם אנשי מקצוע לפני שבוחרים דלתות פנים מסוימים. מטרת הייעוץ היא להבין האם הדלת מתאימה לסוג המפתח מבחינת מידות ואופי השימוש, ולהתרשם מהדגמים החדשים. כדאי להגיע לאולמות התצוגה ולראות מקרוב כמה שיותר סוגים שונים של דלתות. באותה הזדמנות אפשר גם לשאול על המפרט המלא של הדלתות והמנעול, על חומרי הגלם ועל זמני האספקה וההרכבה.
פעולות נוספות :
שיתוף בפייסבוק
הדפס כתבה
שלח כתבה לחבר
הוסף למועדפים