כרגע באתר
2
1
8
,
2
מודעות
כניסה לאזור האישי

כיצד לחפש ולמצוא נגררים למכירה במצב טוב

חיפוש אחר נגררים להשכרה או מכירה יכול להיות תהליך ארוך ומתסכל. הדרך להתמודד עם האתגר היא להתחיל בהגדרת צרכים ומטרות.

02/03/2017
חשוב להבין מה יהיה אופי השימוש בנגרר, לאיזה רכב הוא עומד להתחבר והאם הוא ישמש לצרכים אישיים או מסחריים. כמו כן, מומלץ להתרשם מהנחיות משרד התחבורה לגבי תפעול תקין וחוקי של הנגרר.

לאחר מכן ניתן להיכנס לעובי הקורה ולהשוות בין נגררים למכירה והשכרה לפי הפרמטרים הבאים:

א. סוג הדגם – השוואה בין סוגי נגררים לפי הדגם יכולה להתאים ללקוחות במגזר הפרטי, העסקי, המסחרי והתעשייתי. את ההשוואה רצוי לבצע לפי המידע שמופיע באתרי האינטרנט. ניתן גם להתייעץ עם אנשי מקצוע ולבחון לעומק את המפרט הטכני של דגמים מסוימים.

ב. גודל ומידות – השימוש בנגרר נקבע לפי המפרט הטכני, הגודל והמידות. את הגודל והמידות ניתן לבדוק על ידי ביקור באולמות התצוגה של נגררים להשכרה ומכירה. במידת הצורך אפשר גם להתרשם מהגודל של הנגרר לצרכים שונים. המידות של הנגרר חייבות להתאים לסוג הרכב שגורר אותו ולציוד הנגרר עצמו.

ג. תוספות ואביזרים – חברות מקצועיות מציעות נגררים פתוחים, סגורים, מקורים ועוד. התוספות והאביזרים משפיעים על אופי השימוש בנגרר. רצוי לתת עדיפות לנגרר עם תוספות שיכולות לייעל את השימוש היומי במוצר. בנוסף, בנגררים להשכרה יש לוודא שמדובר על פתרון יעיל לטווח הקצר והארוך.

חסכון בהוצאות על נגררים להשכרה

לא חייבים לקנות נגרר חדש כדי ליהנות מהיתרונות שלו. אפשר לחסוך בהוצאות ולשכור את הנגרר לתקופה קצרה בלבד. ההשכרה מתאימה למי שמתכנן למשל מעבר דירה ולא רוצה להשתמש בשירות הובלות ייעודי, או למי שמנצל את הנגרר שעומד לרשותו כדי להעביר ציוד ותכולה. השכרת נגררים לא דורשת רישוי מיוחד אלא רק שימוש ברכב עם וו גרירה ייעודי.

עוד דרך לחסוך בהוצאות היא להשוות בין מחירי נגררים למכירה והשכרה. את המידע על המחירים ניתן לקבל באתרי האינטרנט שעוסקים בתחום. במידת הצורך אפשר ליצור קשר עם אנשי המקצוע הרלוונטיים, להגיע לאולמות התצוגה ולקרוא על המפרט הטכני של נגררים בדגמים ובגדלים שונים.
פעולות נוספות :
שיתוף בפייסבוק
הדפס כתבה
שלח כתבה לחבר
הוסף למועדפים