כרגע באתר
4
8
6
,
2
מודעות
כניסה לאזור האישי

טיפים למציאת דירות למכירה באשקלון

אשקלון מתפתחת בקצב מדהים וניתן לראות זאת בכמות הדירות שעומדות למכירה בעיר.

02/03/2017
דירות למכירה באשקלון מיועדות לקהל יעד מגוון:

א. זוגות צעירים – זוגות בתחילת דרכם המשותפת יכולים לבחור באשקלון כעיר שבה יקנו את הדירה הראשונה. היתרון של אשקלון מהבחינה הזו בא לידי ביטוי בקרבה לערים גדולות נוספות כמו אשדוד ובאר שבע, כמו גם באפשרויות עבודה מגוונות. בנוסף, דירות למכירה מיועדות גם למקומיים שגדלו באשקלון וגם למי שמגיע מערים שכנות.

ב. משקיעי נדל"ן – ניתן לזהות את ההצלחה של דירות למכירה באשקלון גם בקרב משקיעי נדל"ן. אלו מומחים לנדל"ן שיודעים לזהות הזדמנות להשקעה מוצלחת, ולכן הם מציבים את אשקלון בראש סדר העדיפויות.

ג. בני גיל הזהב – אשקלון היא עיר אידיאלית עבור בני גיל הזהב שמחפשים הזדמנות לשמור על רמת חיים גבוהה לאחר הפרישה והיציאה משוק העבודה. מצד אחד, הדירות באשקלון עדיין זולות וניתן להשיג אותן בפרויקטים חדשים ישירות מול הקבלן. מצד שני, באשקלון יש קהילה תוססת ופעילויות מסביב לשעון. אשקלון היא עיר תיירותית והקרבה לים משרתת את הצרכים של בני גיל הזהב.

טיפים לחיפוש אחר דירות להשקעה ומגורים

כל מי שמחפש דירה להשקעה או מגורים צריך בראש ובראשונה לקבוע את מסגרת התקציב. יש להביא בחשבון את מגבלות בנק ישראל בנוגע להעמדת הון עצמי טרם נטילת משכנתא, אך לזכור שהמחיר הסופי הוא לא זה שמגולם בחוזה. למחיר הדירה יש להוסיף את עמלות התיווך של עורכי הדין, את היטלי ההשבחה והרכישה, את המיסים ואת עלויות המעבר, השיפוצים וכן הלאה.

טיפ לא פחות חשוב הוא להישאר עם אצבע על הדופק כדי להתעדכן לגבי פרויקטים חדשים באשקלון והסביבה. במידה ואתם לא מעוניינים לעבור דירה בטווח זמן מיידי, תוכלו למצוא לא מעט פרויקטים באשקלון שנמצאים בתחילת דרכם. זהו השלב שבו מחירי הדירות הם הנמוכים ביותר וממנו הם רק יכולים לעלות.

לסיכום, אין ספק לגבי האטרקטיביות של דירות למכירה באשקלון. הדירות פונות לקהל מגוון והן משרתות את הצרכים של זוגות צעירים, משקיעי נדל"ן והציבור המבוגר.
פעולות נוספות :
שיתוף בפייסבוק
הדפס כתבה
שלח כתבה לחבר
הוסף למועדפים