כרגע באתר
2
2
7
,
2
מודעות
כניסה לאזור האישי

וילה להשכרה לאירועים קטנים

אירועים קטנים מבטיחים אינטימיות וחוויה חד פעמית עבור כל האורחים והמשתתפים. יש הרבה סוגים של אירועים בהם ניתן לנצל את האווירה המשפחתית, כמו למשל חתונה, בר מצווה ובת מצווה, בריתות וכן הלאה.

02/03/2017
השאלה היחידה היא היכן בוחרים לקיים את האירוע ומה ההבדלים בין האופציות הקיימות.

הנה למשל כמה יתרונות בולטים של וילה להשכרה לאירועים קטנים:

א. תחושה ביתית – באירועים קטנים יש חשיבות גדולה לתחושה הביתית. בניגוד לאירוע רגיל שמתקיים באולם או גן אירועים, וילה להשכרה מעניקה לאורחים את התחושה המרגיעה והמשפחתית כבר מהרגע הראשון. כל האורחים ירגישו בבית כאשר הם יגיעו לאירוע והתוצאה תהיה בלתי נשכחת.

ב. התאמה אישית – קל יותר להתאים את אופי האירוע לצרכי הלקוחות בוילה להשכרה ובאירועים קטנים. את זה עושים למשל על ידי בחירת תפריט שמבוסס על אסאדו לאירועים קטנים, או באמצעות תפאורה ותאורה. התאמה אישית מעניקה ערך מוסף לאירוע והופכת אותו ליוצא דופן.

ג. נותני שירות – כל נותני השירות זמינים בעת השכרת וילה לאירועים קטנים. בעוד אירועים באולמות או גני אירועים מוגבלים מבחינת נותני השירות שאפשר לפנות אליהם, בוילה פרטית יש הזדמנות חד פעמית להזמין את אנשי המקצוע המובילים. זה מתייחס גם לחברות קייטרינג שמציעות מנות אסאדו לאירועים קטנים בבית וגם לתקליטנים, צלמים וכדומה.

איך בוחרים וילה לאירועים קטנים

כמובן שההחלטה לקיים את האירוע הקטן בוילה וההזמנה של קייטרינג אסאדו לאירועים קטנים הם רק השלב הראשון בדרך אל היעד. בשלב השני יש לבחור את הוילה המתאימה ולהביא בחשבון את האופי הצפוי של האירוע. כדאי להתחשב בכמות המוזמנים, לבקש אישורי הגעה לפחות חודש מראש ולא לשכוח להגיע למקום בשעות שונות של היום כדי להתרשם מהאווירה והעיצוב.

במידת הצורך ניתן גם להתייעץ עם מפיקי אירועים לגבי זמינות של וילות מסוימות. רצוי שהוילה תהיה ממוקמת במרחק מסוים ממרכזי ערים צפופים כדי שלא יהיה רעש לשכנים, אך מצד שני היא חייבת להיות מבודדת ועם הרבה מקומות חנייה. בנוסף, אסור לשכוח לנצל גם את החצר והגינה.
פעולות נוספות :
שיתוף בפייסבוק
הדפס כתבה
שלח כתבה לחבר
הוסף למועדפים