כרגע באתר
5
8
6
,
2
מודעות
כניסה לאזור האישי

התאמת חיפוי קיר לחדר האמבטיה

עיצוב הבית שלכם הוא לא משימה פשוטה, והדבר משמעותי בכל מרחב וחדר בבית. גם בחדר האמבטיה חשוב לקבל את ההחלטות הנכונות – ובהתאם לכך נבין מה היתרונות ומה האפשרויות של חיפויי קיר עבור חדר האמבטיה.

08/03/2017

עיצוב חדר האמבטיה הוא משמעותי ביותר עבור הבית שלכם כולו

עיצוב חדר האמבטיה הוא משמעותי ביותר עבור הבית שלכם כולו
חדר האמבטיה הוא מרחב בעל חשיבות גבוהה ביותר בכל בית, כאשר כל אחד מבני הבית מבלה בחדר זה את הזמן האישי והאינטימי ביותר במהלך היום שלו – ואנחנו רוצים שאיכות החיים שלנו בבית תתגלם גם דרך החדר הזה. כשאנחנו מעצבים את חדר האמבטיה, אנחנו צריכים לחשוב על הפרקטיקה והנוחות של חדר זה, בד בבד עם העיצוב האסתטי שיאפשר לנו ליהנות ממנו במידה הרבה ביותר. אחד המרכיבים שכדאי לתת את דעתנו אליהם הוא חיפוי הקיר – וכעת נכיר אפשרויות שונות ונבין כיצד לבחור נכון.

אילו אפשרויות של חיפויי קיר כדאי לכם להכיר לחדר האמבטיה?

חיפויי קיר שיכולים להתאים לחדר אמבטיה הם חיפויי קיר שצריכים להיות עמידים במים ולהתאים ללחות הרבה בחדר זה, ובו בעת גם להתאים מבחינה ויזואלית ולשדרג את המראה של חדר האמבטיה ודרכו גם את המראה של הבית כולו. אפשרויות בולטות בתחום זה הן חיפויי קיר המבוססים על אריחי קרמיקה, כפי שאלה נפוצים ביותר בחדרי מקלחת גם בתחום הריצוף. אם אתם רוצים לחשוב קצת מחוץ לקופסה, תוכלו למצוא חיפוי עץ לקיר שיתאים לחדר אמבטיה, כאשר חשוב להקפיד על התאמה ללחות עם חיפוי עץ לקיר שיהיה מצופה היטב ומוגן ממים, או דמוי עץ שיהיה מתאים לתנאי לחות אלה באופן טבעי. העץ נותן לחדר האמבטיה את המראה הקלאסי והכפרי שרבים מחפשים ממרחב אינטימי זה. אפשרויות נוספות שאולי כדאי לכם להכיר הן של חיפויי אבן – למראה רטרו מעניין שיכול להתאים גם לחדרי אמבטיה.

בחרו בצורה הנכונה ביותר בהתאם לחזון העיצובי של הבית שלכם

בכל מקרה, כשאתם מעצבים את חדר האמבטיה האפשרויות הרבות יכולות להיות איכותיות ביותר אבל לא בהכרח להתאים לחדר האמבטיה שלכם. משום כך, חשוב לבחור חיפוי עץ בהתאם למה שאתם רוצים שיהיה בבית שלכם – כאשר אתם צריכים להחליט האם אתם רוצים ללכת על מראה קיר אמבטיה חלק ומודרני, או שאתם מעוניינים דווקא במראה עץ כפרי יותר, או שאתם דווקא רוצים ללכת על מראה עירוני מחוספס של אבן. בכל מקרה, אתם צריכים לעשות זאת בצורה מדודה ומתוכננת היטב.

בהתאמת חיפוי קיר בבית שלכם, עליכם לפנות למומחים מקצועיים בתחום

כשאתם רוצים חיפוי קיר לחדר האמבטיה שלכם, האפשרויות השונות נעות מחיפוי עץ לקיר ועד חיפויי שיש או קרמיקה. בכל מקרה, אתם צריכים לוודא שאתם פונים למומחים ברמה גבוהה עבור חיפוי הקיר – מה שיבטיח לכם את החיפוי המקצועי והאיכותי שאתם צריכים מבחינה עיצובית ועמידות לאורך זמן.
פעולות נוספות :
שיתוף בפייסבוק
הדפס כתבה
שלח כתבה לחבר
הוסף למועדפים