כרגע באתר
5
6
7
,
2
מודעות
כניסה לאזור האישי

התקנת מערכת אינטרקום כאמצעי אבטחה לבניין ולבית

מערכת אינטרקום הנה מערכת המשמשת יצירת קשר בין גורם החיצוני לאזור רצוי לבין אדם המעוניין ליצור תקשורת עם האזור הפנימי.

15/03/2017
זהו כלי היעיל במיוחד בכל הקשור למיון אנשים אשר ברצונכם לאפשר להם כניסה אלך תוך אזור מגודר לבין כאלו שאינכם מעוניינים לאפשר להם גישה. ניתן לראות מערכת אינטרקום במקומות כגון: משרדים, בתי עסק ובעיקר – בבניינים משותפים בעלי דלת כניסה עם קודן, באמצעות התקנת אינטרקום בבניינים משותפים, אשר מתבצעת באמצעות עסקים המתמחים בהתקנת מערכות אינטרקום כגון intercom4u.co.il. על ידי מערכת אינטרקום, כל דירה מקבלת אפשרות ליצירת תקשורת מאדם המעוניין בכניסה, לאחר מכן כל דייר יכול להחליט האם לאפשר או למנוע כניסה מהאדם החיצוני המבקש זאת.

התקנת מערכת אינטרקום

התקנת מערכת אינטרקום מתבצעת על מנת העלאת רמת האבטחה והנוחות של הנמצאים באזור, בין אם מדובר בבניין מרובה דיירים או בבית עסק המקבל רק לקוחות לפי זימון. היכולת שלכם למיין את האנשים אשר יכנסו לאזורכם תורם רבות לאבטחה בכך שהוא מונע מזרים כניסה לאזור בבעלות משותפת או פרטית, דבר אשר יתרונותיו ברורים בכל הנוגע לאבטחת המקום; אך מעבר לכך, מניעת כניסה מאנשים שונים יכולה גם לשפר את רמת החיים במקום מבחינת הנוחות שלכם, הרי למי מאתנו לא קרה כי ברגע הכי לא צפוי קיבלנו דפיקות בדלת מאיש מכירות אשר מנסה למכור לנו את המוצר שכרגע אין לנו בו שום צורך, ובכן, התקנת מערכת אינטרקום על ידי עסקים שניתן למצוא, כגון intercom4u.co.il הוא פתרון נהדר למניעת תקריות דומות בעתיד.

סוגי מערכות אינטרקום שונות

כמו מגוון מוצרי האבטחה הקיימים בעולם, גם למערכו האינטרקום קיימים סוגים ודגמים שונים. כעת נפרט על שלושת הסוגים הנפוצים והעיקריים שכדאי שתכירו טרם הנכם מחליטים לבצע התקנת מערכת אינטרקום. כמובן שקיימים סוגי אינטרקום נוספים אך אלו העיקריים.

אינטרקום קול – זוהי מערכת האינטרקום המוכרת ביותר, מערכת אינטרקום אודיו היא מערכת הכוללת העברת מידע שמע בלבד.

אינטרקום ווידאו - מערכת אינטרקום הכוללת גם שמע וגם קול, יעילה במיוחד לצורך זיהוי נוסף של אנשים הבאים מבחוץ.

אינטרקום אלחוטי – אינטרקום מסוג אלחוטי אשר אינו דורש חיבור קווי, דבר המקל על ההתקנה ואשר אינו דורש שום תשתית קווית להיות מוצבת קודם לכן על מנת לבצע התקנה נאותה של מערכות האינטרקום. יכולה לשלב בתוכה גם קול וגם צילום וויזואלי.

התקנה עצמאית של אינטרקום בבניינים משותפים

התקנת מערכות אינטרקום היא מטלה לא פשוטה, ואף התקנה באופן עצמאי דורשת ידע מקדים ויכולות טכניות רבות ומגוונות, לכן טרם הנכם ממליצים לבצע התקנה או תפעול כלשהו של אינטרקום ללא ניסיון קודם, תפנו לחברה מקצועית המתמחה במערכות אינטרקום השונות על מנת לקבל מידע נוסף בכל הנוגע להתקנת ותפעול אינטרקומים באזורכם.
פעולות נוספות :
שיתוף בפייסבוק
הדפס כתבה
שלח כתבה לחבר
הוסף למועדפים