כרגע באתר
1
2
7
,
2
מודעות
כניסה לאזור האישי

פוליש קריסטלי למראה דירה יוקרתי

רבים מאתנו רוצים להעניק לדירה את המראה היוקרתי ביותר שניתן להעניק לה. אחד השירותים שרבים משתמשים בהם על מנת לייפות ולהעלות את ערך הדירה הוא פוליש קריסטלי – פוליש שהופך את הרצפה למבריקה ומרשימה מאי פעם.

19/03/2017

כל אחד מאתנו רוצה שהדירה שלו תיראה מרשימה ויוקרתית

כל אחד מאתנו רוצה שהדירה שלו תיראה מרשימה ויוקרתית
הדירה שלנו היא המרחב המשמעותי ביותר בחיים שלנו. משום כך, אנחנו מעצבים אותה ומשקיעים בכל מה שבין ריצוף לרהיטים ולמכשירי חשמל. אנחנו משקיעים בניקיון ובתחזוקה היום יומית שלה ואנחנו עושים כל שביכולתנו בכדי לוודא שזו תהיה סביבה נעימה למגורים. עם זאת, מטבע הדברים עם השנים ישנה שחיקה במראה של הדירה, ואנו רוצים לחדש אותה ולהבטיח כי הדירה שלנו תשמור על המראה הקיים גם עם חלוף השנים . אחת מהדרכים היעילות לשימור המראה הוא הפוליש הקריסטלי.

מהו פוליש קריסטלי?

פוליש קריסטלי הוא למעשה מלאכה מקצועית שנוגעת לא בדיוק בניקיון, אלא יותר בהברקה של משטחי ריצוף שונים. פוליש זה מתבצע באמצעות מספר כלים וחומרים מקצועיים המשמשים במיוחד בשבילו - כאשר הבסיס לכך הוא כמובן מכונת פוליש מקצועית, שעוברת על שכבת הריצוף ומבריקה אותה בשפשוף ובהחלקה. למכונת הפוליש מתחבר צמר פלדה מסוג מיוחד שהוא זה שלמעשה עושה את פעולת השפשוף, ומגרד מהרצפה בגסות את שכבות הלכלוך המונעות ממנה מראה מבריק.

כיצד מתבצע התהליך?

בעבודת המכונה משלבים חומר בסיס להברקה, העבודה המשותפת של המכונה ושל צמר הפלדה מחדירה את החומר לתוך שכבת הריצוף והוא זה שמעניק לרצפה את המראה החלק והמבריק שלה – כאשר הברק עצמו מגיע דרך חומר נוסף המשמש כחומר הברקה של ממש והוא זה שנותן את תחושת המראה. השלב האחרון של התהליך הוא ניקוי כללי באמצעות מכונת הפוליש, בכדי שלא יישארו סימנים של צמר הפלדה והשפשוף.

ייחודיות הפוליש הקריסטלי

כשאתם רוצים להבטיח רצפה בעלת מראה מבריק ולאורך זמן, הפוליש קריסטלי הוא אחת האופציות המבטיחות. למעשה, מדובר בשירות מקצועי שמשפיע על אחד המרכיבים המשמעותיים ביותר במראה של הדירה שלכם – ואנחנו מתכוונים לריצוף שלכם כמובן. הפוליש הקריסטלי גורם לריצוף להיראות הלכה למעשה חדש – כשהוא מעניק לרצפה ברק ייחודי שלא ניתן להשיג בשום דרך אחרת לאורך זמן.

תוצאות לאורך טווח

הפוליש הקריסטלי מחזיק במראה האיכותי שלו לאורך חודשים רבים, ולמעשה יש צורך ליישם אותו רק לעתים רחוקות יחסית בכדי להבטיח מראה דירה יוקרתי באמת – וזהו יתרון גדול מאוד לעומת ההוצאה היום יומית והבלתי מבוטלת של שירותי ניקיון מקצועיים, שלא מגיעים גם לרמת הברק והניקיון שמשיגים באמצעות הפוליש הקריסטלי.

פנו לשירות מקצועי, והרוויחו מראה מבריק לאורך זמן רב

הדבר החשוב ביותר שעליו אתם צריכים להקפיד כשאתם רוצים לבצע פוליש קריסטלי בדירה שלכם הוא השירות אליו אתם פונים לצורך מטרה זו. אל תתפשרו על גורמים שאינם מקצועיים מספיק ואינם משתמשים בחומרים האיכותיים ביותר ובמכונת פוליש ברמה גבוהה. עליכם לפנות לחברת ניקיון שחלק משירותיה ומההתמחות שלה היא תחום הפוליש ושהצוות הנו בעל ניסיון עתיר והמלצות.
פעולות נוספות :
שיתוף בפייסבוק
הדפס כתבה
שלח כתבה לחבר
הוסף למועדפים