כרגע באתר
5
8
6
,
2
מודעות
כניסה לאזור האישי

ניקוי ריפודי ספות ידי חברה מקצועית

ניקוי ריפודי ספות הינם דבר הכרחי וחשוב, ניקיון ספות הינו המראה העיקרי של הבית, המראה שאורחים ואנשי הבית חשוב להם לא פחות. כדאי להשקיע ולבחור בחברה מתאימה לכך.

19/03/2017

ניקוי ספות בבית וההרגשה טובה

ניקוי ספות בבית וההרגשה טובה
אין כמו לחזור הביתה מעוד יום מתיש בעבודה, להתיישב על הספה ולבהות בטלוויזיה. אלא שהזמן חולף, ובאופן טבעי הספות מתבלות והן מאבדות את יופיין. הדבר נכון על אחת כמה וכמה אם יש לכם בעלי חיים או ילדים. למרות שיש פתרונות שונים המוצעים ברשת לטיפול בכתמים, יש יתרונות רבים בלפנות לחברת ניקוי מקצועית, ועל כך – במאמר שלפניכם.

אופס, כתמים על הספה

אנחנו מבלים לא מעט זמן על הספות בבית, ולכן באופן טבעי הן נשחקות, מתבלות, הצבע דוהה, הכתמים "חוגגים"... לא נעים. ביקשתם מהילד מיליון פעמים לא לאכול על הספה ולא לקפוץ עליה, אבל זה לא ממש עזר. והאמת שגם לכם פעם בטעות נשפכה כוס יין אדום על הריפוד של הספה הלבנה... הבעיה לעתים מחמירה אחרי שמנסים לתקן אותה. לפעמים אנשים מחפשים באינטרנט כל מיני שיטות שעלולות לגרום לנזק להיות יותר משמעותי, ובסופו של דבר נשארים חסרי אונים מול כתם שרק הפך לגדול ולבולט יותר.

ניקוי ספות מקצועי – השקעה שווה

ניקוי ריפודי ספות אצל חברה שמתמחה בתחום הזה יכול לשנות לגמרי את פני הדברים. חברות מקצועיות ומנוסות יכולות להחזיר עטרה ליושנה, ולגרום לספות שלכם להיראות נקיות, יפות ונעימות לעין.
הרבה אנשים סקפטיים מאוד לגבי היכולות של החברות לחולל שינוי במראה של הספה הישנה והמוכתמת. אבל התוצאות מדברות בעד עצמן. החברות משתמשות בציוד מתקדם ובתכשירים מיוחדים שללקוחות פרטיים בדרך כלל אין גישה אליהם. באמצעותם הן מסוגלות לנקות באופן עמוק ויסודי את כל סוגי הספות, תוך התאמה לסוג הריפוד שלהן, בין אם הן עשויות מעור, מבד או מכל חומר אחר.

תהליך ניקוי הספה בבית

תהליך הניקוי לא מסתכם בהסרת הכתמים והחזרת המראה המוקפד למערכת הישיבה שלכם. יש לו גם יתרון חשוב מאוד נוסף שאתם משיגים: הניקיון כולל גם תהליך חיטוי אנטי בקטריאלי להשמדת ולהרחקת קרדית האבק, וכך מונע תופעות אלרגיות הנובעות מחשיפה אליה (וגם אל האבק כמובן).

האם ניקוי ריפודי ספות דורש הובלה?

כיום חברות רבות מציעות שירות ניקוי ספות בבית או במשרד, ובכך חוסכות לכם כסף על תהליך ההובלה, שאינו דרוש במקרה שכזה. כך גם מונעים נזק פוטנציאלי לספה שעלול להיגרם בעת הובלה.

הסרת הכתמים מהספה

החברה מגיע לבית הלקוח או למשרדו עם כל הציוד הנדרש, הכולל מברשות מסוגים שונים, חומרי ניקוי וציוד מתקדם כדי לבצע את הניקיון על הצד הטוב ביותר, ולשביעות רצונכם המלאה. התהליך כולל בדרך כלל שאיבת אבק מהספה, ולאחר מכן רחיצה יסודית, תוך שימוש בחומרים איכותיים להסרת כתמים שמותאמים לסוג הספה שברשותכם. לאחר מכן התהליך מסתיים במאווררים ייחודיים, על מנת שלא ייווצרו בעיות של רטיבות ועובש. התוצאה - הספה נקייה ויפהפייה, כפי שהיתה בימיה הראשונים וכיף לשבת עליה ולארח איתה.
פעולות נוספות :
שיתוף בפייסבוק
הדפס כתבה
שלח כתבה לחבר
הוסף למועדפים