כרגע באתר
4
8
6
,
2
מודעות
כניסה לאזור האישי

פירוק הפרקט הישן לצורך העברתו לדירה החדשה

כאשר יש בבית שלכם פרקט איכותי, הוא משרת אתכם בצורה הטובה ביותר ואתם משקיעים בו לא מעט. אם כך, ברור מדוע תרצו להעביר אותו אתכם לדירה החדשה אליה אתם עוברים – וחשוב לדעת אם וכיצד ניתן לעשות זאת.

26/03/2017

הרצון להעביר את הפרקט אתכם לדירה

הרצון להעביר את הפרקט אתכם לדירה
הפרקט הוא אחד האלמנטים המשמעותיים ביותר בכל בית שבו הוא נמצא. רצפות פרקט יכולות להיות מותקנות ומותאמות בחדרים שונים בבית – החל מחדרי שינה וכלה בחדרי סלון או מרפסת – ולשדרג את איכות החיים בבית דרך המראה האסתטי והקלאסי שלהם, התחושה הנעימה והחמימה בכפות הרגליים, והשמירה על איכות הריצוף והמראה לאורך זמן רב מאוד.

ההתלבטות מה להעביר לדירה החדשה

כאשר אתם עומדים בפני תהליך של מעבר דירה, אתם בוודאי מתלבטים רבות מה לקחת אתכם ומה ילווה את החיים החדשים שלכם בבית החדש – והפרקט צריך להיות אחד החלקים הראשונים שקופצים לראש שלכם. אם אתם לא רוצים להשקיע ברכישת פרקט חדש לחלוטין, שכן השקעתם לא מעט בפרקט הנוכחי ועליכם ליהנות ממנו עד תום – חשוב לדעת האם ניתן להעביר את הפרקט לדירה החדשה, וכיצד תעשו זאת על הצד הטוב ביותר. העקרונות החשובים ביותר בהעברת הפרק:

פירוק הפרקט

הדרך הנכונה להעביר רצפות פרקט לדירה החדשה שלכם היא לעשות זאת אך ורק עם אנשי מקצוע בתחום שמבינים היטב איך לעבוד עם הפרקט שלכם מבלי להזיק לו, וידעו לתת לכם מענה גם עבור ההרכבה שלו בדירה החדשה. אם אתם מתעקשים לעשות זאת בכוחות עצמכם, כדאי להוציא כל קורה באופן זהיר, תוך שאתם מסדרים את הקורות לפי סדר מיקומן בכדי להקל על ההרכבה.

בדיקת תקינות מלאה

כעת יהיה זמן טוב לבדוק את הפרקטים שפירקתם בכדי לוודא שהכל נמצא ברמת תקינות ושלמות מלאה כיאה לבית החדש שלכם. אם רצפות פרקט שלמות או קורות ספציפיות צריכות לעבור חידוש – בצעו מה שדרוש מניקיון ועד גימור. אם אתם מבינים שישנה רצפה במצב לא טוב, שווה לשקול לרכוש עבור החדר המיועד לה פרקט חדש ואיכותי יותר.

הרכבה

כשאתם מרכיבים רצפות פרקט בדירה החדשה שלכם אתם צריכים להיות זהירים ביותר, וכאן חשוב עוד יותר לפנות לאנשי מקצוע בלבד. לא תרצו לבצע התקנה לא מקצועית, ובכל מקרה נדרשת הכנה של שכבות הריצוף השונות עבור יישום הפרקט – כך שפשוט כדאי לכם לפנות לחברה מקצועית בתחום ולהבטיח התקנה והרכבה מקצועיים של הפרקט הישן שלכם בבית החדש.

הרווח בלקחת את הפרקט לדירה החדשה

במקרים רבים, לא תצליחו להבין עד כמה רצפות פרקט מהוות חלק חשוב באיכות החיים ושגרת החיים הביתית שלכם עד שתיפרדו מהן, או עד שתעבירו אותן אתכם לבית החדש שלכם. השקיעו בכך – ותקלו על הנחיתה בבית החדש שלכם, שאינה פשוטה לאף אחד.

המאמר באדיבות ווד גאלרי - פרקטים בתל אביב

פעולות נוספות :
שיתוף בפייסבוק
הדפס כתבה
שלח כתבה לחבר
הוסף למועדפים