כרגע באתר
3
1
8
,
2
מודעות
כניסה לאזור האישי

מחסן אופטימלי למעברי דירה רבים

איזה מחסן הכי מתאים לאנשים שמחליפים דירות בכל מספר שנים?

29/03/2017

בחיים חשוב להקפיד על הגמישות

בחיים חשוב להקפיד על הגמישות
לעיתים קרובות אנו נוכחים בכך שתכניות אשר על בנייתן עמלנו בקפידה נוטות לקבל מפנים בלתי צפויים. תכננו ללמוד הנדסה אבל הלב נטה לחקר שירת ימי הביניים, תככנו לבלות ערב רגוע מול הטלוויזיה והוזעקנו על ידי חברים למסיבה, תכננו להשתקע בעיר אחת עד שהזדמנות שאין לוותר עליה קרצה לנו בעיר אחרת. יהיו אלה מסוג טוב או רע, ההפתעות נוטות להתערב בתכנונינו ולהביא לתוצאות בלתי צפויות.

ישנם אנשים שאשר מתרגזים ונלחצים כאשר הדברים עלו שונה מהצפוי. לעומתם ישנם כאלו שפיתחו גישה פילוסופית לעניין, והם מקבלים את המקרים הלא צפויים בשלווה. אנשים אלו רואים את הגמישות המנטלית כעוד שריר שניתן למתוח, בדומה לגמישות הפיסית. היות ולא ניתן לשלוט בנטייתן של ההפתעות לצוץ, טוב נעשה אם ננסה לקבלן בנחת.

מרבה נכסים, מרבה דאגות

מדובר באימרה נפוצה, אך לאו דווקא נכונה. מקובל לחשוב כי אדם שלו רכוש מועט ייטיב להתמודד עם מעבר בלתי צפוי בהשוואה לאדם שהוא רב ברכוש. ובכן, פעמים רבות אין הדבר נכון. נראה כי הגמישות שמגלה אדם העומד בפני מעבר אינה קשורה להיקף הרכוש שלו, אך כן יש לה קשר לא מבוטל לטיב הרכוש. חפצים עמידים הניתנים להעברה אינם מציבים על בעליהם מעמסה. לעומת זאת, אם לאדם רכוש שאינו ניתן להעברה, הדבר בהחלט מקשה על התהליך. היות ואנו מודעים לאפשרות שבשנים הבאות נבצע מעבר, טוב נעשה אם נדאג מלכתחילה לבצע את הרכישות שלנו כשאנחנו מביאים בחשבון את הערך של ניידות.

מוצרים ניידים הם כאלו שמשקלם אינו רב, הם ניתנים לפירוק פשוט ואין סכנה מרובה שיינזקו בעת מעבר. כמובן שברכישות מסויימות קשה להקפיד על כללים אלו, כמו למשל ברכישת חפצי אמנות או אלקטרוניקה עדינה. היכן כן ניתן להיצמד לכללי אלו בקלות? בתחום המחסנים למשל. בבוחננו את ההיצע הקיים בשוק, נוכל לראות בקלות שיש מחסנים שאינם מאפשרים העברה, ויש כאלו שמתאפיינים ב"ספונטניות", למשל- מחסן גינה הניתן להעברה בקלות ממקום למקום, אשר מתאים ביותר לאנשים שאורח חייהם כלל החלפת דירות תכופה יחסית.

מהם מאפייני המחסן ה"ספונטני"?

ניתן להרכבה עצמית

כאשר מדובר על מחסן שעובר עם בעליו ממקום למקום, יתרון משמעותי הוא יכולתו של הבעלים להרכיב אותו בעצמו. הדבר מוסיף גמישות שכן ניתן לעשותו בזמן המתאים ללא צורך בתיאום עם פועלים. כמו כן, כמובן שהדבר עוזר לקצץ בעלויות.

עשוי מחומרי גלם איכותיים ברמת גימור גבוהה

יחידת אחסון אשר צפויה להיות מפורקת ומורכבת פעמים רבות מוטב שתיהיה איכותית. במקרה של יחדית אחסון העשויה מחומרים שאינם איכותיים, עולה הסיכוי לבלאי ולעייםות החומר לאחר מספר פירוקים והרכבות.

מאפשר הצבה בכל שטח

לא תמיד ניתן לדעת במרחק של כמה שנים מראש היכן נגור, והאם יהיו בבית גינה, פרקט או כל משטח אחר. לכן מחסן הניתן להצבה בכל שטח מייתר דאגות בנוגע לסוגי המשטחים בבתים עתידיים.

כשאנחנו דואגים לרכוש חפצים עמידים למעבר, אנחנו מוכנים לכל מצב

מהרגע שדאנו להקיף עצמנו בחפצים שמתאימים למעברים, אנחנו נהיים פתוחים יותר בצורה חיובית להזדמנויות והרפתקאות שיקרו בדרכנו. בצורה כזו ישנם פחות ופחות אילוצים שלא תלויים בו, וניתן יותר מקום לרצון החופשי שלנו לקבוע את הצעדים הבאים, יהיו אשר יהיו. מחסן איכותי הניתן לפירוק והרכבה חוזרים ונשנים יכול ללוות אותנו לאורך שנים ארוכות ולשרוד מעברי דירה רבים, על מנת לשרת אותנו בכל המקומות אליהם נעבור.
פעולות נוספות :
שיתוף בפייסבוק
הדפס כתבה
שלח כתבה לחבר
הוסף למועדפים