כרגע באתר
1
5
7
,
2
מודעות
כניסה לאזור האישי

מדוע הדשא הסינטטי הפך לבחירה הפופולארית בחצרות

בתים פרטיים הם בתים שמשקיעים בהם הרבה מאוד – המעבר לקרקע משלכם הוא לא זול, ההשקעה בבית צמוד קרקע גם כן, וחשוב לעצב כל פרט ופרט בכדי ליהנות מאיכות חיים ברמה הגבוהה ביותר, גם במרחבים עירוניים ולא יותר מדי גדולים בהם הצלחנו להשקיע בבית פרטי.

30/03/2017
אחד החלקים החשובים ביותר, בהקשר זה, הוא הגינה – מה שמבדיל בין הבית הפרטי שלנו לבין סתם דירה גדולה. בעיצוב של שטח חיצוני שכזה, חשוב להבין כי משטח הדשא הוא אולי החלק המשמעותי ביותר, וחשוב לתחזק אותו לאורך זמן ולבחור בצורה נכונה בכדי ליהנות מסביבה מטופחת ואיכותית באמת. בשנים האחרונות, בולט כי יותר ויותר בתים פרטיים בוחרים לעצב את הגינה שלהם עם דשא סינטטי – וחשוב להבין בדיוק איך ולמה דבר כזה קורה, ומה היתרונות של הדשא הסינטטי שגורמים לבחירה הזאת.

מדוע יותר ויותר בתים בוחרים בדשא סינטטי עבור עיצוב הגינה שלהם? כל היתרונות

• מראה אסתטי – הדשא הסינטטי מאופיין במראה אסתטי ביותר של דשא, שאולי לא תמיד יהיה מראה מדויק של דשא טבעי – אבל מצד שני גם יהיה הרבה יותר אחיד והרבה יותר קל לשמור עליו מאשר על דשא טבעי. ניתן לבחור במשטחים שונים ומגוונים של דשא סינטטי, בצבעים שונים, רמות צפיפות דשא שונות וגובה דשא שונה – וכך לבחור בצורה המדויקת ביותר כיצד לעצב את הבית שלכם. יש לכך יתרונות רבים עבור עיצוב הגינה שלכם – ואתם צריכים להבין זאת ולהבין האם המראה האיכותי ביותר שלה יגיע דווקא דרך הדשא הסינטטי.

• חיסכון – הדשא הסינטטי הוא זול יותר מדשא רגיל באופן ניכר. לאחר התקנת הדשא הסינטטי עצמו, אין צורך בהוצאות של השקיה שלו, של גינון שלו ולמעשה יש צורך בסיסי ביותר בניקיון שלו בכדי לשמור על המראה שלו לאורך זמן – ולעומת דשא טבעי, זה חיסכון שיכול להסתכם באלפי שקלים בשנה. משום כך, מדובר בבחירה פופולארית ביותר בבתים פרטיים רבים שמעוניינים לחסוך בהוצאות משק הבית שלהם.

• שימור לאורך זמן – אם לא מטפלים בדשא טבעי לתקופה קצרה, הדבר יכול להוביל לירידה דרסטית במראה שלו ולמראה מוזנח של הגינה שלכם. דשא סינטטי, מאידך, שומר על המראה שלו לאורך זמן רב, גם בתנאי אקלים שונים וקשים וגם כשלא משקיעים בו יותר מדי – ובסדר היום העסוק והעמוס שלנו זה יתרון משמעותי ביותר.

גם הבית הפרטי שלכם יכול להרוויח ממשטח איכותי ומטופח של דשא סינטטי

אם אתם מעצבים את גינת הבית הפרטי שלכם, אתם בוודאי כבר מבינים שדשא סינטטי הוא הבחירה הטבעית כיום. במקום לשבור את הראש ולחורר את הכיס על משטח דשא טבעי וקשה לתחזוקה, השקיעו בדשא סינטטי איכותי והרוויחו מכך איכות לאורך שנים רבות.
פעולות נוספות :
שיתוף בפייסבוק
הדפס כתבה
שלח כתבה לחבר
הוסף למועדפים