כרגע באתר
1
8
6
,
2
מודעות
כניסה לאזור האישי

מה ניתן לעשות לאחר לימודי תיווך?

השקעתם, למדתם, עברתם בהצלחה את המבחן קיבלתם את התעודה מ"רשם המתווכים", וכעת אתם מתווכים מוסמכים במדינת ישראל. ומה עכשיו?

30/03/2017

שוק הנדל"ן בישראל הינו אטרקטיבי במיוחד

שוק הנדל"ן בישראל הינו אטרקטיבי במיוחד
עליית המחירים שהתרחשה בשוק הנדל"ן בשנים האחרונות בישראל, הפכה את שוק זה לאטרקטיבי במיוחד לכל האנשים העוסקים בתחום. אחת הדרכים הפופלאריות למנף את עליית המחירים בשוק היא להפוך למתווך נדל"ן. מחירי הדירות עלו, היקף העסקאות עלה, ורווחיהם של מתווכי הנדל"ן עולים.

שוק רווי במתווכי נדל"ן

כתוצאה מכך, הפך שוק התיווך בישראל לעמוס, ונכון להיום הוא רווי בסוכנויות ובמתווכי נדל"ן. הדבר המתבקש לעשות לאחר סיום לימודי תיווך הוא להתחיל לעבוד במשרד תיווך כזה או אחר. אך ההאטה שנרשמה בחודשים האחרונים בשוק הנדל"ן, יחד עם התחרות הגוברת והיצע המתווכים הגדול, מאלץ מתווכים רבים להתפתח לכיוונים חדשים ומקוריים בתחום.
אספנו עבורכם כמה טיפים שימושיים בהם תוכלו להיעזר לאחר סיום קורס תיווך התיווך וקבלת תעודת מתווך מורשה.

התמקדות בנישה

תחום הנדל"ן הוא תחום רחב ומגוון מאוד. דירות, מסחר, משרדים; אל הם רק חלק מהנישות ומתחומי המשנה בתחום. התמחות בתחום מסויים יכולה לייצר למתווך המתחיל יתרון יחסי על פני מתחריו בשוק. מתווך שיצבור ידע רב בתחום המשרדים למשל, ידע לזהות הזדמנויות בנישה זאת, ויצבור מוניטין של מתווך אליו פונים כשמחפשים משרד.

יצירת קשרים

תחום הנדל"ן אמנם תחום תחרותי, אך חשוב מאוד ליצור בו קשרים עם מתווכים אחרים וכמובן גם עם בעלי נכסים אטרקטיביים. לדוגמא, אם לקחתם קורס תיווך לפני שלקחתם את מבחן ההסמכה, בוודאי אתם מכירים כעת מספר מתווכים שלקחו חלק בקורס יחד איתכם. נצלו את הקשרים הללו: שמרו איתם על קשר חברי חם, חלקו איתם חוויות מהעבודה, ספקו עיצות ואל תפחדו לשאול ולהתייעץ. מי יודע מתי קשרים אלו יוכלו לעזור לכם.

שימוש מוגבר בטכנולוגיה

מהפכת המידע הטכנולוגית של השנים האחרונות שינתה את חיינו והשפיעה עמוקות על תחומים רבים. אחד התחומים האלו הוא תחום הנדל"ן, וכמתווך דירות צעיר כדאי מאוד לסגל שיטות עבודה מנצלות מהפכה זו. כיום קיימות כמויות בלתי נתפסות של מידע ברחבי הרשת, בכל נושא שרק נרצה, כולל בתחום הנדל"ן. מידע רב אודות נכסים נדל"ניים שונים קיים ברחבי הרשת, ואם תדעו להגיע אליו תוכלו לנצל אותו לטובתכם.

עבודה כעצמאי

אמנם לפתוח עסק עצמאי בתחום הנדל"ן זה עניין מורכב, הדורש אורח רוח רב ובעיקר גב כלכלי מכובד, אך זה עלול להשתלם. עבודה כעצמאי תאפשר לך לייחד ולבדל את עצמך משאר מתווכי הנדל"ן שפועלים באזורך. כך, תוכל למשל להעניק שירותי ייעוץ נדל"ן עתיר ניסיון, להעניק ליווי מקצועי למבקשים לרכוש דירה בתחומי הנדל"ן ואפילו המשכנתאות, ועוד שלל שירותים שיכולים להניב הכנסה נאה בסוף החודש.

עבודה במשרד נדל"ן בתנאים טובים

אמנם לא קל למצוא בשוק הנדל"ן עבודה במשרד תיווך איכותי, אך יש לא מעט כאלו, ואם תאמינו בעצמכם אין סיבה שלא תתקבלו לאחד כזה. מגוון משרדי התיווך מציעים תנאים טובים יותר וטובים פחות לשלל המתווכים בשוק, ועם מספיק ניסיון וביטחון תוכלו להתמקח על תנאי העסקתכם ולמצוא את המשרד שמתאים לכם הן מבחינת השכר והם מבחינת אווירת העבודה.
פעולות נוספות :
שיתוף בפייסבוק
הדפס כתבה
שלח כתבה לחבר
הוסף למועדפים