כרגע באתר
1
8
6
,
2
מודעות
כניסה לאזור האישי

איך אופיס 365 יכולה לעזור לסטודנטים בלימודים?

סטודנטים באקדמיה זקוקים למגוון רחב של יישומי מחשב על מנת להתמודד עם הדרישות בקורסים ובעבודות. הפתרון המקיף עבורם יכול להיות אופיס 365 עם שורה ארוכה של יתרונות מיוחדים. הנה המדריך המלא.

03/04/2017

חבילת שירותי האופיס 365

חבילת שירותי האופיס 365
חבילת השירותים החדשה אופיס 365 מסופקת באמצעות חברת מיקרוסופט ומתאימה לקהל יעד מגוון. לצד אנשים פרטיים ובעלי עסקים, החבילה מיועדת גם לסטודנטים. היא יכולה לעזור לסטודנטים במגוון דרכים שכדאי להכיר עוד לפני שמתחילה שנת הלימודים:

ריכוז היישומים תחת קורת גג אחת

היתרון הכי גדול של חבילת השירותים הוא ריכוז כל המוצרים החשובים תחת קורת גג אחת. סטודנטים שלא יכולים להרשות לעצמם לקנות כל שירות בנפרד נעזרים בשירות ומקבלים אליו גישה מהירה. במידת הצורך ניתן גם לקבל תמיכה באינטרנט לתפעול תקלות נפוצות, או תמיכה טלפונית במשך 24 שעות לבעיות קריטיות.

מגוון מוצרים

סטודנטים בלימודים זקוקים ליישומי מחשב כגון תיבת דואר אלקטרוני, לוח שנה, מעבדי תמלילים, תוכנות ליצירת מצגות ושירותי תקשורת להעברת הודעות מיידיות או שיחות שמע ווידאו. חבילת אופיס מציעה לסטודנטים את מגוון המוצרים ומסייעת להם להתמודד עם דרישות האקדמיה, הקורסים והעבודות.

חיסכון בהוצאות

אופיס 365 יכולה לעזור לסטודנטים לחסוך בהוצאות מיותרות. במקום לשלם בנפרד על כל יישום מחשב או אינטרנט, ניתן לרכוש את חבילת השירותים באופן חד פעמי. כמו כן, יש לציין שבמוסדות האקדמיה המובילים מציעים את החבילה במחיר מוזל. המחיר המוזל הוא לסטודנטים בלבד, אך השימוש ביישומים נשאר רלוונטי גם הרבה אחרי שמסיימים את התואר.

אבטחת נתונים

כל תכניות אופיס עומדות בסטנדרטים מחמירים של אבטחת נתונים. אבטחה ברמה עולמית עוזרת לשמור על הפרטיות של סטודנטים ומסייעת להם להגן על זכויות יוצרים בעבודות וסמינרים. אבטחת הנתונים היא חלק בלתי נפרד משירותי האופיס והסטודנטים לא נדרשים לשלם עליה בנפרד.

איזה יישומים מותקנים בחבילות השירות לסטודנטים?

חבילת השירותים של אופיס 365 יכולה לעזור דווקא לסטודנטים כי יש בה את כל מה שהם עשויים לרצות במהלך הלימודים. ראשית, החבילה כוללת את יישומי האופיס המוכרים כמו וורד, אקסל, פאואר פוינט, אאוטלוק וכדומה.

היכן ניתן להתקין את החבילה?

שנית, ניתן להתקין את חבילת השירותים במכשירים שונים וליצור סנכרון בין המחשב הנייד והנייח, מחשב הלוח והטלפון. המשמעות היא חיסכון בזמן ואפשרות ליצור סביבת לימודים משותפת גם מחוץ לכיתה. אין צורך ברקע טכני מיוחד על מנת להפעיל את חבילת השירותים ויש תמיכה מלאה בעברית.

האם ישנה הגבלת מייל בשירותי דוא"ל?

מעבר לכך, חבילת אופיס 365 כוללת אפשרות להתחבר לשירותי דואר אלקטרוני, לוח שנה ואנשי קשר עם תיבת דואר נכנס של 50 ג'יגה לכל משתמש. זהו יתרון אדיר לסטודנטים שנמצאים בשלבים הראשונים של התואר האקדמי ולכל מי שרוצה לנהל את התקשורת עם הסטודנטים והאוניברסיטה בצורה מקוונת.
פעולות נוספות :
שיתוף בפייסבוק
הדפס כתבה
שלח כתבה לחבר
הוסף למועדפים