כרגע באתר
1
8
6
,
2
מודעות
כניסה לאזור האישי

תואר ראשון בעיצוב תעשייתי

בתקופה של היום קשה מאד להחליט על כיוון ללימודים אקדמאים, שלא כמו בעבר היום הטכנולוגיה משתנה ומתפתחת והמשרות בשוק העבודה משתנות גם הן. לצעירים כיום ההחלטה על לימודים אקמאים היא החלטה לא פשוטה, שכן יכולים לקרות שינויים רבים בתקופה של הלימודים וצעירים מפחדים לקבל החלטה הלא נכונה.

04/04/2017

צעירים רבים מחפשים תואר משמעותי

צעירים רבים מחפשים תואר משמעותי
אחד התארים שכן נבחרים על ידי צעירים רבים כי הם מבטיחים קריירה מובטחת ומתאימה לעידן בו אנו חיים הוא תואר ראשון בעיצוב תעשייתי. תואר ראשון בעיצוב תעשייתי הוא אחד התארים הנחשבים כיום שמבטיחים עבודה בשוק השכירים והעצמאים. ניתן ללמוד עיצוב תעשייתי במוסדות אקדמאים שונים ברחבי הארץ.

מה לומדים במהלך התואר?

לימודי עיצוב תעשייתי הם לימודים מגוונים המשלבים תכנים רבים בעולם העיצוב וכן בעולם התעשייה והייצור. תפקיד המעצב התעשייתי בבסיסו היא ליצור מוצרים חדשים ויעילים ולסייע בפיתוח הטכנולוגיה והעתיד. עיצוב תעשייתי בבסיסו הוא אומנות פיתוח המוצרים ועיצובם. בסוף הלימודים יוכלו הבוגרים לקחת חלק בעיצוב של מוצרים או מקומות גדולים וכן לפתח מוצר בעצמם ולפרוץ אל שוק התעשייה. לימודי עיצוב תעשייתי כוללים קורסים בסרטוט, צילום, תכנון מוצר, עיצוב באמצעות מחשבים, אומנות ועוד.

למי מתאים ללמוד עיצוב תעשייתי?

לימודי עיצוב תעשייתי לא מתאימים לכל אחד, מבחינת דרישות הדרישות הן די בסיסיות ולרוב מדובר בתעודת בגרות מלאה ותיק עבודות. עיצוב תעשייתי הוא מקצוע שדורש זיקה לתחום האומנות, רק מי שיש לו עין אומנותית וחושב שהוא יכול לתרום ולהשפיע על הנראות של המוצרים בעולם התעשייה. לימודים אלו דורשים רמה בסיסית של כישרון יצירתי וכמובן אהבה לתחום.

אופק תעסוקתי לבוגרי התואר

בוגרי התואר הראשון בעיצוב תעשייתי יוכלו להשתלב במספר משרות במשק, המשרה הנפוצה ביותר היא מעצב מוצר שנדרשת בכל חברה גדולה ותאגיד. נוסף לזה הם יכולים לעסוק גם בפרוייקטים כמו בניית חדרי בריחה, תכנון וארכיטקטורה, עיצוב מוצר עצמאי, מחקר בתחום ועוד. עיצוב תעשייתי כולל תהליך רחב של תכנון, פיתוח, אפיון קהל, בקרה על תהליכי הייצור ועוד, נדרש ידע רב על מנת לנהל וליצור מוצר מתחילתו ועד השלב בו יוצא לשוק.

עיצוב תעשייתי הוא מקצוע מעניין ורלוונטי

אם אתם מחפשים מקצוע עם עתיד בעידן של ימינו, בהם הקצב של השוק מהיר מאד, עיצוב תעשייתי הוא ללא ספק מקצוע שיתאים לכם. מדובר במקצוע לאנשים חדי עין שחושבים שהם יכולים ליצור מוצרים חדשים ולשפר מוצרים קיימים. עיצוב תעשייתי הוא מקצוע מבוקש בשוק ויהיה רלוונטי עוד שנים רבות קדימה. בחירה בלימודי עיצוב תעשייתי תבטיח לכם חווית לימודים מעניינת ומאתגרת שתוציא מכם את הטוב ביותר. לימודי מקצוע זה מתאימים לאנשים עם זיקה חזקה לטכנולוגיה ולאומנות כאחד.
פעולות נוספות :
שיתוף בפייסבוק
הדפס כתבה
שלח כתבה לחבר
הוסף למועדפים