כרגע באתר
1
8
6
,
2
מודעות
כניסה לאזור האישי

קורס מד"א

בני נוער, צעירים ומבוגרים רבים נרשמים ועוברים בהצלחה במהלך חייהם. במאמר הבא נפרט את כל מה שרציתם לדעת על קורס מד"א, וכיצד גם אתם תוכלו לנסוע בתוך אמבולנס בתפקיד.

09/04/2017

מה הוא קורס מד"א

מה הוא קורס מד"א
קורס מד"א הינו קורס עזרה ראשונה המבוצע במסגרת הארגון הממשלתי מגן דוד אדום. קורס מד"א כולל קורס עזרה ראשונה, קורס חבישות, קורס החייאה, קורס ייחודי למאמנים ועוד. קורס מד"א יכול לשמש אנשים במסגרת תפקידם - דוגמת אחיות, נהגי אמבולנס, רופאים וחובשים, העובדים בבתי חולים ומרפאות אזרחיות ובבסיסים הצבאיים השונים. קורס מד"א יכול לשמש גם אנשים המעוניינים להתנדב במד"א, אנשים המעוניינים ללמוד החייאה לצרכי להשכלתם האישית, אנשים המעוניינים ללמוד עזרה ראשונה למקרה אסון או אנשים המעוניינים להעביר את זמנם הפנוי בתחביב מוערך הכולל נסיעה באמבולנס דוהר. כל מה שרציתם לדעת על קורס מד"א

מיקום

קורסי מד"א לציבור הרחב נערכים בכל רחבי הארץ, לרבות ירושלים, הקריות, חיפה, חדרה, פתח תקווה, רמת גן, תל אביב, כרמיאל, טבריה, ובאר שבע. לעתים נערכים קורסי מד"א ייעודיים גם בבתי ספר, התמחויות רופאים ובבסיסים צבאיים. ניתן להירשם לקורס מד"א כמעט בכל אחת מן הערים העיקריות בארץ. רשימת הסניפים והמקומות בהם נערכים הקורסים מופיעה באתר של מגן דוד אדום. במידת הצורך, ניתן לבקש מארגון מגן דוד אדום כי יארגנו קורס באזורכם.

למי הקורס מיועד

כל אדם המעוניין להשתתף בקורס מד"א להחייאה ועזרה ראשונה יכול להירשם אליו. הדבר מתייחס גם לתלמידי תיכון, חיילים, סטודנטים, אמהות, הורים וארגונים שונים. הקורס מיועד הן לאנשים אשר כבר עברו אותו בהצלחה או באי הצלחה לפני כן, לאנשים אשר מעוניינים לרענן את זיכרונם ויכולותיהם, לאנשים המעוניינים להעמיק בתחומי עזרה ראשונה חדשים והן לאנשים אשר מעולם לא התנסו בתחום לפני כן.

היכן נרשמים

ניתן להירשם לקורס מד"א דרך האתר האינטרנטי או הטלפון של ארגון מגן דוד אדום. ארגונים שונים מארגנים הרשמה משותפת לעובדיהם לקורס מד"א ארגוני הנערך לאנשי משרדם.

יתרונות הקורס

קודם כל, כעת תהיו מוסמכים להצלת חיים! כל אדם המסיים קורס מד"א מקבל תעודה וזוכה בכישורי חיים יקרים מפז. הקורס הינו הכרחי למקומות עבודה, התמחות והתנדבות רבים העובדים עם אנשים שקיים חשש לבריאותם הפיזית, דוגמת רופאים ונהגי אמבולנס. לאחר סיום הקורס תוכלו להתנדב במגן דוד אדום, התנדבות הכוללת נסיעה באמבולנס והשבה לקריאות החירום השונות. במסגרת ההתנדבות תוכלו לנסוע באמבולנס לכל מוקד הזקוק לעזרה בעירכם, ולהגיש עזרה ראשונה לנכים, נשים יולדות, נפגעי חרדה, תינוקות עם קשיי נשימה, קורבנות אלימות, קורבנות תאונה וקורבנות של פעולות איבה.

הירשמו לקורס מד"א

אנו ממליצים על ההרשמה לקורס מד"א לכל אדם המעוניין להציל חיים. ההתנדבות במד"א כוללת נסיעה באמבולנס למקומות בהם התרחשו אסונות או בהם ממוקמים אנשים הזקוקים לטיפול ועזרה רפואיים.

המאמר באדיבות - אמבולנס חולון והמרכז
פעולות נוספות :
שיתוף בפייסבוק
הדפס כתבה
שלח כתבה לחבר
הוסף למועדפים