כרגע באתר
0
8
6
,
2
מודעות
כניסה לאזור האישי

רכישת כלי גינון יד שנייה

כלים לגינה איכותיים יכולים להחזיק מעמד לאורך זמן ולא תמיד צריך לשלם הון תועפות על מוצרים חדשים. אז מהם היתרונות של יד שנייה? התשובות בהמשך.

10/04/2017

מחיר נמוך

מחיר נמוך
העלות של כלי עבודה יד שנייה נמוכה בעשרות אחוזים בהשוואה למחיר של כלים זהים בחנות. המחיר הנמוך יכול לסייע למי שמעצב גינות חדשות או רוצה לשקם את החצר הקיימת.

קהל יעד מגוון

מלבד חובבי גינון עצמאיים, גם אנשי מקצוע מהתחום יכולים לקנות כלים שחסרים להם מיד שנייה. רכישת הכלים תאפשר להם להציע מגוון רחב של שירותים ולעמוד במסגרת התקציב של העסק.

אספקה מידית

ברכישת כלי עבודה יד שנייה לא צריך להמתין למשלוח או להגעה של מוצרים מסוימים לחנות. אפשר ליהנות מאספקה מיידית ולפגוש את המוכר כדי לקבל את הכלים באופן מיידי.

טיפים לבחירת כלים

בחירת כלי גינון יד שנייה מחייבת התייחסות לשיקולים שונים. בראש ובראשונה, יש לקחת בחשבון את המצב המכאני של הכלים ולבדוק אותו לעומק. כדאי לוודא שהכלים איכותיים ועמידים ושניתן להשתמש בהם לביצוע עבודות גינון שונות. בדיקה של המצב המכאני מתבצעת במפגש עם המוכר ולאחר מגע פיזי עם הכלים.

אמינות המוכר

לאחר בדיקת המצב המכאני של הכלים ניתן לוודא שמדובר על מוכר אמין. אפשר למשל לשאול אותו למה החליט למכור את כלי העבודה, מה מצב הגינה הנוכחי שלו והאם יש לו ניסיון קודם בתחום. רצוי מטבע הדברים לקנות כלי עבודה מאנשים שסומכים עליהם או מכאלה שאפשר לקבל עליהם המלצות מחברים, קרובים ובני משפחה. במידה ואין אפשרות כזו, רצוי לתאם פגישת היכרות אישית עם המוכר.

השוואת מחירים

גם ברכישת כלי עבודה יד שנייה חשוב מאוד לבצע השוואת מחירים. ההשוואה חיונית עבור מי שרוצה לחסוך בהוצאות ועדיין ליהנות מהיתרונות של כלי עבודה איכותיים. את השוואת המחירים מבצעים באמצעות אתרי האינטרנט שעוסקים בתחום, ביקור בחנויות "עשה זאת בעצמך" או על בסיס מודעות שמפורסמות באתרי יד שנייה. השוואת המחירים גם תספק לכם אינדיקציה מסוימת על רמת האמינות של המוכר.

סוגי כלי עבודה

הקפידו לקנות רק כלי עבודה שאתם זקוקים להם עבור הגינה. הגדירו מראש את הצרכים שלכם וכך תחסכו זמן יקר. מהר מאוד תגלו למשל שקל יותר לקנות מכסחת דשא יד שנייה ממישהו שעבר דירה לבית בלי חצר, מאשר למצוא מוצרים פשוטים יותר כמו מעדר, מטאטא כביש או מזמרה. הגדרה של סוג כלי העבודה היא חלק חשוב ברכישת המוצרים ובהתנהלות מול המוכר.

האם ניתן לדרוש אחריות?

החיסרון של רכישת כלי עבודה יד שנייה היא שבדרך כלל לא ניתן ליהנות מאף תקופת אחריות. המשמעות היא שאי אפשר להחזיר את המוצר או לדרוש טיפול בתקלות. עם זאת, הפתרון הוא להשקיע מלכתחילה בהשוואה בין האופציות וההצעות שעל השולחן. כדאי לוודא שמדובר על מוצר אמין במצב טוב. זה ימנע הרבה עוגמת נפש ותסכול בעתיד.

שימוש בטיחותי בכלים

כלי עבודה שנרכשים מיד שנייה צריכים להיות לא פחות איכותיים ובטיחותיים מכלים אחרים. ודאו שהכלים עומדים בדרישות מבחינת בקרת איכות וקראו את הוראות היצרן לפני השימוש הראשון.
פעולות נוספות :
שיתוף בפייסבוק
הדפס כתבה
שלח כתבה לחבר
הוסף למועדפים