כרגע באתר
5
8
6
,
2
מודעות
כניסה לאזור האישי

עבודתו של מתקין אלומיניום

על פי הערכה גסה, אלומיניום נוטל את נתח מכובד של 10% עד 20% מחומרי הגלם המשמשים את קבלני הבניין בפרויקט בנייה חדשים, והמספרים ממשיכים לעלות בהתמדה.

24/04/2017

למה דווקא אלומיניום?

למה דווקא אלומיניום?
הבחירה באלומיניום כחומר הגלם המועדף לייצור דלתות, חלונות ותריסים, הינה הגיונית לחלוטין, מאחר שמדובר בחומר קל משקל, עמיד בפגעי מזג האוויר, נוח לעיבוד ולא פחות חשוב מכך - דקורטיבי ומוסיף לאופי הבית או הדירה. אלו הן הסיבות העיקריות לכך שקבלנים, מעצבי פנים וגם אדריכלים מעדיפים לשלב פריטים העשויים אלומיניום על פני עץ, פלסטיק או מתכות אחרות.

מיהו מתקין אלומיניום ומה נדרש ממנו?

בין אם מדובר בהחלפת חלונות בלגיים בדירה קיימת או בתכנון הפתחים בתוכנית בנייה של בית חדש, מומלץ לפנות למתקין אלומיניום מוסמך אשר יסייע בבחירת הפתרון הטוב והאפקטיבי ביותר. יכולותיו של מתקין כזה מתפרשות על מגוון תחומים וכוללות התאמה מרבית של סוג החלון או הדלת לחלל הקיים, הכרת המגבלות האובייקטיביות הקיימות בדירה או בבית, שילובן עם ההעדפות הסובייקטיביות של הבעלים, ומציאת הפתרון הספציפי המתאים ביותר לכל אספקטים אלה. מתקיני אלומיניום עוברים הסמכות והשתלמויות מקצועיות אצל יצרנים שונים, אשר בסופן הם זוכים לתעודת הסמכה של החברה המייצרת (למשל, "מתקין מורשה קליל לשנת X"). תעודה זו מקנה ללקוחות אחריות כפולה - מצד אחד על איכות המוצרים, ומצד שני - על ההתקנה.

לאן יכול מתקין אלומיניום להתקדם מבחינה מקצועית?

תחום האלומיניום צובר תאוצה ומתפתח מיום ליום, ולכן ישנן הכשרות אינספור אשר מקיימת כל אחת מיצרניות האלומיניום. בנוסף לכך, מתקין אלומיניום מנוסה ומקצועי יכול לעבור ממתן שירותי התקנה למתן ייעוץ לאנשים פרטיים, אדריכלים, מעצבים וקבלנים, תחת התואר "יועץ אלומיניום". כיוון התפתחות יצירתי נוסף, הוא הסמכה כבורר לתחום האלומיניום, אשר העוסקים בו מוזמנים לבדיקות ומתן חוות דעת מקצועיות, בעת הגעת מחלוקות בין גופים שונים לבתי המשפט.

יתרון נוסף של חלונות בלגיים

הם מגיעים במגוון רחב של סוגי פתיחה כגון פתיחת ציר (כלפי פנים או חוץ), קיפ (הטיה פנימה) או הזזה, מה שפותח אפשרויות רבות לעיצוב ושילוב.
כשאר פריטי הפתחים, גם חלונות בלגיים דורשים ניסיון ומקצועיות של מתקין האלומיניום לאורך כל הדרך, מהצורך להתאים את סוג הפתרון כדי שישרת בדרך הטובה ביותר את דרישות הלקוח ועד למיומנות שבהתקנתם. בחינת תעודת ההסמכה של מתקין האלומיניום (או של החברה המספקת את השירות) יכולה להבטיח לכם כי תזכו בשירות מקצועי ובאחריות כפולה - לייצור ולהתקנה.

פעולות נוספות :
שיתוף בפייסבוק
הדפס כתבה
שלח כתבה לחבר
הוסף למועדפים