כרגע באתר
7
2
7
,
2
מודעות
כניסה לאזור האישי

מכונת שטיפה בלחץ

אם אתם "פריקים" של ניקיון, אתם בוודאי משקיעים בו שעות רבות. ישנן הרבה דרכים בהן ניתן לשמור על הניקיון בבית ובסביבתו. לכן מכונת שטיפה בלחץ היא ללא ספק הטובה ביותר.

08/05/2017
קשה לכם לנקות את הבית? את הרכב או את החצר? ובכן ישנו פתרון מצוין בנמצא והוא נקרא – מכונת שטיפה בלחץ. כיום תוכלו למצוא מגוון רב של דגמים וסוגים, לפחות מכונה אחת תתאים בדיוק לדרישותיכם.

בחירת המכונה

חשוב לדעת, בחנויות השונות תוכלו למצוא מגוון רב של דגמים וסוגים של מכונות שטיפה, כל אחת מהן מיועדת למטרה אחרת. בין המכונות הפופולאריות ביותר ניתן להזכיר: מכונת שטיפה בלחץ של מים קרים וכזו הפועלת באמצעות לחץ מים חמים, מכונות המיועדות לצרכן הביתי וכאלה המיועדות למפעלים ועסקים. אכן ניתן לומר כי המבחר עשוי להיות מבלבל, ולכן כה חשוב להתייעץ עם בעלי מקצוע באשר לבחירת המכונה הנכונה ביותר בעבורכם.

מכונה שטיפה הפועלת באמצעות לחץ מים קרים

מכונות שטיפה אלה הינן נפוצות במיוחד והן משמשות למגוון רב של מטרות. באמצעותן ניתן לנקות את הבית, את החצר, את המשרד ואפילו את הרכב. מכונות הפועלות באמצעות מים קרים, ניתן כיום למצוא בשפע גדלים ודגמים, כאשר כל אחת בעלת עוצמת לחץ משלה.

מכונת שטיפה הפועלת באמצעות מים חמים

המכונות הללו מיועדות לעבודות ניקיון קשות ומורכבות יותר, עוצמת השטיפה והניקוי שלהן היא יוצאת מן הכלל. לרוב נעשה בהן שימוש במפעלים תעשייתיים. מכונת שטיפה בלחץ מים חמים, לא רק שתעלה יותר ממכונות הפועלות בלחץ מים קרים, הן גם גדולות ומאסיביות יותר. ישנן מכונות הפועלות באמצעות חשמל וישנן כאלה המופעלות באמצעות בנזין או סולר. באמצעות המכונות הללו, ניתן בקלות יתירה ובמהירות לשטוף ולנקות שטחים נרחבים וביכולתן להסיר לכלוך עקשן במיוחד. המכונה מומלצת למפעלי תעשייה, מוסכים ועוד.

האם לרכוש מכונה קטנה או גדולה?

משאבת המכונה היא זו שקובעת מה יהיה משקלה ומה יהיה גודלה וישנו ציוד נוסף המשפיע על הכובד שלה. חשוב מאוד לבחור בגודל המתאים, שכן והיה ומדובר במכונה כבדה מאוד, זמן העבודה יתארך ויש להשקיע מאמצים פיזיים בתפעולה. לעומת זאת, ישנן מכונות שטיפה שהן קטנות, אך לא תמיד הן יעילות.

עד כמה המכונה מהירה?

עוד טרם רוכשים מכונת שטיפה בלחץ, יש לברר מהו ההספק שלה. כמובן, כאשר מדובר במפעלים, עסקים או מוסכים, רצוי שההספק יהיה כמה שיותר מהיר, ואילו מכונה המיועדת לשימוש ביתי, איננה חייבת להיות בעלת הספק גבוה במיוחד. ככלל, עוצמת הלחץ של המכונות לשימוש ביתי נמוכה בהרבה מעוצמת הלחץ של מכונות לשימוש תעשייתי. חשוב מאוד לבחור במכונה בעלת ההספק המבוקש, שכן אם תרכשו מכונה המיועדת לצרכן הביתי דווקא למפעל, סביר להניח שההספק לא יהיה משביע רצון.מכונת שטיפה בלחץ

ומה נקנה לבית?

לעומת זאת, והיה ותחליטו לרכוש מכונה תעשייתית בעבור ביתכם, די מהר יסתבר לכם שהוצאתם יותר מידיי כסף וללא עילה אמתית. יש לבחור את המכונה בקפידה ולחשוב היטב מהי המטרה לשמה רכשתם אותה.
פעולות נוספות :
שיתוף בפייסבוק
הדפס כתבה
שלח כתבה לחבר
הוסף למועדפים