כרגע באתר
5
8
6
,
2
מודעות
כניסה לאזור האישי

רולפים לחנויות

בעסקים ובחנויות, יש צורך במקדמי עסקים ובאמצעים שיווקיים איכותיים

15/05/2017
כל עסק באשר הוא צריך להשקיע לא מעט בכל מה שנוגע למאמץ השיווקי שלו, וכאשר מדובר בעסקים מסחריים וספציפית בחנויות, הדבר נכון פי כמה וכמה. המרחב בחנות צריך להיות מרחב שיווקי ברמה הגבוהה ביותר, שמאפשר לנו למקסם כל חלק בו בכדי לדחוף מוצרים שיש לנו רצון לקדם, ובכדי לתת לכל לקוח חווית רכישה איכותית עם המוצרים המובילים שלנו.
לשם כך יש צורך בהשקעה במקדמי מכירות – שהם למעשה אלמנטים שיכולים להיות פשוטים ביותר, אך ההשפעה שלהם על הלקוח ועל המכירות שלנו היא רבה מאוד בשיווק ובקידום של מוצרים מסוימים. רול אפ מהווה את הדוגמה הבולטת למוצרים שכאלה בחנויות.רול אפ

מהם בדיוק רול-אפים, וכיצד הם משמשים אותנו עבור קידום מכירות בחנות שלנו?

• מהם רולאפים?

רול אפ הוא מוצר דפוס, כאשר למעשה מדובר בפוסטר או שלט העומד על גבי מתקן מתכתי, מה שמאפשר לנו להעמיד אותו בצורה עצמאית בכל מקום שנרצה, ולא בהכרח לתלות אותו על קיר. מדובר במוצרים ניידים, שניתן להעביר ממקום למקום, והם גם קלים במיוחד בכדי שההעברה הזאת תהיה נוחה במיוחד. את השלט שנמצא על גבי המתקן ניתן לשנות ולהחליף כאשר הדבר נחוץ, ובכל פעם שבה אנחנו רוצים לקדם מכירות עם שלטים איכותיים בחנות שלנו – זוהי אפשרות איכותית ביותר.

• על מה צריך להקפיד?

כשאתם מתכננים רול אפ לחנות שלכם, הדבר הבסיסי והחשוב ביותר הוא עבודת הדפוס האיכותית, שצריכה להיות שיווקית ולהתבצע עם עיצוב גרפי ברמה הגבוהה ביותר. מעבר לכך, כמובן שחשוב להשקיע גם בבסיס איכותי לרול-אפים, אך אלה הם ברובם סטנדרטיים ויש רק לוודא שהם עומדים בסטנדרטים האיכותיים של מוצרים אלה. גם את זה תבטיחו דרך רכישה של אמצעים אלה דרך שירות שמתמחה בתחום.

בכדי ליצור רול-אפים ברמת האיכות הגבוהה ביותר, אתם זקוקים לשירותי דפוס מקצועיים

כיום, בתי דפוס מובילים ואיכותיים מציעים אפשרויות של עיצוב ומכירה של רול אפ עבור חנויות בכל תחום. אם אתם צריכים להשקיע במוצרי קידום מכירות איכותיים עבור החנות שלכם, להצבה בתוכה או מחוצה לה, זוהי ההשקעה הנכונה עבורכם.
פעולות נוספות :
שיתוף בפייסבוק
הדפס כתבה
שלח כתבה לחבר
הוסף למועדפים