כרגע באתר
0
8
6
,
2
מודעות
כניסה לאזור האישי

רכישת תנור תעשייתי יד שנייה

התנור הביתי הפשוט איננו מסוגל עוד לעמוד בצרכי האפייה הרחבים שלכם? כנראה שהגיע הזמן להתעניין ברכישה חדשה – תנור אשר מתאים להיקפי עבודה גדולים יותר מאשר אלו הפרטיים. כדי לחסוך בהוצאות, תוכלו כמובן לרכוש מכשיר יד שנייה ממוכר אמין.

15/05/2017

מהם תנורים תעשייתיים ובעבור מי הם מיועדים?

מהם תנורים תעשייתיים ובעבור מי הם מיועדים?
מדובר בתנור בעל הספק, גודל וכוח עבודה גבוהים במיוחד, כאלה אשר מיועדים בעבור כל עסק או חברה אשר מפעילים שירותי אפיה בהיקפים רחבים, לרוב לאדם הפרטי או למשק בית אין צורך בתנור בגודל תעשייתי, אלא אם מדובר בבית אשר מפעיל מאפייה או קייטרניג משפחתיים.

מוטרדים מההוצאה הכספית?

ההוצאה הכספית על רכישת של מכשיר חדש מהניילון עלולה להוות עול כלכלי לא קטן בעבור חלק מהלקוחות הפוטנציאלים. למרבה המזל, אין זה אומר שעליכם לוותר על החלום שלכם– תוכלו פשוט להתעניין ברכישה של דגם תעשייתי מיד שנייה. מסעדות, מאפיות או בתי עסק אשר השתדרגו בינתיים בדגם חדש ישמחו למכור לצרכנים הבאים בתור את דגם בו הן כבר לא משתמשות, מה שיוכל לחסוך לכם כסף רב.

גם ברכישת מוצר יד שנייה יש להקפיד על איכות המוצר

בעת רכישה של תנור תעשייתי יד שנייה, יש להקפיד על אחת כמה וכמה על איכות המוצר אותו אתם קונים. בראש ובראשונה, מכיוון שמוצרים אשר כבר היו בשימוש לרוב אינם מגיעים עם תעודת האחריות המקורית שהנפיקה החברה המייצרת או המייבאת. לפיכך, האחריות לתיקון כל תקלה שתתגלה במוצר לאחר רכישתו תוטל על כתפיכם – ולכן מומלץ לוודא כי הוא מצוי במצב טוב ותקין מכל הבחינות.

שימו לב למאפייני הדגם הספציפי אותו אתם רוכשים

כאשר אתם מחפשים ברחבי האינטרנט דגמים של תנורים תעשייתיים העומדים למכירה, כדאי לשים לב לפרטים הקטנים של כל דגם ספציפי שאתם מוצאים. כך למשל, חשוב לברר מהו מספר הפאזות של אותו דגם (חד פאזי או תלת פאזי), מכיוון שתנורים עם חיבור תלת פאזי זקוקים לחיבור מיוחד אל רשת החשמל. כמו כן, סוג החיבור משפיע מן הסתם גם על ההספק המרבי אליו מסוגל הוא להגיע, וכך גם על הספק העבודה הצפוי שלו.

לא מתפשרים על גודל וכמות המגשים הנכנסת בו

כנראה שבחרתם להתקדם אל עבר מוצר בגודל תעשייתי מכיוון שאינכם יכולים להסתפק עוד בנפח העבודה המצומצם שמציעים התנורים הפרטיים. לפיכך, חשוב לא להתפשר על גודלו ונפחו, וכן על כמות המגשים אשר מסוגלת להיכנס בו. במעמד תיאום הרכישה מן המוכר כדאי לברר האם המגשים המקוריים מגיעים יחד איתו, כיוון שאחרת תצטרכו להוסיף לסל הרכישות שלכם גם סט מגשים חדש.

זוכרים להכניס לביטוח את הרכישה החדשה

לאחר שהוצאתם את מיטב כספיכם על הרכישה החדשה , חשוב לזכור להכניס לביטוח הדירה או העסק גם את הרכישה החדשה שלכם. ביטוח מקיף שכזה יוכל לסייע בכיסוי נזקים פוטנציאליים – החל מגניבה, וכלה בביטוח מפני שריפות אשר עשויות להיגרם כתוצאה משימוש לא בטוח או אחראי בו.

מזל טוב – זה הזמן להכניס את התנור לשגרת העבודה שלכם

מזל טוב, לאחר שרכשתם ואתם מרוצים – הגיע הזמן להכניס אותו אל שגרת העבודה של העסק שלכם. עבודת האפייה מעולם לא נראתה פשוטה יותר, מה שצפוי להעניק תנופה חיובית לעסקים ולמכירות. בהצלחה!
פעולות נוספות :
שיתוף בפייסבוק
הדפס כתבה
שלח כתבה לחבר
הוסף למועדפים