כרגע באתר
9
1
7
,
2
מודעות
כניסה לאזור האישי

פתרונות קירוי למרפסות בדירות חדשות

מחפשים פתרון קירוי עבור המרפסת בדירה החדשה שלכם? בעזרת פתרונות מסוג זה למרפסות ולפרגולות ניתן להגדיל את פרק הזמן בו ניתן לשהות במרחב, מבלי לחשוש ממזג אוויר חם או גשום. כאן תקראו את כל מה שרציתם לגלות בנושא פתרונות קירוי מתקדמים.

15/05/2017

ראשית, הגדירו היטב את הצורך הראשוני שלכם

ראשית, הגדירו היטב את הצורך הראשוני שלכם
כאשר אתם בוחרים מתוך המגוון הרחב של פתרונות, כדאי להתחיל מהגדרה של הצורך הראשוני והבסיסי שלכם. האם ברצונכם לחפות על המרפסת מפני הגשם? האם ברצונכם למצוא פתרון הצללה אשר יאפשר במקביל גם חדירה של אור טבעי? האם מדובר בקירוי אך ורק מכיוון התקרה, או גם בצורך לכסות את המרפסת מן הצדדים שלה? החלטות אלו יסייעו לכם לבחור את פתרון האופטימלי עבורכם.

סגירת מרפסות בעזרת אלומיניום

בעבור מי שמחפשים פתרון קירוי קבוע, כזה אשר יאפשר לעשות שימוש במרפסת ממש בתור חדר נוסף בבית – מומלץ לסגור אותה בעזרת אלומיניום. באמצעות אלומיניום מומלץ מכיוון שהוא מבודד מפני טמפרטורות שונות ומזג אוויר קיצוני, ומחזיק מעמד לאורך זמן. עם זאת, קירוי בעזרת אלומיניום מחייב לשכור את שירותיו של בעל מקצוע מומחה לדבר, מה שעשוי להגדיל את סך ההוצאות הכספיות על המלאכה.

קירוי באמצעות סנטף לפרגולה – פתרון קל ויעיל במיוחד

בעבור מי שמחפש פתרון קל, יעיל ופשוט, קירוי באמצעות סנטף לפרגולה הנו אופציה נהדרת. מדובר למעשה בלוח אשר עשוי מחומר המכונה פוליקרבונט (משפחה של חומרים סינטטיים ותרמופלסטיים), אשר מגיע במגוון רחב של צבעים ושל מידות. הסנטף ידוע בעיקר בזכות העמידות הגבוהה שלו לתנאי מזג אוויר משתנים, מה שהופך אותו לפתרון מושלם לפרגולה שלכם.

כל היתרונות הגלומים בקירוי באמצעות סנטף

במסגרת עמידותו הגבוהה לחום, קור ולרוחות, סנטף לפרגולה עשוי מחומר חסין אש שאף מגן מפני קרינת השמש. כמו כן, ניתן להזמין אותו בגוון אטום אשר יחסום את אור השמש והחום, וכן בגוונים שקופים אשר מאפשרים חדירה של כ-90% מקרני השמש. ההתקנה של הסנטף פשוטה וקלה, כך שניתן להזמין אותו בקלות באינטרנט ולהתקין בעצמכם את המוצר לאחר שיגיע ליעדו.

מקפידים לרכוש פתרון העומד בכל תקני הבטיחות הנדרשים

בעת הרכישה, יש להקפיד לקנות רק כאלה אשר עומדים בכל תקני הבטיחות הנדרשים. לאור המגוון הרחב של החומרים מהם עשויים פתרונות אלו, לפעמים קשה לעקוב אילו חומרים בטוחים יותר ופחות לשימוש. מומלץ לברר האם מדובר בחומר חסין אש, וכן כי הוא לא כולל שבבים או שאריות של חומרים רעילים ומסרטנים. עמידה בתקני הבטיחות הרלוונטיים תוכל להבטיח לכם שקט נפשי בהקשר זה.

משקיעים בפתרונות איכותיים המחזיקים מעמד לאורך זמן

השקעה כספית ראשונית תשתלם לכם לאורך זמן. הבחירה בפתרון קירוי יקר עבור המרפסת החדשה שלכם נראית כרגע אולי כמו הוצאה מיותרת, אולם בטווח הזמן הארוך תחסכו כסף רב על הוצאות בעבור תיקונים וחלקי חילוף. ככל שתשכילו לערוך סקר שוק מקיף יותר ולבחור את סוג החומר הנכון ביותר עבורכם, כך יקטן הסיכוי כי תתחרטו על הבחירה בחלוף מספר חודשים.

דואגים לתחזוקה שוטפת של המרפסת

גם לאחר ההשקעה הראשונית, מומלץ להשקיע בתחזוקה השוטפת שלו. כל חומר דורש תחזוקה מעט שונה, ולכן מומלץ לברר בעת ההתקנה או הרכישה כיצד הכי טוב וקל לשמור עליו לאורך זמן.
פעולות נוספות :
שיתוף בפייסבוק
הדפס כתבה
שלח כתבה לחבר
הוסף למועדפים