כרגע באתר
3
3
8
,
2
מודעות
כניסה לאזור האישי

איך אפשר להימנע מעוקץ בהשקעות בנדל"ן ?

אם היינו מעלים בפני ישראלים לפני כמה שנים את האפשרות של השקעה בנדל"ן בחו"ל, היינו נתקלים בהרמות גבה ובהתנגדות גדולה.

11/06/2017

הנדל"ן בעבר

הנדל"ן בעבר
בעבר האמינו רבים כי התעסקות עם נדל"ן מעבר לים היא התעסקות מסוכנת ובעייתית, משהו שלא כדאי להיכנס אליו ובטח שלא כדאי לסכן כספים עבורו. כיום אפשר להגיד שהתמונה השתנתה לחלוטין. אולי אלו מחירי הנדל"ן בארץ שנמצאים בעלייה תלולה, ואולי זה בגלל שאנחנו מצליחים "לפתוח את הראש" יותר ולהבין שללא סיכונים לא ניתן להרוויח.

ההזדמנויות בנדל"ן

כך או אחרת העובדה היא שהמגמה של השקעות בנדל"ן בחוץ לארץ הולכת ותופסת תאוצה. הזדמנויות נדל"ן בארה"ב הפכו להיות הנושא החם של כל מי שרוצה להגדיל את סיכויי הרווח שלו. אם בעבר היו מסתכלים על אותם משקיעים בפליאה וחושבים שהם "משוגעים", הרי שכיום זה הפך מקובל ונפוץ הרבה יותר. המשקיעים בנדל"ן בחו"ל הם אנשים "כמוני-כמוך" ולא מדובר בהכרח בטייקונים שהם אנשי עסקים. בשל העניין שרבים בוחרים להשקיע ללא כל ניסיון או ידע קודמים, אנו נתקלים מפעם לפעם בסיפורים על עוקץ או מפח נפש שאירעו למשקיעים. שלא תבינו לא נכון, הסכנות הללו עשויות לקרות לכולם והן לא מה שיקבע כי מדובר בתהליך פסול. חשוב להקפיד על ביצוע ההשקעה בצורה בטוחה ולפעול בצורה זהירה. ריכזנו עבורכם כמה טיפים יעילים שיסייעו לכם להימנע מליפול בעוקצים, ויאפשרו לכם ליהנות מהזדמנויות גדולות לרווח.

בדקו בקפידה את האנשים שאתם עובדים איתם

רבים מהישראלים בוחרים לקבל ייעוץ וליווי מאנשי מקצוע חיצוניים שבקיאים בשוק הנדל"ן המקומי, ואין בכך כל פסול. למעשה ליווי מקצועי יכול לשפר את אפשרויות הרווח שלכם באופן מובהק ולהפוך את ההשקעה לרווחית. היועצים השונים אמורים לגלות הכרות עם האזור הספציפי וכך לסייע לכם לקחת את ההחלטות הנכונות ביותר. כדי להימנע מעוקץ עליכם לבחור בקפידה את האנשים שאתם עובדים איתם, לבקש המלצות מאחרים, לבדוק את הניסיון שיש להם ובאופן כללי לערוך עליהם מחקר מקיף.

בדקו היטב את הלוקיישן בו אתם הולכים להשקיע

לאזור בו ימוקם הנכס שתשקיעו בו יש השפעה מכרעת על אפשרויות הרווח שלכם. כשהעסקה מתרחשת בארץ המולדת שלכם, העניין קל ופשוט הרבה יותר מעצם ההכרות שלכם עם המקום. כאשר העסקה מתבצעת במדינה זרה, האפשרות ליפול קורבן לניסיונות עוקץ היא גדולה הרבה יותר. כדי להימנע מאותם עוקצים עליכם לבחון בקפידה יתרה את הלוקיישן בו תרצו להשקיע ובשום אופן לא להתפתות אחר שרלטנים. תמיד יהיו כאלה שינסו למכור לכם נכס במחיר מפתה, כאשר בפועל יתגלה שהוא נכס ללא אפשרויות רווח.

בדקו את כל המיסים והתשלומים שתצטרכו לשלם

כל עסקה שמתבצעת בחו"ל מחייבת את המשקיעים בתשלום מיסים גם במדינה בה מתבצעת העסקה, אך בפירוש גם במדינת ישראל. כדי לבחון את כדאיות העסקה צריך לערוך בירור מקיף וקפדני אודות גובה תשלום המיסים שעליכם יהיה לשלם בגין העסקה. בנוסף למיסים, בדקו את כל התשלומים הנלווים הכרוכים בעסקה על מנת להיות סמוכים ובטוחים שהיא אכן תשתלם לכם. זכרו כי הסוד להצלחת עסקאות נדל"ן בחו"ל טמון בבחינה מקיפה ובתחקיר מעמיק ביותר של כלל.
פעולות נוספות :
שיתוף בפייסבוק
הדפס כתבה
שלח כתבה לחבר
הוסף למועדפים