כרגע באתר
5
8
6
,
2
מודעות
כניסה לאזור האישי

המנעולים החדשים נגד פריצות

מנעול איכותי שיגן על כל המשפחה

20/06/2017
אם יש משהו אחד שאסור לזלזל בו בשום צורה זו ההגנה שלנו והבטיחות בבית. במידה והבית שלנו לא יהיה המקום הכי בטוח אנחנו לא נוכל להרגיש בו שלווים, מה שיכול לקרות בעקבות פריצה אחת ולו הקטנה ביותר. בעבר היינו בטוחים שנעילת דלת כפולה או התקנת מערכת אבטחה ואזעקה הן הפתרון אך כיום יש מנעולים חדשניים ומשוכללים שיורידו את הסיכוי לחדירה לא רצויה אל הבית לקלוש ביותר. ניתן להתייעץ עם מנעולן מקצועי איזה מנעול יהיה הכי טוב ואיזה מנעול יהיה הכי מתאים לבני המשפחה.

המנעולים החדשים נגד פריצות

• מנעולים חדשים כנגד פריצות יכולים להתאים לכל סוגי הדלתות. אם יש לכם דלת לא תקינה או דלת רעועה למדי, אם אתם מחליטים להחליף מנעול כדאי גם להתייעץ עם מנעולן של המרכז הישראלי למיגון מנעולן של המרכז הישראלי למיגון לגבי החלפת הדלת כולה. בכל מקרה לא תהיה בעיה למצוא מנעול שמתאים לדלת בכל המידות כך שגם דלתות סטנדרטיות וגם דלתות גדולות במיוחד וגבוהות יקבלו הגנה הולמת
• אחד המנעולים הטובים ביותר שיש כיום זהו המנעול הביומטרי. מנעול כזה נראה לכם מאוד עתידני אך הטכנולוגיה הזו כבר מיושמת בנמלי תעופה ובמשרד הפנים ואין כל סיבה שהיא לא תגיע עד אליכם למנעול הדלת מרצונכם החופשי. אי אפשר להערים על מנעול כזה, אם אפשר לשכפל מפתח בלי שתדעו או לגנוב כזה כי פשוט אין מפתח וגם אם יש הוא בדרך כלל מלווה לטביעת אצבע שצריכה להיכנס.
• אם אתם לא מעוניינים בטביעת אצבע כי זה נשמע לכם מסובך מידי, כיום יש מנעולים שממש כמו בקודם הרכב יבקשו מכם להכניס קוד בן כמה ספרות. קוד כזה יכול להיות קו הגנה בלתי חדיר כנגד פורצים ותוכלו גם לשלב אותו עם טביעת אצבע או מפתח מכני.

שילוב בין כמה מנגנונים להגנה בטוחה

אם אתם רוצים להרגיש הכי בטוחים שאפשר, ניתן לשלב בין המפתח המכני לבין הקוד. בהנחה שאת הקוד אתם לא תשכחו וטביעת האצבע שלכם תמיד עליכם תוכלו להשתמש גם במפתח מכני לצורך הגברת האבטחה. כיום יש מנעולים שיכולים גם לבצע נעילה מרחוק כך שתמיד תדעו אם שכחתם את הבית פתוח, ואם כן תוכלו לנעול אותו.
פעולות נוספות :
שיתוף בפייסבוק
הדפס כתבה
שלח כתבה לחבר
הוסף למועדפים