כרגע באתר
1
8
6
,
2
מודעות
כניסה לאזור האישי

כל מה שרציתם לדעת על עבודה בדפוס דיגיטלי

עבודה אינטנסיבית שמשלבת יצירתיות

20/06/2017
בעולם של שנת 2017 מגוון התחומים בהם תוכלו להתעסק רחב מאוד. תוכלו להיות שכירים בתחומי ההנדסה והייצור, תוכלו להקים את העסקים שתמיד חלמתם עליהם החל מגן ילדים ועד חנות שכונתית וגם להיות בעלי מקצוע שפועלים בלוח הזמנים שלהם. אם יש תחום אחד שנוגע לכולם הוא עבודה עם בית דפוס. בית הדפוס אחראי לכל מה שאנחנו רואים ביום יום: פרסומות על אוטובוסים, שלטי חוצות, פלאיירים, מודעות שונות, פוסטרים למשרדים ושילוט למרכזים מסחריים ומפעלים. העבודה בבית דפוס לא נגמרת ואם אתם רוצים להשתלב במקום עבודה אינטנסיבי שמשלב יצירתיות ועבודה גם מול מכונות וגם מול לקוחות, בתי דפוס כמו בי דיגיטל מחכים רק לכם.

עבודה בבית דפוס: כל הפרטים שצריך לדעת

• יש מספר רב מאוד של בתי דפוס שפועלים בארץ וכול אחד מהם יכול לקבוע את העבודות שהוא מספק ללקוחות. חלק מבתי הדפוס מתרכזים בדפוס דיגיטלי, חלק מהם עובדים כמעט ורק מול לקוחות פרטיים כמו בחנויות צילום וחלק מהם רק מול לקוחות עסקיים שפועלי לפי הזמנות גדולות מאוד. כמעט כל בית דפוס משלב כמה סגנונות הדפסה כמו למשל דפוס דיגיטלי בי דיגיטל שהוא אחד הנפוצים או דפוס אופסט. כדי לעבוד בבית דפוס יש צורך לשלוט בכל סוגי ההדפסות ולהבין מה הן דורשות, מהי רמת הדיוק וכמובן להחליט אם רוצים להשתלב בתחום עיצוב התמונה או בשימוש במכונות עצמן.
• העבודה של בתי הדפוס מתבססת על סוגי ניירות שונים. מצד אחד יש את הנייר הרגיל שכולנו מכירים ממדפסות אך כאן מדובר על ניירות גדולים יותר או מיוחדים יותר שמתאימים להזמנה של הלקוח. למשל להזנות לחתונה יש שימושים בניירות איכותיים ומעוצבים יותר. מי שרוצה להתחשב בסביבה יכול להשתמש בנייר ממוחזר, או בנייר כרומו שעליו בדרך כלל מדפיסים פוסטרים. ניתן להדפיס גם על ניירות קרטון, ניתן להדפיס על שלטי חוצות והאפשרויות עוד רבות ומגוונות.

הדפסות איכותיות לכל הלקוחות

בי דיגיטל כמו בתי דפוס אחרים מספקים עבודה שוטפת ללקוחות כולל עמידה בזמנים ותיקון של תוצרים לקויים. מי שעובד בבית דפוס חייב להבין שהעבודה מתבצעת מול לקוחות שלעתים יהיו גופים מאוד גדולים שרוצים מעבר לתוצרים איכותיים, שירות לקוחות אדיב ואמין. ניתן להשתלב בעבודה בבית דפוס גם עם מקצועות בתחום העיצוב וגם מתחום הצילום.
פעולות נוספות :
שיתוף בפייסבוק
הדפס כתבה
שלח כתבה לחבר
הוסף למועדפים