כרגע באתר
3
2
7
,
2
מודעות
כניסה לאזור האישי

טיפים לשמירה על הריהוט במעבר דירה

פריטי ריהוט אשר לוקחים חלק בתהליך של מעבר דירה עלולים להימצא בסכנה. אמנם ישנם פריטי ריהוט גדולים או קטנים, כאלה שיש צורך לפרק אותם וכאלה שלא - אך כך או אחרת, הוצאתם מהדירה או הבית, העמסה שלהם על גבי משאית ושינוע שלהם למקום חדש - עלולים במקרים מסוימים לגרום נזק.

25/06/2017
מי שמבצע הובלת דירה יהיה בדרך כלל איש מקצוע מנוסה ומיומן שיש לו ניסיון רב בביצוע משימות שכאלה. הוא יידע איך להגן על כל הרהיטים בעת הוצאת מהבית, הכנסתם אל תוך המשאית ויהיו לו שלל שיטות להדק אותם ולקבע אותם למקום אחד על מנת שלא ייגרם להם כל נזק. יחד עם זאת, לעיתים עלול להיווצר מצב שבו ללא שליטתו של המוביל יינזק פריט ריהוט זה או אחר בשל תזוזה ממקומו או היתקלות עם חפץ אחר.

מה בנוגע לריהוט המיועד למשרד?

על פריטי הריהוט של המשרד גם כן יש צורך להגן היטב, שכן הם משמשים את העובדים המגיעים מדי יום לעבודה וחשוב שהמצב הטוב שלהם יישמר והם יאריכו ימים ויהיו בשימוש במשך זמן רב. כסאות משרדיים, למשל, מצוידים במנגנון המאפשר את סיבוב המושב והמשענת, מאפשר הגבהה או הנמכה של המושב ולעיתים גם כוללים אפשרות לקיבוע המשענת. חשוב שמנגנון זה לא יינזק על מנת שהכיסאות יוכלו להמשיך ולשרת נאמנה את העובדים.

איך מוודאים שלא ייגרם נזק לרהיטים?

כבר בשלב של רכישת פריטי ריהוט חדשים אפשר להקטין את הסיכון לגרימת נזק וזאת על ידי רכישה של פריטי ריהוט משרדי איכותיים וטובים. לא מומלץ להתפשר על רהיטים שעלולים שלא להיות מיוצרים באיכות גבוהה במיוחד אלא להקפיד על רמה גבוהה של ייצור ושל חומרי גלם, שכן מי שיעשה שימוש בריהוט (ללא קשר אם מדובר בריהוט משרדי או ביתי) לבטח יצטרך לעשות שימוש רב ותכוף בפריטים, לעיתים במשך לא מעט שעות.

איך שומרים על רהיטים בזמן מעבר דירה או שינוע?

ישנן כמה דרכים שכאשר נוקטים בהן אפשר למזער את הסיכון לגרימת נזק בזמן המעבר או השינוע:

• הוצאה עדינה ככל האפשר מן הבית ושימוש באביזרי עזר במידת הצורך - קרש עם גלגלים או רצועות נשיאה לכתף.
• חשוב להעלות את הפריטים על המשאית תוך כדי שימוש ברמפה על מנת שיהיה קל יותר לדחוף ולמשוך אותם למיקום הנכון והמתאים בתא המטען של המשאית.
• לאחר שעובדי חברת ההובלה מחליטים היכן במשאית ימוקמו פריטי הריהוט הגדולים - חשוב לקבע אותם למקומם - אם על ידי הנחת חפץ כבד מהם בסמוך, אם על ידי רצועות המחוברות לדפנות המשאית או על ידי שתי שיטות אלה.
• חשוב שחפצים וארגזים יונחו בצמוד זה לזה ושלא ייוותר מרווח בין החפצים או הקופסאות שיאפשר תזוזה, גם אם מינימלית של מה מהחפצים.
• כמו בכל נסיעה אחרת - חשוב שנהג המשאית יקפיד על נסיעה איטית ובטוחה על מנת למנוע את תזוזתם של החפצים תוך כדי הנסיעה.

החשיבות של שמירה על שלומם של הרהיטים

על רהיטים חשוב מאד לשמור גם בדרך השגרה וגם (ובעיקר) בעת מעבר דירה. כאשר שומרים על תחזוקה שוטפת ועל הרחקת כל חפץ אחר אשר עלול לגרום נזק מינימלי - אין ספק שהרהיטים יישמרו למשך כמה שיותר זמן ואפילו למשך שנים רבות. תהיה זו עוגמת נפש גדולה לסיים תהליך של מעבר דירה עם רהיט שניזוק או נהרס ואין ספק שעובדים מסורים ומיומנים של חברת הובלה יידעו לעשות כל שביכולתם על מנת למנוע זאת.
פעולות נוספות :
שיתוף בפייסבוק
הדפס כתבה
שלח כתבה לחבר
הוסף למועדפים