כרגע באתר
5
2
7
,
2
מודעות
כניסה לאזור האישי

כלים סניטריים חדשים לעסק שלך

בעלי עסקים בענפים מסוימים חייבים לדאוג לרכישה מתאימה של אסלות, כיורים, ברזים ולפעמים גם אמבטיות, מקלחונים ואריחי קרמיקה או חיפוי קירות. במאמר הבא נסביר על הבדלים בין סוגים שונים של כלים סניטריים ונביא טיפים לבחירה נכונה שלהם

03/07/2017

החלפת העיצוב והריהוט בעסק קיים

החלפת העיצוב והריהוט בעסק קיים
אחת הדרכים הטובות ביותר לשדרג את העסק הקיים היא להחליף את העיצוב והריהוט. בנוסף, יש להביא בחשבון את הכלים שממלאים תפקיד פונקציונאלי ודקורטיבי בעסק ועבור קהל הלקוחות.

ענפים בהם יש צורך בכלים סניטריים

כל עסק זקוק לסוג אחר של כלים. בענף האירוח למשל משקיעים משאבים רבים ברכישת ארונות אמבטיה, מקלחונים ואמבטיות, בעוד בענף המזון ומשקאות לא מתפשרים על ברזים במטבח ועל ברזים בתאי השירותים שעומדים לרשות הלקוחות. במקביל, יש גם כלים שמיועדים לכל סוגי העסקים ללא יוצא מן הכלל, כמו למשל אסלות וכיורים. הדגש מבחינת בעל העסק צריך להיות על בחירת כלים שמתאימים גם לו וגם למסגרת התקציב.

סוגים של כלים סניטריים

ברזים מתאימים לכל סוגי העסקים שבהם יש תאי שירותים וכך גם לגבי אסלות. מנגד, קרמיקה וחיפוי קירות יתאימו רק לעסקים שבהם צריך לעצב את קירות הפנים באופן ייחודי, לבנייני משרדים וגם לבנייני מגורים משותפים. רכישת אמבטיות מתבצעת בדרך כלל על ידי בתי מלון, בעלי צימרים וכדומה, לעומת אגניות חרס ומושבי אסלה שבהם משתמשים במוסדות דיור מוגן, בתי חולים ובתי אבות.

טיפים לבחירת כלים

לא משנה באיזה ענף העסק שלך פועל, יש לפחות מספר טיפים בהם ניתן להיעזר על מנת לקנות את הכלים הטובים ביותר במחיר אטרקטיבי:

השוואה בין כלים לפי יצרנים

היצרן קובע את המחיר של הכלים לפי חומרי הגלם שבהם הוא משתמש. ככל שחומרי הגלם איכותיים יותר כך צפוי גם המחיר של הכלים לעלות, אך מצד שני הם יהיו יותר עמידים וחזקים. מבחינת בעל העסק, תמיד עדיף להשוות בין כלים לפי יצרנים ולמצוא את הדגם שמספק את המענה המקיף ביותר לצרכי הלקוחות.

התחשבות בעובדים

בעלי עסקים לא יכולים להסתפק ברכישת אסלות, ברזים וכיורים לשימוש הלקוחות בלבד. עליהם להתחשב גם בעובדים של העסק ובאופן שבו הכלים האלה אמורים לעזור להם. בענף של מזון ומשקאות למשל ישנו שימוש אינטנסיבי בכלים שונים במטבח, בעוד בענף המשרדים מדובר על ציוד שאמור להעניק לעובדים תחושת נוחות.

היגיינה ותחזוקה

בניגוד לסוגים אחרים של אלמנטים דקורטיביים, בעלי עסקים חייבים להציב את ההיגיינה והתחזוקה של כלים סניטריים בראש סדר העדיפויות. עליהם לבחור כלים שקל לנקות ומוצרים שאותם ניתן להבריק גם לאחר שימוש ממושך. יש לשים דגש בעיקר על היגיינה של מוצרים בסיסיים כמו אסלות לשירותים, מקלחונים של חדרי בתי מלון, אמבטיות בחדרי אירוח ועוד.

השוואת מחירים ועלויות התקנה

מומלץ לבדוק מה כלול בהצעת המחיר והאם יש צורך לשלם בנפרד על ההתקנה. את רוב הכלים לעסקים אי אפשר להתקין באופן עצמאי, למעט מושבי אסלה או כלים חדשים שמחליפים כלים קיימים כמו ברזים פשוטים, מוטות מקלחת ואביזרי אמבט.

איפה מוצאים כלים משתלמים?

אחרי שמחליטים איזה סוגים של כלים סניטריים חדשים רוצים לקנות עבור העסק, כל מה שנותר לעשות הוא לפנות לחברות שמשווקות אותם. ניתן לקבל פרטים על חברות שעוסקות בענף באמצעות אתרי האינטרנט או להתייעץ עם חברים, קולגות וקרובי משפחה. המלצה על חברה שמתמחה בייצור אסלות וכיורים למשל יכולה לעזור לבעל העסק לחסוך עשרות אלפי שקלים ולאפשר לו לעמוד במסגרת התקציב.
פעולות נוספות :
שיתוף בפייסבוק
הדפס כתבה
שלח כתבה לחבר
הוסף למועדפים