כרגע באתר
5
8
6
,
2
מודעות
כניסה לאזור האישי

כשאתם נוסעים לטיול מה עדיף, לשכור מלון או דירה?

המועד מתקרב והכל כבר מוכן? הודעתם שתעדרו מהעבודה, הזמנתם כבר כרטיסים לכל אטרקציה אפשרית באזור ועכשיו רק צריך לסגור את נושא מקומות הלינה ולצאת לדרך? ובכן, כאן אנחנו ממליצים לכם לקחת כמה דקות, להירגע ולקרוא את המאמר הקצר שהכנו לכם שנוגע בהתלבטות הגדולה מכולן – האם עדיף לשכור מלון או להסתפק בדירה?

06/08/2013
השאלה האם לשכור מלון או דירה עולה לא אחת כשאנחנו מתכננים טיול מהנה עם בני הזוג או הילדים. הסיבה לכך נעוצה בעובדה שכיום יותר ויותר בעלי דירות משכירים את הנכסים שלהם לתיירים שמעוניינים לצאת משגרת בתי המלון. עם זאת, לא תמיד מדובר על האופציה המומלצת עבורכם. קראו בעיון את המאמר הבא ותחליטו בעצמכם.

מי דואג לכם יותר?

ההבדל העיקרי בין בית מלון לבית דירה הוא באיכות השירות. כאשר מדובר במלון, הדאגה לתקינות הציוד, לארוחות הבוקר ולכל השירותים הבסיסיים נופלת על צוות המלון. כשמדובר בדירה לעומת זאת, חלק גדול מהאחריות נופל עליכם. דירות שנמצאות בבעלות פרטית שייכות לעתים קרובות למשפחות או ליחידים שלא מיומנים באמנות האירוח על בוריה. במקרים רבים מדובר פשוט על בעלי נכסים שמעוניינים להרוויח סכומי כסף גדולים ולכן מצאו זאת עדיף להשכיר את הנכס שלהם לתיירים במקום להשכיר אותו לדיירים על בסיס שנתי. מאחר וכשאתם נמצאים בטיול, הדבר האחרון שאתם רוצים זה להתחיל לדאוג למשק הבית על היבטיו השונים, בסעיף הזה, המלון מנצח ובגדול.

נוחות ואבזור

כשיוצאים לטיול, הפינוק הוא אחד האלמנטים החשובים ביותר כיוון שהיציאה לטיול מהווה יציאה מהשגרה. כאשר שוכרים חדר בבית מלון, אתם יכולים להיות בטוחים שמישהו יכבס לכם את המגבות ואת המצעים, יסדר את החדר בצאתכם לסיור היומי וידאג לכל צרכיכם. כששוכרים דירה, לא כך הם פני הדברים. לרוב בעלי הדירות שמוצעות להשכרה מסיימים את תפקידם בהעברת המפתח ובגביית התשלום. כל השאר מוטל עליכם. כמו כן לרוב חדרי המלון יהיו מאובזרים יותר ומתוחזקים יותר מאותן דירות המוצעות להשכרה. זה בא לידי ביטוי בגודל המיטות, בנוחות המזרונים והמצעים וכמובן שבמקלחת, במרחב הנשימה, בנוף הנשקף מהחלון, בבריכה ועוד.

המוניטין שיש לשמר

בתי מלון מוכרים צריכים לשמור על השם שלהם. כל בעל עסק מקצועי ובעל ניסיון יוכל לומר לכם שהלקוח תמיד צודק ושחילוקי דעות המתגלעים בין בעל העסק ללקוח אף פעם לא תורמים לניהול מוצלח של עסק. עם זאת, כפי שציינו, בעל דירה פרטית שמוצעת להשכרה אינו בעל עסק מסורתי אלא אדם שמעוניין להפיק את מרב ההכנסה מהנכס שברשותו. התודעה הבסיסית של רמת השירות הגבוהה והרצון הבלתי נדלה שכל לקוח יהיה לקוח מרוצה ושבע רצון אינם מנת חלקם של בעלי הדירות להשכרה. אי לכך, גם כאן – האפשרות של השכרת חדר במלון, עדיפה שבעתיים.
לסיכום, במידה ואתם מתלבטים בין השכרת חדר במלון לבין השכרת דירה, עשו את הדבר הנכון לטיול מוצלח, רגוע ומהנה - שכרו חדר בבית מלון בעל מוניטין וחסכו מעצמכם טרדות וחוסר נוחות. רק כך תוכלו לבלות בראש שקט וליהנות מחוויה נעימה ונוחה באמת.


להזמנת חופשה בארץ לחץ כאן
פעולות נוספות :
שיתוף בפייסבוק
הדפס כתבה
שלח כתבה לחבר
הוסף למועדפים