כרגע באתר
2
2
7
,
2
מודעות
כניסה לאזור האישי

שלטים לדלת הבית

דלת הבית היא זו שקובעת את הרושם הראשוני ואת האווירה בתוך חלל הפנים. בניגוד למה שנהוג לחשוב, העיצוב של רחבת הכניסה או אפילו הסלון לא משפיעה על האורחים כמו השלט.

11/07/2017
מעבר לכך, בעזרת שלטים ייעודיים לדלת הבית ניתן להשיג עוד שורה ארוכה של יתרונות מיוחדים:

א. מסירת מידע אינפורמטיבי

השימוש הקלאסי בכיתוב מסוים על גבי הדלת הוא לטובת העברת מסר אינפורמטיבי. במסגרת הכיתוב ניתן לציין את שמות דיירי הבית ואת מספר הדירה בתוך הבניין. במקרים מסוימים גם מצוינים פרטים נוספים על גבי הכיתוב, במטרה להקל על מי שצריך את המידע וזקוק לו.

ב. שדרוג דלתות ישנות

השלט שלטים מייצרת שלטים גדולים ומעוצבים אשר יכולים לשדרג דלתות ישנות. השדרוג מתבצע באמצעות שימוש בחומרי גלם מיוחדים כמו עץ, זכוכית, פלסטיק, נירוסטה, אלומיניום ועוד. הדגש צריך להיות על עיצוב שעולה בקנה אחד עם האופי של הדלת והוא שונה מאשר במשרדים או בחנויות.

ג. שמירה על פרטיות

השלטים חשובים גם בדירות מחולקות או בבתים שיש להם כניסה משותפת. בעזרת הכיתוב על גבי הדלת ניתן לציין בצורה מפורטת מי גר בכל דירה ולעזור בשמירה על הפרטיות. השמירה על הפרטיות חשובה כי היא מונעת כניסה של אנשים זרים ואורחים לא מוכרים.

טיפים לעיצוב דלתות הכניסה

הדבר הכי חשוב הוא לעצב את דלתות הכניסה ואת הכיתוב באופן שהולם בתים פרטיים. לא כל עיצוב מתאים לבתים פרטיים ויש להביא בחשבון גם את התועלת הפונקציונאלית. אפשר לעצב את השלטים באופן עצמאי, להגיע לבתי דפוס כדי להתרשם מסגנונות קיימים או לתאם עיצוב של אנשי מקצוע.
הרבה אנשים מעבירים איתם את השלטים מדירה לדירה וכך נעזרים בהם לאורך הרבה שנים ברצף. העובדה הזו מלמדת על חשיבות הכיתוב ועל האופן שבו הוא הופך להיות חלק בלתי נפרד מהבית. כמו כן, יש חומרי גלם שבהם ניתן להשתמש על מנת לאפשר את עדכון הטקסט בהתאם לבני המשפחה. כך למשל ניתן לבשר על הצטרפותו של תינוק חדש או אפילו על ביקור אורחים, ימי הולדת וכן הלאה.
פעולות נוספות :
שיתוף בפייסבוק
הדפס כתבה
שלח כתבה לחבר
הוסף למועדפים