כרגע באתר
0
8
6
,
2
מודעות
כניסה לאזור האישי

האם כדאי לרכוש סורגים יד שניה

סורגים בבית הינם פריט חיוני ונחוץ מאוד, בפרט בבתים בהם גדלים ילדים. משפחות רבות מתעניינות ברכישת סורגים יד שניה. אילו כדאי לקנות והאם אפשרי לסמוך על יד שניה?

18/07/2017

חשיבות הסורגים בבית

חשיבות הסורגים בבית
אנשים רבים טוענים שסורגים אינם נחוצים בבית והם למעשה מכערים מאוד את כל החזית שלו. גם אם אתם בדירה בבניין רב מגורים וגם אם אתם בבית פרטי, סורגים יכולים להביא לכם שקט נפשי גדול מאוד שיום אחד יכול להיות שתודו על קיומם. אמנם ישנם שנראים כמו בית כלא אך אם תשקיעו בסורגים מתאימים תתפלאו לגלות עד כמה הם שימושיים. הם יכולים לשמש אתכם להגנה מפני פריצות כך שיהיה לכם עוד קו הגנה שלא בטוח שהפורצים יצליחו לעבור וגם אם כן, הם יתעכבו זמן רב והפריצה כבר תהיה לא כדאית ומסוכנת מידי. מצד שני, אנשים רבים רוצים יד שניה או חדשים בבתיהם כדי לחסל כל סיכוי ולו הקטן ביותר שהילדים שלהם מסתכנים בנפילה.

אלו סוגי סורגים קיימים?

הסורגים הכי נפוצים הם סורגי הברזל. ניתן למצוא יד שניה מברזל די בקלות וגם חדשים יעלו לכם בין שלושת מאות לחמש מאות שקלים למטר, כאשר יש דגמים יקרים יותר ויקרים פחות. מומלץ לא לרכוש סורגים חלולים כיוון שאלו נשברים יחסית בקלות ולא מספקים הגנה מיטבית. ישנם סורגים שטוחים שמשלימים את קווי הבית ויש כאלה עם בליטה, כאלו עם חלל שאפשר להוציא את הראש ולהביט למטה. אלו יכולים לשמש אתכם בחלל שנוצר כדי לייבש מגבות או לייבש סדינים שנרטבו והם שימושיים מאוד. ניתן למצוא אותם בעיטורים רבים כאשר העיצוב שלהם יוסיף מאוד לבית שלכם. יש גם שקופים מפולימר קשוח למי שרוצה סורגים שלא נראים בקלות ומספקים הגנה לא פחות טובה.

האם כדאי לרכוש סורגים יד שניה?

סורגים יש שניה יכולים להיות שימושיים ביותר אם הם מתאימים למידות. לא תמיד מומלץ לקנות יד שניה בגלל שלפעמים אנשים מתפשרים על הגודל שלהם או על האיכות שלהם ואז הקניה שלהם לא מבטחת אותם בשום צורה. חשוב לקנות כאלו שישמשו אותנו נכון ולכן אם הסורגים עונים על המטרה שלשמה אתם קונים אותם, כמו הגנה מפני נפילה של פעוטות או ביטחון הבית, חשוב שהם יהיו חזקים, לא מעוקמים וכמובן שנקודות החיבור שלהן שלמות וניתן להתקין אותם. חשוב מאוד לרכוש גם כאלו שלא נפגע העיצוב שלהם וגם אם הם התקלפו, לבדוק שבאמת אפשר לצבוע אותם ולהקנות להם מראה מחודש.

מה הרעיון ברכישת סורגים יד שניה וכיצד מתקינים אותם?

רכישת סורגים יש שניה יכולה להיות זולה הרבה יותר מאשר חדשים. סורגים חדשים יכולים לעלות החל משלוש מאות שקלים ועד אלף שקלים, תלוי באיזה סוג תבחרו. לא מעט פעמים יש צורך להוציא סכומי כסף רבים על זה בבניינים או בבתים גדולים והעלות הכוללת של בית פרטי עם חלונות רבים יכולה להיות אפילו עשרת אלפים שקלים. פעמים רבות סורגים משומשים עולים אפילו פי שלוש פחות מהמחיר הרגיל שלהם ועל הדרך יש גם שימוש חוזר בחומרים שנזרקו בגלל בית שנהרס או לקוח שכבר לא צריך אותם.
פעולות נוספות :
שיתוף בפייסבוק
הדפס כתבה
שלח כתבה לחבר
הוסף למועדפים