כרגע באתר
7
2
7
,
2
מודעות
כניסה לאזור האישי

המדריך לשימוש בנגרר

אנשים רבים מוצאים את עצמם באותה בעיה, חוסר במקום ברכבם להוביל סחורה, כמו את הציוד הרב שהם רוצים להעביר בעת שהם יוצאים לקמפינג עם המשפחה, להעמיס על גג האוטו היא אפשרות לא בטיחותית. נגרר יכול להוות פתרון טוב לכך.

24/07/2017

מהו נגרר ומהו התהליך שהוא דורש?

מהו נגרר ומהו התהליך שהוא דורש?
מדובר בעצם בעגלה שיכולה להיות מוסעת מאחורי הרכב. היא יכולה להיות מכל מיני סוגים כמו למשל נגרר לספינות או לאופנועי ים, או כזה לבעלי חיים. ישנם נגררים פתוחים, ויש נגררים שהם כמו כלוב אחד גדול להעמסה של ציוד בצורה יותר בטוחה. ישנם נגררים מקורים שהם ממש כמו מחסן נייד ובקיצור הרשימה עוד ארוכה. לפני שמחפשים חשוב מאוד להתאים את הרכב ליכולת ההעמסה של אותו נגרר. אחד הדברים החשובים הוא לברר האם לרכב שלנו יש אישור להתקת וו גרירה ולחפש מקום בו הוא יותקן בבטחה.

וו גרירה איכותי

כדי להיות מסוגלים להסיע נגרר יש צורך ב-וו גרירה שיותקן בצד האחורי של הרכב. כמעט כל רכב יכול להסיע אחד כזה אך לחלק מכלי הרכב יש אפשרות מוגבלת בגלל הכוח שיש להם. אם יש לכם רכב גדול אין סיבה שלא תוכלו להסיע ציוד רב וסחורה כבדה לאן שרק תרצו. בכל מוסך מורשה של אותו רכב ניתן לברר לפי היצרן האם אפשר להתקין וו גרירה ומה ההשלכות של זה כמו למשל תשלומי אגרה או הגבלות מסוימות.

רכישה בהתאם לנדרש

אם אתם בעלי מקצוע מתחום ההפקה, יכול להיות שיתאים לכם נגרר סגור שגם גשם לא ימנע מכם לשנע את הסחורה ממקום למקום. אם אתם רוצים להוביל חומרי הדברה מסוכנים חשוב מאוד שתבררו באיזה אמצעי יהיה הכי בטוח ומומלץ להוביל אותם. ישנם נגררים עם יכולת העמסה של עד 3 טון לצד עגלות גדולות שיכולים להתחבר אך ורק למשאיות קטנות והם יכולות להוביל יותר מחמש עשרה טון. לא רק אנשים שעובדים במלאכה מסוימת שדורשת ציוד יכולים ליהנות מכלי זה אלא גם אנשים שיש להם סוסים, אופנועי ים, יצירות אומנות או כל דבר אחר שלא יכול להיות מובל ברכב פרטי.

נסיעה עם נגרר מצריכה כישרון וניסיון

נהיגה יחד עם נגרר שמחובר לצד האחורי של הרכב היא לא דבר פשוט וטבעי. מדובר בסוג נהיגה שונה לחלוטין ובכל בלימה או האצה צריך זכור שיש כלי כבד מאחוריכם. הנהיגה באמצעות נגרר צריכה להיות בהדרגה ולהיזהר לפחות בפעמים הראשונות יתר על המידה. מדובר על תוספת משמעותית לרכב הוא מתאמץ מאוד ולכן בעיקר בעליו תאו בנסיעות בכבישים משובשים ו-ודאי כבישים לא סלולים, המשימה יכולה להיות מסוכנת מאוד. יש צורך לתחזק את הנגרר היטב ולנקות אותו וכמובן לדאוג שהחיבורים יישארו בטיחותיים בכל רגע.
פעולות נוספות :
שיתוף בפייסבוק
הדפס כתבה
שלח כתבה לחבר
הוסף למועדפים