כרגע באתר
3
8
6
,
2
מודעות
כניסה לאזור האישי

טרנדים חדשים לחימום הבית

אנשים רבים מעדיפים בדרך כלל לשפץ את הבית בקיץ ולמעשה להכינו לחורף. ריכזנו את הטרנדים החדשים לחימום הבית, כך שלמעשה תוכלו לנצל את חופשת הקיץ לימים חמים יותר בחורף.

30/07/2017

הדרך שלכם להתחמם בחורף

הדרך שלכם להתחמם בחורף
הקיץ בישראל הוא אחד מהחזקים והחמים ביותר שיש בעולם ואנחנו יכולים להרגיש בצל את הטמפרטורות מגיעות לארבעים מעלות, ולא רק פעם אחת בשבוע. למרות שבאירופה ובמקומות אחרים בעולם אנשים סובלים הרבה יותר מקור, הציבור בישראל סובל מקור בחודשי החורף החזקים ואנחנו מנסים להימנע מלצאת אל הרחובות ומעדיפים להישאר בבית מחוממים. כדי למנוע מצבים בהם הבית יישאר קר, יש כמה טרנדים שכדאי שתשמעו עליהם ואולי תיישמו אותם בבית.

חימום תת רצפתי

אחד הטרנדים החמים ביותר, החימום התת רצפתי. הוא מותקן מתחת לרצפה וכך אתם יכולים להתחמם דרך הרצפה עצמה. איך זה עובד? יש מיכל שאחראי לחימום של צינורות מים קטנים שעוברים מתחת למרצפות שלכם. מיכל המים הזה מתחמם על ידי סולר או נפט ולכן אינו תלוי בחשמל כך שגם בסופות הכי חזקות שאין חשמל אתם תזכו לטמפרטורה חמה סטטית ואחידה. כך שבעזרת חימום הרצפה תוכלו אפילו ללכת יחפים בעונות החורף הקרות.

קמין, אח

קמין, או בשמו המוכר יותר, אח, הוא התנור של פעם. נכון שהיום כבר קשה מאוד למצוא חוטבי עצים שחוטבים עצים רבים לקראת החורף אך בימינו יש דרכים אחרות כיצד להתחמם בסלון מאש. אנשים רבים חוששים מקמין בגלל שהוא אינו בטיחותי אך למעשה קמין הוא אמצעי הרבה יותר בטיחותי מאשר שימוש רב בחשמל, שימוש מסיבי יכול לגרום לקצר ולשריפות הרבה יותר בקלות. הקמין הוא טרנד שתופס יותר תאוצה בעיקר בגלל החום הנעים שהוא נותן לנו להרגיש.

נפט לחימום ביתי

באמצעות נפט לחימום ביתי אתם תוכלו לחמם את הבית בלי צורך בחשמל ואספקת הנפט תמיד תהיה בכל מצב שתצטרכו, מדובר בפתרון חסכוני ביותר מצד אחד ומצד שני בפתרון נוח הרבה יותר בלי תחושת היובש שמזגן יוצר או טמפרטורה לא אחידה בחללים גדולים כמו בסלון או בין הסלון למטבח. עם זאת ניתן לווסת את הטמפרטורה ואפילו לכבות את המערכת וכך לחסוך עוד בהוצאות. נפט לחימום ביתי הוא פתרון נהדר בעיקר לאנשים שגרים בצפון או בהרי ירושלים.

פטריות חימום בגז

כל הטרנדים שדיברנו עליהם עד עכשיו היו פתרונות ביתיים. אך מה עם הבעיות האמתיות באמת, כשאנחנו יושבים במרפסת או בגינה ופשוט מתים מקור? פטריות חימום אולי מוכרות לכם ממסעדות שיש להם שולחנו בחוץ או מפאבים רבים אך אין סיבה שלא תהיה לכם פטריית חימום בבית. פטריית חימום היא פתרון נהדר למי שיש לו מרפסת נחמדה או גינה שתמיד קופאים בהם מקור ואורחים מגיעים ולא מצליחים לדבר בי כוס תה. פטריית חימום לא עולה הרבה ביחס לשימוש בה וגפם עמידה לשנים רבות כאשר התפעול והתחזוקה שלה זולים יחסית.

חשוב לזכור!

לא משנה באיזה מערכת תבחרו, זכרו שחשוב מאוד להקפיד על אוורור הבית לפחות פעם ביום, כך למעשה פעילות החימום תהיה אפקטיבית ובריאה יותר. במקרה של כל תקלה שהיא חשוב מאוד לפנות רק לטכנאי המתמחה באותה מערכת שבחרתם. תיקון עצמי יכול לגרום לתקלה חמורה יותר ואפילו חס וחלילה פגיעה בעצמכם.
פעולות נוספות :
שיתוף בפייסבוק
הדפס כתבה
שלח כתבה לחבר
הוסף למועדפים