כרגע באתר
2
8
6
,
2
מודעות
כניסה לאזור האישי

בריכה ביתית מפיברגלס

בריכה ביתית משפרת את איכות החיים ומעלה את ערך הנכס. היא מתאימה לבתי משפחות עם ילדים

31/07/2017
למי שרוצה להבטיח לעצמו שעות של פעילויות פנאי בריאות ולכל מי שמעוניין לנצל על הצד הטוב ביותר את תנאי מזג האוויר בישראל. עם זאת, כדאי להכיר את ההבדלים בין סוגים מסוימים של בריכות ולשים לב בעיקר ליתרונות של פיברגלס.

הנה כמה מהמאפיינים הבולטים של בריכה ביתית מפיברגלס:

א. זמן התקנה מהי– הבריכות מוכנות מראש במפעל החברה ומוטמנות באדמה באופן מהיר, יעיל ובטיחותי. בניגוד לבריכת בטון יקרה שדורשת היתר בנייה ותכנון הנדסי, מדובר על פתרון יעיל עבור בתים פרטיים. בנוסף, הבריכה לא דורשת שום סוג של ציפוי באריחים או PVC והיא עמידה מאוד בפני כימיקלים וחומרים מזיקים.
ב. מגוון גדלים– ניתן להשיג את הבריכה הביתית במידות שמותאמות לצרכי הלקוחות. הבריכות הנפוצות הן קטנות עד בינוניות, אך יש בעלי בתים שמעדיפים להשתמש בחלק הפנוי של החצר או הגינה בצורה אחרת. בכל מקרה, ניתן להתייעץ עם אנשי מקצוע לפני בניית הבריכה וגם לקבל הצעת מחיר מסודרת.
ג. מראה ואסתטיקה– הפיברגלס הוא חומר גלם שעובר צביעה לפני השימוש בו לייצור בריכות שחייה. את הצביעה ניתן לבצע לפי העדפות של הלקוח כדי לשפר את המראה הסופי והאסתטיקה. אלו בריכות שנראות הרבה יותר טוב משאר האופציות שזמינות עבור הלקוח הפרטי, מה גם שמדובר בעסקה משתלמת לטווח הקצר והארוך.

מתי כדאי לבחור בריכות כאלה?

מלבד האמור לעיל, כדאי לבחור בריכה ביתית מחומר פיברגלס פולידום אם מעוניינים לצמצם למינימום את זמן התחזוקה. זו בריכה שלא דורשת שום סוג של מאמץ מבחינת תחזוקת המבנה עצמו, האריחים או התשתית. במקביל, היא מתאימה למי שרוצה לחסוך את ההוצאות על תיקונים וטיפולים, למי שמחפש פתרון שחייה עם התקנה מהירה ולמי שרוצה בריכה גמישה שמסוגלת גם לעמוד בתזוזות או רעידות קבועות בקרקע.
לסיכום, בריכה ביתית מפיברגלס היא פתרון אידיאלי עבור שלל צרכים ומטרות. כדאי להכיר את היתרונות של הבריכה ולהתייעץ עם אנשי מקצוע לגבי הגודל המתאים.
פעולות נוספות :
שיתוף בפייסבוק
הדפס כתבה
שלח כתבה לחבר
הוסף למועדפים