כרגע באתר
2
2
7
,
2
מודעות
כניסה לאזור האישי

הכל על מטבח בבית חכם

יש הרבה חלקים שאנחנו ואוהבים בבית כמו למשל הסלון בו כל המשפחה נפגשת ורואה סדרה טובה או חדר השינה בו אנחנו מתחילים ומסיימים כל יום, אך המטבח ללא ספק הוא אחד האהובים ביותר.

16/08/2017

מהו בית חכם?

מהו בית חכם?
עם התקדמות הטכנולוגיה והגעת הטלפונים החכמים לעולמנו אנשים רבים הגו רעיונות לשליטה על הבית מרחוק. אנחנו מבזבזים הרבה אנרגיה ולא רק שיקולי חיסכון נכנסים לתמונה אלא שיקולים אחרים של יזהום אוויר והנזק שנוצר לסביבה. כדי לחסוך באנרגיה רבה וכך גם לחסוך בהוצאות החשמל, בית חכם ניתן להתקנה כמעט בכל בית בישראל והוא למעשה נותן לכם שליטה על כל מה שקורה אצלכם בבית. כל מכשיר חשמלי ניתן להפעלה וכיבוי מהשלט והשליטה שלכם מלאה.

מטבח יכול לבזבז לנו הרבה אנרגיה

אחד המקומות הכי בזבזניים באנרגיה זה המטבח. אמנם אנחנו לא מבלים שם הרבה במהלך היום אך המוצרים החשמליים שנמצאים בו הם בזבזניים לא קטנים כמו למשל התנור או המדיח. לא רק החשמל מתבזבז אלא גם המים ובאמצעות מטבח חכם יש לכם אפשרות לקבל שליטה על כל אלו. אפשר גם לשלוט על האור שיש במטבח וכמובן על כל מכשיר חשמלי שמחובר וכך למעשה להיות תמיד עם היד על הדופק, או יותר נכון על הטלפון הנייד, כדי לדעת מה פועל ולהפעיל במידת הצורך.

להתחיל את פעולת המדיח בזמן

בעזרת מטבחים חכמים ומעוצבים תוכלו לשלוט על כל המכשירים שלכם מתי שרק תרצו. תוכלו לכבות את האור אם שכחתם לכבות אותו, תוכלו להדליק אותו במידה ואתם לא בבית ואתם רוצים להראות לדיירי הרחוב שיש מישהו בבית כדי להתגונן מפריצות וגם להפעיל את המכשירים השונים במידה ושכחתם. קורה מספר פעמים שאנשים ממלאים את המדיח אך שוכחים להפעיל אותו וכשהם מגיעים הביתה הם צריכים לחכות זמן ממושך עד שהכלים נקיים. עם מטבח חכם, תפעילו את המדיח מתי שרק תרצו מרחוק.

להגיע כשהאוכל כבר מוכן

אם יש בעיה אחת מפורסמת לכל אחד מאיתנו היא הכנת האוכל. אנחנו מגיעים אחרי יום עבודה קשה וצריכים להתחיל לחמם את האוכל מה שיכול לקחת זמן רב. אם תחממו בתנור תצטרכו לחכות בממוצע חצי שעה עד ארבעים דקות כדי שהאוכל יתחמם או להתפשר על טיגון שהוא אינו בריא ומאוד מלכלך וגם עושה ריחות חזקים שלא תמיד רצויים. את האוכל תוכלו לשים בתנור ופשוט לחמם לפני שאתם מגיעים הביתה וכמובן כל הבקרה ניתנת באמצעות הטלפון הנייד מכל מקום ובכל זמן בצורה הכי נוחה שיש.

חיסכון במים בצורה חכמה במיוחד

מטבח חכם לא רק שולט על כל המוצרים החשמליים אלא שולט גם על בזבוז המים. יש היום ברזים חכמים שפועלים בנגיעה בלי צורך לפתוח ברז בצורה ממשית וכך תוכלו לסגור את הברזים שפתוחים אצלכם בבית. תוכלו לקבל התראה אם ברז אחד נשאר פתוח ותוכלו גם לסגור אותו מתי שאתם רק רוצים. במטבח מבוזבז לא רק חשמל רב אלא גם הרבה מים והשילוב בין שניהם לא רק פוגע בסביבה אלא מנפח לנו את החשבונות בסוף החודש. עם מטבח חכם הבעיות האלו יישכחו במהרה.
פעולות נוספות :
שיתוף בפייסבוק
הדפס כתבה
שלח כתבה לחבר
הוסף למועדפים