כרגע באתר
0
8
6
,
2
מודעות
כניסה לאזור האישי

רכישת ארונות מיד שנייה

בארונות אפשר לסדר כל דבר שרוצים, ושטח האחסון שאנחנו מקבלים עושה לנו סדר בבלגן. יש ארונות רבים שמוצעים למכירה על ידי חנויות רבות, כאשר השוני ביניהם הוא בסוג, בגודל ובעיצוב. במאמר נציג לפניכם דרכים לחסוך כסף בעזרת רכישת ארונות יד שניה.

16/08/2017

ארונות הזזה לחיסכון במקום

ארונות הזזה לחיסכון במקום
יש בעיה רצינית אחת לארונות והיא המקום שהם תופסים. אמנם ארון יכול להיות שימושי ביותר והוא יוצר שטח אחסון על חשבון המקום שהוא תופס אך ארונות רבים צריכים מקום להיפתח וכך למעשה מגבילים את המקום שלנו בחדר או בסלון על ידי כך שצריך לפנות לו מקום לדלתות על חשבון מיטה או ספה. בדירות קטנות, שנפוצות היום יותר ויותר בעקבות מצוקת הדיור. ארונות ההזזה נכנסו לעולמנו ונותנים אפשרות לחסוך בצורה מושלמת במקום. ארון גדול שנפתח הצידה גם נותן שטח אחסון חשוב וגם לא דורש יותר מקום מהשטח בו הוא מונח.

כמה עולה ארון בימינו?

ארונות יכולים להיות מוצרים גדולים ביותר או קטנים באופן יחסי וכך גם המחיר שלהם נקבע. ככל שהארון גדול יותר כך הוא יקר יותר כאשר מה שמשפיע לו על המחיר זה גם מנגנוני הפתיחה שלו ואיכות החומרים והחיבורים. ארון לא עולה מעט כסף והוא יכול להגיע בקלות למעל אלף שקלים וזו רק ההתחלה. אנשים רבים מחפשים כיצד לחסוך בקניית הארון כאשר גם ההובלה וההתקנה עולות כסך נוסף. חלק מהאנשים קונים ארונות יד שנייה ובמידה והם במצב טוב, זו קנייה חכמה במיוחד

ארונות יד שנייה: קנייה משתלמת וכדאית

ארונות הזזה יד שנייה יכולים להיות קנייה כדאית במיוחד. ארון הזזה שעולה שלושת אלפים שקלים ונמצא במצב טוב אחרי כמה שנים יכול להימכר בחצי מחיר. אחרי שימושים רבים ונאמנים אנשים נקלעים למצב בו הם מוכרים את הארון שלהם כי הם עוברים דירה ורק הפירוק והסבלות שלו עד לדירה החדשה לא שווים את ההתעסקות. ניתן למצוא ארונות הזזה יד שנייה בזיל הזול אך חשוב מאוד לבדוק את המצב שלו היטב כדי שלא נגלה שהארון בכל ללא מתאים לנו למרות המחיר הפנטסטי.

מה צריך לבדוק לפני קניית ארונות יד שנייה?

לפני שקונים ארונות יד שנייה חשוב לבדוק האם הארון בכלל מתאים למידות של הבית שלנו. יכול להיות שהארון הזה קטן מידי ולא מספק את הצרכים שלנו או שהוא גדול מידי ואנחנו צריכים לפנות לו מקום על חשבון ספה או צמצום משמעותי במקום שיקשה עלינו מאוד. חוץ מזה, צריך לבדוק האם לארון שיש שריטות, האם הדלתות שלמות, האם המנגנונים חזקים וכמובן את האיכות שלו מלכתחילה: האם מדובר ביצרן איכותי וכמה ארון דומה עולה מיד ראשונה.

לא לשכוח את ההובלה

ארונות הזזה יד שנייה יכולים להימכר יחסית בזול אך חשוב מאוד לזכור שההובלה בדרך כלל עליכם. אל תחשבו שארון שעולה אלף שקלים יד שנייה יהיה ההוצאה היחידה שלכם וההובלה שלו יכולה להגיע לעוד חמש מאות או שש מאות שקלים כולל הפירוק. ניתן לנסות לחסוך ולפרק אותו באופן עצמאי אך תצטרכו עזרה מחברים או בני משפחה וכמובן הרבה זמן לביצוע המשימות הללו, וזה במידה ויש לכם ידע כיצד לפרק אותו ולהרכיב בצורה נכונה.
פעולות נוספות :
שיתוף בפייסבוק
הדפס כתבה
שלח כתבה לחבר
הוסף למועדפים