כרגע באתר
5
2
7
,
2
מודעות
כניסה לאזור האישי

דגשים לכל עסק שנפתח בראשון לציון

ראשון לציון היא אחת הערים הגדולות בארץ ואין פלא שהתחרות בין בעלי העסקים היא חלק בלתי נפרד מהמאפיינים של האזור. עם זאת, יזמים שמתכננים לפתוח עסק בראשון לציון בהחלט יכולים לייצר לעצמם יתרון בעזרת היכרות עם מספר כללי מפתח.

29/08/2017

היצע רחב של עסקים

היצע רחב של עסקים
הדגש העיקרי שאליו יש לשים לב טרם פתיחת עסק בראשון לציון הוא התחרות. היצע רחב של עסקים מביא איתו תחרות, ולא תמיד זה דבר טוב עבור יזמים. מי שלא יודע להתמודד עם תחרות או לא מסוגל להציע ערך מוסף עלול למצוא את עצמו מחוץ למרוץ. בעיר גדולה כמו ראשון לציון גם אין הזדמנות שנייה לעשות רושם ראשוני, לכן יש לפעול במקצועיות מרגע פתיחת העסק.

סיוע מהעירייה

עיריית ראשון לציון מעודדת פתיחת עסקים ומעניקה להם סיוע. הדגש בהקשר הזה הוא להכיר את אפשרויות הסיוע שעל הפרק ולנצל אותן. ניתן למשל לעקוב אחר פרסומי העירייה בגופי התקשורת, להיכנס לאתר האינטרנט של עיריית ראשון לציון או להגיע למפגש עם נציגיה. זו דרך מצוינת להקל על השלבים הראשונים של פתיחת העסק ולחסוך בהוצאות.

גיוס הון

תכנית עסקית היא תנאי להצלחתו של כל עסק ואותה בדרך כלל משעינים על הון עצמי. במידה ולבעלי העסק אין אפשרות להעמיד הון עצמי, עליו לגייס הון מהבנקים, חברות אשראי או גופי מימון פרטיים. מהבחינה הזו אין כמובן הבדל בין ראשון לציון לבין ערים אחרות בארץ, אך עדיין כדאי להכיר את היתרונות והחסרונות של כל אפשרות:

הלוואה מהבנק

נטילת הלוואה מתאימה לבעלי עסקים שנמצאים במצב חשבון מאוזן או חיובי. היתרון הוא תנאי החזר נוחים, אך החיסרון הוא שעבוד של חשבון העובר ושב במקרה של חריגה או אי עמידה בהתחייבויות.

חברות אשראי

אפשר ליטול הלוואה לפתיחת עסק מחברה חוץ בנקאית. כאן היתרון הוא שאין שום קשר לחשבון הבנק הפרטי או העסקי, אך החיסרון הוא תנאי החזר יחסית מוגבלים ולעיתים גם ריביות גבוהות.

חברות פרטיות

יש המון חברות פרטיות שמציעות לבעלי עסקים אפשרויות אטרקטיביות להלוואה. היתרון הוא אישור מיידי של ההלוואה וללא צורך בהעמדת ערבים ובטחונות עד סכום מסוים, אך החיסרון הוא שלא כל החברות עומדות בהנחיות משרד האוצר.

למה דווקא בראשון לציון?

היתרון של עסק בראשון לציון הוא פנייה לקהל יעד מגוון ואפשרות להתרחב במהירות. בנוסף, היא נמצאת במרחק נסיעה קצר יחסית מגוש דן ולכן פועלים בה עסקים בתחומים שונים ומגוונים מיתר הערים האחרות הפועלות בארץ.

היכרות עם השוק

הכי חשוב שעסק בראשון לציון יכיר את השוק ואת קהל היעד לכן חשוב לעשות בדיקה פרטנית של האזור לפני עשיית צעד משמעותי. חברת ניקיון בראשון לציון פועלת בתחום שונה מאשר חברת הייטק, ולכל אחת מהן מאפיינים אחרים.

חשוב לזכור

לפני שפותחים עסק חדש ניתן ללמוד פרטים חשובים על הערים בארץ, לאחר מכן על אוכלוסיית העיר הנבחרת, ואז על הוצאות העסק וההכנסות, לבדוק מה והאם משתלם לכם. רק לאחר מכן לבצע החלטות משמעותיות-על פי הנתונים ניתן לפעול בסדר היגיון ובדרך נכונה. בהצלחה.
פעולות נוספות :
שיתוף בפייסבוק
הדפס כתבה
שלח כתבה לחבר
הוסף למועדפים