כרגע באתר
5
2
7
,
2
מודעות
כניסה לאזור האישי

עבודתו של מעצב שיער

תחום עיצוב השיער התקדם עם השנים ומטיפולי שיער פשוטים עולם הטיפוח התקדם לתחום של החלקות איכותיות יותר, אומברה, תוספות ועוד. הצורך לחידושים לא נגמר לעולם וגם חשיבות השמירה על סיב השערה.

30/08/2017

יתרונותיו של שיער בריא

יתרונותיו של שיער בריא
לשיער שעל ראש הנשים והגברים יש מספר תפקידים חשובים ואחד מהם הוא בתחום היופי והאסתטיקה. הדבר נכון במיוחד לכל הנשים אשר מבקשות שיער בריא ומטופח שישפר הופעתן. שיער בריא, מלא ויפה משדר בריאות ונוי ומשפר רבות את הביטחון העצמי. משום כך, נשים רבות מקפידות לטפח אותו על בסיס קבוע. בחלק מהזמן הן תטפלנה בו עצמאית, ובמקרים אחרים, הן תפנינה למעצב שיער אשר יטפל בו בצורה מקצועית. לשיער בריא יש תכונה נהדרת בכך שניתן לעצב אותו בשלל צורות, ולרוב, ללא מאמץ מיוחד. ניתן לקצר, להאריך, לצבוע, לסלסל, לתלתל, להחליק, לעצב בצורות שונות, להוסיף לו סיכות ומכבנות, סרטים ואביזרי נוי רבים אחרים.

עיצובי שיער שונים

מעצבי שיער אכן מבצעים כל זאת על פי בקשה אישית של הלקוחות. לעיתים, עיצוב התסרוקות נעשה לקראת אירועים חשובים כמו: חתונות משפחתיות, בר ובת מצוות, אירועי השקת מוצרים, חגיגות לימי נישואין ועוד. לפעמים, האישה מבקשת, כך סתם, לשנות את מראה הפנים שלה ותבקש לצבוע שיער, להחליקו או לעצבו אחרת. לאחר כל טיפול כזה אצל מעצב שיער היא תיראה באופן שונה והמראה הרענן יוסיף לה חיות ואטרקטיביות. כל התהליך אינו מורכב מדי ועלותו זניחה ביחס לאפקט המתקבל. מעצבי שיער אף מבצעים טיפולים מורכבים יותר שנועדו לשיקום שיער פגום. אצל נשים רבות נוצר תהליך של הרס השיער כתוצאה מחשיפה מרובה מדי לשמש, משימוש מוגבר מפן, ממחלות, מטיפול כושל ועוד. מבחינים במספר טיפולים כאלו.

החלקה ותוספת שיער

החלקת שיער הוא טיפול שנועד לשיער חסר ברק, מתולתל ומדובלל, שיער שעבר טיפולים כימיים שונים ועוד. במהלך הטיפול מורח מעצב השיער חומר הנקרא קראטין על השערות. חומר זה הינו סוג של חלבון שנמצא בגוף ויש לו תפקיד בבניית הציפורניים. הוא מעניק לשערה ציפוי ששומר עליה, משקם אותה ומקנה לה ברק. טיפול אחר הינו הוספת שיער ונועד לכל מי שיש לה שיער קצר ופגום. תוספת השיער נעשית בתהליך מורכב שבו מחברים ומלחימים את השיער החדש באמצעות חומרים דוגמת קראטין. השיער הנוסף הינו שיער טבעי שנגזז,לרוב, מנשים מאירופה ומזרח אסיה.

שיקום באמצעות אמפולות

טיפול נוסף בשירות מעצב השיער הוא שיקום שיער באמצעות אמפולות. כל אמפולה מכילה חומר פעיל אינטנסיבי שפועל על השיער באופן אקטיבי. מטרת הטיפול הוא הגנה על שיער שעבר טיפולים כימיים אינטנסיביים מדי. מתאים מאוד למי שעברה גוונים, למי שעושה פאנים באופן קבוע, למי ששיערה ניזוק מהשמש או מחומרים כימיים שונים. מומלץ לקבל את כל הטיפולים הללו בסלון תסרוקת של מעצב שיער בעל ניסיון וידע בתחום. הוא יודע לייעץ לגבי סוגי שיער שונים, ייתן את האבחון המדויק ודרכי טיפול ויבצע כל טיפול בהתאם לצורך. יש טיפולים שמתמשכים תקופה ארוכה, יחסית, ואחרים קצרי מועד. בכל נקודת זמן ניתן יהיה להתייעץ איתו ולקבל תשובות מפורטות.
פעולות נוספות :
שיתוף בפייסבוק
הדפס כתבה
שלח כתבה לחבר
הוסף למועדפים