כרגע באתר
5
8
6
,
2
מודעות
כניסה לאזור האישי

שכונות מגורים איכותיות בחיפה

חיפה היא בין הערים הגדולות בישראל ובתוכה כמה שכונות איכותיות למגורים. הנה כמה שכונות כאלה ומה מאפיין כל אחת.

11/09/2017

עיר הנמל היפה בארץ

עיר הנמל היפה בארץ
בעוד ירושלים ותל אביב הן הערים הגדולות והמפורסמות ביותר בישראל, חיפה ידועה בקרב כל התיירים שמגיעים לכאן לביקור כאחת הערים היפות ביותר. העיר על הכרמל היא אחת הערים החשובות ביותר, גם בתקופתנו וגם מבחינה היסטורית. חיפה היא עיר שמשלבת בין קדמה לעתיקות כאשר אזור העיר התחתית של חיפה מעוטר ברחובותיו בבניינים ישנים עם סגנון בנייה שכבר אי אפשר לראות ועד לשכונות איכותיות מהטובות ביותר בארץ.

שכונות מגורים איכותיות בחיפה

• אחת משכונות המגורים האיכותיות ביותר היא שכונת דניה. אזור זה של חיפה נמצא ליד אוניברסיטת חיפה ממש בסמוך ליציאה מהיער לכיוון המשך הכרמל. אזור זה ירוק ובעל נוף מהמם ורמת החיים שם היא מהגבוהות ביותר שיש לא רק בחיפה אלא בכל הארץ. מעבר דירה בחיפה לשכונת דניה הוא מעבר שישפר את איכות חייכם משמעותית וזוהי גם מאחת השכונות היקרות ביותר בהתאם.
• כשאתם עוברים לחיפה תזדקקו לעזרה מחברת הובלות מקצועית שמספקת הובלה בחיפה על הצד הטוב ביותר, בעיקר אם אתם מתכננים לעבור לרכס הכרמל שדורש כלי רכב חזק להובלה של ציוד רב. אחת מהשכונות היפות ביותר שנמצאות ברכס היא שכונת רוממה שבתחום שיפוטה קיים גם אצטדיון הכדורסל של מכבי חיפה. רוממה נמצאת במיקום גיאוגרפי מעולה כך שהיא קרובה גם לטכניון וגם למרכז הכרמל.
• השכונות במרכז הכרמל הן מהשכונות המשובחות ביותר שיש. מעבר דירה לחיפה למרכז הכרמל יספק לכם מקומות בילוי רבים ואוויר צלול שנדיר באזור זה של המדינה. מרכז הכרמל הוא האזור המרכזי של חיפה, אזור שהחליף את מרכז חיפה שבעבר היה בעיר התחתית, והיום תושביו נהנים ממסעדות רבות, מאולם קולנוע שכונתי ומאיכות חיים גבוהה בכל תחום.
• שכונת רמת אלון היא שכונה שקרובה מאוד לטכניון. שכונה זו חדשה ויפהפייה ומספקת כל מה שצריך לאיכות חיים גבוהה כאשר גם הנוף שיישקף למפרץ חיפה יהיה פנטסטי. מיקום ליד אוניברסיטה גדולה תמיד מוסיף לאיכות החיים ובמידה והילדים ירצו ללמוד הם יעשו זאת ביתר קלות בלי לצאת מהבית. שכונת רמת אלון גובלת בנשר ומספקת גישה קלה יותר לאזור הקריות.

לגור בצד השני של ההר

חיפה היא העיר השנייה הכי גדולה מבחינת שטח ואחד מהאזורים המפותחים ביותר שלה הוא האזור שסמוך לחוף הכרמל. האזור המערבי של חיפה מתפאר בנוף פתוח לים ששונה מהנוף למפרץ חיפה, שם הבנייה יותר חדשה ועדיין נמצאת בעיצומה. שכונות אלו קרובות לאצטדיון הכדורגל 'סמי עופר' מה שהופך כל מעבר דירה לחיפה לחובבי כדורגל להרבה יותר מהנה. באזור זה יש קניונים רבים, אזור תעשייה מת"מ שמכיל מקומות עבודה רבים וכמובן תחנת רכבת וגישה מהירה למרכז הארץ. אזור זה של חיפה מאפשר גישה לרצועת חופים יפה ביותר תוך זמן נסיעה קצר מאוד.
פעולות נוספות :
שיתוף בפייסבוק
הדפס כתבה
שלח כתבה לחבר
הוסף למועדפים