כרגע באתר
5
8
6
,
2
מודעות
כניסה לאזור האישי

3 טיפים למחפשים דירה למכירה בקריות

תקופת חיפוש דירה לקניה נחשבת לאחת מהתקופות שהרבה אנשים היו מעדיפים שלא לזכור אותן. אתם רואים דירה ועוד דירה ועוד דירה, ונדמה לכם שאולי הדירה הבאה תהיה הדירה הנכונה, אבל, שוב, אתם שבים ומתאכזבים, והזמן מתקצר והולך.

12/09/2017

רכישת דירה – אחת העסקאות החשובות ביותר במהלך חיינו

רכישת דירה – אחת העסקאות החשובות ביותר במהלך חיינו
רכישת דירה נחשבת להוצאה הגדולה ביותר אשר מבצע אדם בחייו, ולכן, אל ההחלטה הזו, שתשפיע על המשך חייו (או, לפחות, על השנים הקרובות) אנחנו מתייחסים בכובד ראש, לעיתים, כל כך בכובד ראש, שאותו כובד ראש הופך לפחד משתק מפני האפשרות שנטעה בבחירתנו. נכון, זה לא נעים לקנות דירה ולגלות, שבגלל שלא בדקתם את כל הפרטים היטב, בערב הראשון לשהותכם בה, אתם מגלים כי ישנו פאב רעשני בדיוק מול הכניסה לבניין, אבל ישנם מספר טיפים פשוטים ששימוש בהם עשוי לצמצם לכם את טווח הטעות במידה ניכרת.

מחפשים דירה בקריות? בנתניה? בראשון לציון? התחילו בהכרת השטח!

אז כיצד מחפשים דירה למכירה בקריות או בכל מקום אחר בארץ?. החיפוש מתחיל בהכרת השטח. ישנם מפגעים מסוגים שונים, חלקם נקודתיים לשעות ספציפיות ביממה. למשל, מוסדות חינוך (כגני ילדים ובתי ספר) מייצרים מפגע רעש וחוסר חניה רק בשעות היום, בעוד פאבים ומועדונים מייצרים אותם בשעות הלילה. זה אמנם נחמד שיש אחד מהם בסביבה (גן ילדים, בית ספר או פאב), אבל אף אחד מאיתנו לא היה רוצה לגור בצמוד להם. כך שביקורים בשעות שונות של היום והלילה יכולים בהחלט לתת לכם תמונת מצב נכונה יותר, מאשר ביקור חד פעמי.

ערכו רשימה של השירותים להם אתם נזקקים באופן שוטף

הצרכים שלנו, כבני אדם וכמשפחות משתנים מגיל לגיל, ותלויים במצבנו האישי, המשפחתי, ובקריטריונים נוספים. לכן, אם אתם משפחה שלה ילדים צעירים, אתם תערכו רשימה כזו המכילה מוסד חינוכי לגיל המתאים, פארקי שעשועים, סניף טיפת חלב וכד', בעוד שאם ילדיכם מבוגרים יותר, שימת הדגש עשויה להיות דווקא על חוגים ותרבות שעות פנאי מאורגנת. לאחר שהרשימה נמצאת בידיכם, בדקו את הקרבה מהדירה הנמצאת על הכוונת ואת דרכי ההגעה האפשריות אל כל אחד מהפריטים שברשימה.

שוחחו עם השכנים באזור

אתם לא יודעים איזו כמות של מידע חיוני ניתן לקבל בשיחה פשוטה עם אנשים הגרים במקום. אתם לא חייבים לדפוק בדלתות, מספיק שתקשרו שיחה עם שכן בעת שהוא מוריד את פח הזבל, או עם שכנה המשחקת עם הילד שלה על המדשאה הסמוכה לבניין. תוכלו לשמוע את כל יתרונות וחסרונות המגורים באזור, ולאחר מכן, להחליט מה מהם מפריע לכם ועד כמה הוא מפריע. שוחחו עם יותר מאדם אחד או שניים, על מנת שתוכלו להצליב את המידע ולאשר את אמיתותו.

חיפוש דירה הינה משימה מורכבת אך משתלמת

כן, זה אולי נשמע כמו משימה מעט מורכבת, עם כל ה"בילוש", איסוף המידע ועבודת הרגליים בשטח, אבל זוהי הדרך היחידה לוודא, שאתם עומדים לרכוש דירה באזור שאתם יודעים עליו הכל, את כל מעלותיו ומגרעותיו. לכן, שימרו את התהליך הזה רק לדירות שבאמת נמצאות על הכוונת שלכם, ולא לכל דירה המוצעת לכם.
פעולות נוספות :
שיתוף בפייסבוק
הדפס כתבה
שלח כתבה לחבר
הוסף למועדפים