כרגע באתר
5
1
8
,
2
מודעות
כניסה לאזור האישי

דירות חדשות בקרית מוצקין - מדריך כיס לקונה

קריית מוצקין של כיום איננה דומה בשום דבר לאותה קריה מנומנמת ואדישה, אשר הכרנו לפני עשור או שניים. דירות חדשות בקרית מוצקין הופכות את הקריה הספציפית הזו לאטרקטיבית במיוחד, גם לחובבי מרכז הארץ המושבעים.

12/09/2017

התאמת סוג הדירה לאורח החיים שלנו

התאמת סוג הדירה לאורח החיים שלנו
כאשר אתם מחפשים דירה, חשוב לכם שהיא תתאים לדרך בה אתם תופשים את עצמכם, לאורח החיים שלכם, למצבכם המשפחתי, לצרכים שלכם כאדם וכמשפחה. עד לא מזמן, אזור הקריות שליד חיפה לא היה אטרקטיבי דיו על מנת שמי שאיננו בוחר לגור בו מסיבות אישיות יתעניין במגורים במקום. אבל, תנופת הפיתוח של האזור בשנים האחרונות מיקדה את תשומת הלב בקריות בכלל, ובקריית מוצקין בפרט.

למה דווקא דירות חדשות בקרית מוצקין ולא באחת מהקריות האחרות?

קרית מוצקין נחשבת לאחת מהקריות המקפידות להתחדש בכל עת, מוסדותיה המוניציפאליים (כקונסרבטוריון, למשל) מעניקים שירותים גם לתושבי הקריות האחרות, המצב הסוציו-אקונומי של תושביה הוא מעל לממוצע בארץ, וגם תרבות שעות הפנאי בה מפותחת (החי-פארק, קניון הרב-מד, היכל התיאטרון וכן הלאה). היא מהווה אבן שואבת לתושבי הסביבה, ואף מחיפה (העיר ה"גדולה") מגיעים הורים עם ילדיהם לפעילות המתרחשת בקריית מוצקין, בחי פארק, לדוגמה. דירות חדשות בקרית מוצקין מוצעות כיום בשלל סגנונות, כך שהאופציות פתוחות לכל הדעות.

מוצקין, שכונות רבות לה

אחד הדברים בהם גאה קרית מוצקין במיוחד, הוא היכולת שלה לשלב חדש עם ישן, חילוני ודתי, פרטי וציבורי. למשל, באותה קריה ממש, תוכלו למצוא את השכונות הוותיקות שיכוני רסקו, שיכון עמידר ושיכון צ'כי, לצד שכונת משכנות אמנים החדשה, המציעה דירות חדשות בקריית מוצקין לזוגות ולמשפחות צעירות. את רבי הקומות של שכונות לב מוצקין ונווה גנים לצד הבנייה הנמוכה צמודת הקרקע של מוצקין הותיקה, את אולפנת "סגולה" עם קניון הרב-מד. שילובים אלה, הם שמעניקים לקרית מוצקין, בין השאר, את צביונה הייחודי.

מה עוד יש באזור?

הזכרנו תנופת פיתוח? ובכן, כל ציר צ'ק פוסט - קריות התעבה באופן משמעותי, בעסקים, בתי מסחר, חנויות ומשרדים, הפותחים בפני תושבי הקריות אינספור אפשרויות לתעסוקה, קניות ובילוי גם יחד. מיקומה של מרכזית המפרץ והפיכתה לצומת מרכזית לנוסעים מצפון הארץ ואליו, תרמו אף הם לפריחתו של האזור, והתנקזותם של מאות ואלפי נוסעים המשתמשים בצירי התחבורה הציבורית (מטרונית, רכבת, אוטובוסים) בכל שבוע אל תחנת מרכזית המפרץ, העלתה את אזור הקריות למודעות הציבורית הכלל ארצית.

למה לא שמענו על קרית מוצקין קודם?

האמת היא שכן שמענו, אבל מעט ולרוב, דברים טובים. זאת, בעיקר מכיוון שמדובר בקריה שנחשבת לשלווה ורגועה, שאיננה מושכת אליה צרות, מלאה במרחבים ירוקים ובאנשים רגועים, שכל מבוקשם הוא לחיות ולתת לאחרים לחיות את חייהם. מקום אידיאלי לחיות בו, להקים משפחה ולגדל ילדים בניחותא, מבלי להיקלע לצרות מיותרות, פשוט לחיות את החיים הטובים.
פעולות נוספות :
שיתוף בפייסבוק
הדפס כתבה
שלח כתבה לחבר
הוסף למועדפים