כרגע באתר
4
8
6
,
2
מודעות
כניסה לאזור האישי

הובלת רהיטים כבדים בצפון

שירותי הובלה כוללים שימוש בשורה ארוכה של אביזרים וציוד מיוחד. ברשימת האביזרים ניתן למצוא גם מנוף הובלה שעומד כיום לרשות תושבי הצפון והסביבה.

14/09/2017

מה עושים עם מנוף?

מה עושים עם מנוף?
בענף ההובלות משתמשים בשירותי מנוף בעיקר בשביל להתמודד עם ציוד כבד. אפשר להגיע עם המנוף עד פתח הבניין, להעלות ולהרים חפצים במשקל גבוה ולסייע לצוות ההובלה. כמו כן, המנוף משמש להובלות בבניינים שבהם יש חדרי מדרגות צרים או במקומות שבהם אין מעלית. הובלה עם מנוף יקרה יותר מהובלה רגילה אך היא חוסכת זמן ומאמץ.

איזה רהיטים כדאי להוביל עם מנוף?

השיקול הכספי לא תמיד רלוונטי כי יש כמה סוגים של רהיטים, חפצים ומכשירי חשמל שאותם לא ניתן להוביל בלי מנוף ייעודי. הנה כמה מהם:

א. פסנתר –

פסנתר הוא דוגמא קלאסית לצורך במנוף כי הוא מגיע למשקל של מאות ק"ג. מעבר לכך, מדובר בכלי נגינה עדין ויקר והובלה ללא מנוף עלולה להסב לו נזקים בלתי הפיכים. רק בעזרת מנוף הובלה ניתן להרים את הפסנתר ישירות לתוך המשאית ולאחר מכן לפרוק אותו במוסדות ציבוריים או בבתי לקוחות.

ב. מקררים –

מקרר הוא מכשיר חשמל שנמצא כמעט בכל בית והוא מדגיש את הפופולאריות של שירותי מנוף. למרות שלא מדובר ברהיט קלאסי אלא במכשיר שדורש חיבור תמידי לחשמל, השימוש במנוף מקל על ההובלה ויכול לסייע לאנשים פרטיים ובעלי משפחות.

ג. מערכות ישיבה –

יש מערכות ישיבה שלמות שאותן ניתן להרים ולהוריד בעזרת מנוף. אלו רהיטים שקשה להוביל באופן עצמאי בבניינים ישנים עם חדרי מדרגות צרים, או בדירות שנמצאות בקומות גבוהות אבל בבניינים ללא מעלית עם פתח רחב. השימוש במנוף להובלת מערכות ישיבה מוכיח את עצמו ומתאים גם למשרדים וחנויות.

ד. ארונות –

רוב האנשים מעדיפים לפרק ארונות לפני ההובלה אך יש מקרים שבהם זה לא אפשרי. במקרים כאלה האופציה היחידה שעל הפרק היא להשתמש במנוף ולהוביל את הארון כאשר הוא עוד בנוי. השימוש במנוף מקל על העברה של הארון ויכול לסייע להתמודדות עם הבעיות הנפוצות.

באיזה מנוף מדובר?

לא כל מנוף מתאים לענף ההובלות והתפקיד של חברת הובלות הוא לבחור את האמצעי שהכי מתאים עבור המשימה. לרוב מדובר בעגורן נייד, קטן ונמוך יחסית שמותקן על משאית ולכן יכול להגיע בקלות ממקום למקום. לשם השוואה, עגורן מגדלי מורכב מבסיס, מגדל או צריח ויחידת הנפה. בעגורן נייח הבסיס מורכב מיציקת בטון, בעוד בעגורן נייד מבצעים את ההתקנה על גבי משטח מיוחד במשאית.

איך משלבים מנוף בשירותי הובלה?

הלקוח יכול להחליט יחד עם חברת הובלות האם להעביר את כל הרהיטים בעזרת מנוף, או להשתמש בו לטובת שינוע של הציוד הכבד בלבד. במידה ובוחרים להשתמש במנוף בשביל כל ההובלה צריך לסדר בהתאם את הארגזים והקרטונים. באופן דומה, השימוש במנוף לשינוע של מכשירי חשמל, רהיטים וציוד כבד מחייב עטיפה שלהם מבחוץ למניעת נזקים ושריטות.

איך בוחרים שירותי מנוף בצפון?

כדאי לתושבי הצפון להכיר את היתרונות של השימוש במנוף להעברת רהיטים כבדים עוד לפני שהם בוחרים חברת הובלות. כך ניתן לוודא שיש לאותה חברה את הידע, המקצועיות והכלים הנדרשים על מנת להתמודד עם הציוד ולהעביר אותו ללא פגע.
פעולות נוספות :
שיתוף בפייסבוק
הדפס כתבה
שלח כתבה לחבר
הוסף למועדפים