כרגע באתר
5
8
6
,
2
מודעות
כניסה לאזור האישי

קורס טכנאי מוצרי חשמל ביתיים

מי שנתקל בבעיה במכשירי חשמל בביתו יכול להרגיש חוסר אונים עד הגעת בעל מקצוע מתאים כמו טכנאי מכונות כביסה או טכנאי טלוויזיות ולכן קורס טכנאי מוצרי חשמל ביתיים יכול להיות שימושי ביותר.

17/09/2017

קורס טכנאי מוצרי חשמל ביתיים: מה זה כולל?

קורס טכנאי מוצרי חשמל ביתיים: מה זה כולל?
במהלך הקורס המשתתפים ילמדו על מוצרי החשמל החשובים ביותר, אלו שכל אחד משתמש בהם במהלך השגרה שלו. הלימודים לא כוללים רק טיפול בתקלות אלא גם תחזוקה של המוצרים בצורה נכונה, הוראות בטיחות ושימוש נכון. בין המוצרים ניתן למנות מכונת כביסה, מקרר, מדיח כלים, תנור ועוד. הקורס מתרכז הרבה בעבודה מעשית אם כי יש הסברים תיאורטיים לגבי המוצרים והחיבור שלהם לתשתית.
במהלך קורס המשתתפים לומדים על הפירוק וההרכבה של החלקים הללו. הפירוק וההרכבה הם חלקים חשובים ביותר מהטיפול עצמו וגם התחזוקה במידה ויש צורך להחליף חלקים. רק כשמפרקים מוצר מסוים מבינים באמת את המערכת שמפעילה אותו וכיצד הוא בנוי. אחרי מספק שיעורים כל מי שהיה לו פחד בלתי מוסבר ממוצרי חשמל ותיקון שלהם יגלה שהמשימה ממש לא מסובכת כמו שהוא חשב וגם עוזרת מאוד במהלך החיים.
הקורס נמשך כשישה חודשי לימוד והמתכונת שלו משתנה בין המקומות. תיקון מכונות כביסה, תחזוקת תנור ואפן פעולתו של המקרר, כל אלו נלמדים עד להבנה מלאה כיוון שבמוצרי חשמל אי אפשר לטעות והטיפול יחד עם ההיכרות חייבים להיות מושלמים.

צוות מרצים מנוסה

מי שמעביר את הקורס הם צוות מרצים מנוסה שמכיר את מוצרי החשמל ואת עולם החשמל והאלקטרוניקה בפרט. בצורה כזו המשתתפים יכולים ללמוד על תחזוקת מקררים ותיקון מכונות כביסה בצורה הטובה ביותר. הקורס יעיל ומשתלם במיוחד לא רק כדי לדעת כיצד לטפל במוצרים הביתיים שלנו אלא מדובר במקצוע חשוב מאוד שיכול להיות מאוד רווחי אם עובדים נכון במתן שירות ללקוחות שונים. המרצים מהווים דוגמה ומשמשים כמרצים אחרי ניסיון רב בתחום ומסבירים על מוצרים שהם מכירים עד החלקים הכי קטנים.

ידע שימושי לחיים ללא תקלות

למרות שאנחנו לא אוהבים להתמודד עם תקלות הקורס יכול ללמד אותנו הרבה על תפעול תקלות ביתיות. תקלות אלו ניתנות לפתרון עם יש לכם את הידע הדרוש וככה גם תוכלו לחסוך כסף רב וגם להבין כל פעם עוד ועוד ולצבור ניסיון בעצמכם. תפעול תקלות ביתיות חשוב מאוד ברגעים בהם אי אפשר לקרוא לטכנאי מכונות כיסה או חשמלאי או לכל בעל מקצוע אחר. מקרים כמו למשל בעיה בטלוויזיה בשישי בערב או לוח חשמל שקופץ בארוחת חג יכולים להיפתר במהירות והחזרה לשגרה תהיה מהירה. תפעול תקלות מהר חיוני מאוד בשלבים כאלו והקורס נותן לכם את הכלים להתמודד.

האם ניתן לעסוק בתיקון מכשירים?

אחרי קורס טכנאי מוצרי חשמל ביתיים יש בעיות שתוכלו לפתור בעצמכם ולכן אין סיבה לא תעבדו במקצוע הזה. כמובן שהידע שלכם צריך להספיק נוכח הבעיה ואם אדם מסוים צריך טכנאי מכונות כביסה מיומן או טכנאי טלוויזיה כדאי מאוד שתהיו מקצועיים ותדעו כיצד לטפל. יש תחרות רבה בין בעלי מקצוע שונים וזה שאתם עברתם קורס בסיסי מחייב אתכם להתמקצע בתחומים הספציפיים בהם אתם רוצים לעסוק, אך בתור עזרה לשכן או לקרוב משפחה זה מספיק.
פעולות נוספות :
שיתוף בפייסבוק
הדפס כתבה
שלח כתבה לחבר
הוסף למועדפים