כרגע באתר
3
8
6
,
2
מודעות
כניסה לאזור האישי

בחירת הנכס הטוב ביותר בשבילך

יש כמה דברים עיקריים שצריך לבדוק לפני שבוחרים נכס. מיקום מאקרו, מיקום מיקרו ולא להתעצל לשאול את השאלות הנכונות. בחירה משמעותית מאוד עומדת בפניכם והיא צריכה להיעשות על הצד הטוב ביותר.

18/09/2017

איך נבחר את הנכס?

איך נבחר את הנכס?
אנחנו עורכים קניות במהלך כל חיינו ובמקרים רבים אנחנו מבררים הרבה פרטים לפני שאנחנו מקבלים החלטה. כשאנחנו מחפשים אחר קניית טלפון אנחנו בודקים את המחירים השונים של הסוגים השונים, בודקים מה הדגמים השונים מכילים ומחפשים אחר אפשרויות חדשות, אך כשקונים דירה, ההחלטה צריכה להיות פי אלף יותר חשובה ומצריכה הרבה מחשבה והשקעה. איך בוחרים את הנכס הטוב ביותר בין אם למטרות מגורים ובין אם למטרות השקעה? כמה טיפים במאמר זה.

בחרו את המיקום

זה לא סוד שהדירות והשטחים במרכז יותר יקרים מאשר בפריפריה. אם אתם מחפשים דירה למגורים סביר להניח שכבר יש לכם מיקום מסוים שחשבתם עליו מסיבו שונות, בין אם קרבה למקומות העבודה והמשפחה ובין אם אורח החיים שמתאים לכם, אך כשקונים נכסים להשקעה חשוב לראות את העתיד. בעוד שאין לנו אפשרות לגילוי עתידות אפשר להשתמש במידע קיים כדי לשער מהם הנכסים המשתלמים להשקעה. מדובר בעבודה מורכבת של מומחים, אך חשוב מאוד לבדוק אילו מקומות לדעתכם המחירים שלהם יעלו על בסיס מידע שיש לכם. למשל, ישנם ערים בפריפריה שמחירי הנכסים בהם עולים בקצב מהיר יותר ממקומות אחרים בגלל התפתחות טובה או קירוב של הפריפריה למרכז באמצעות סלילת כבישים ועוד.

בחרו את הסביבה

לא חשוב לבחור רק את המחוז או העיר בה אתם קונים את הנכס אלא גם לאזור מיקרו. ישנם סוגים שונים של אזורים בכל עיר, יש אזורי תעשייה, שכונות צפופות, שכונות עם בניינים גבוהים ושכונות של בתים פרטיים ואזורי פרברים. כמובן יש גם אזורים עם סביבה ירוקה מאוד ואלו המקומות המבוקשים ביותר במיוחד כשהם נמצאים גם במרכז. נכסים ברעננה, חולון ומקומות כאלו הם דוגמאות לערים במרכז בעלות דגש על סביבה הירוקה ורווחת התושבים. מעין נווה מדבר מיוחד במינו שמתאים למשפחות במיוחד. בבדיקה של הסביבה קחו בחשבון גם אילו עסקים קרובים יכולים להועיל לכם ואם יש בתי ספר טובים באזור ומוסדות נוספים.

בחנו את הנכס

המחירים לדירות ונכסים מאוד שונים אחד לשני ולכן זה גורם למחירים להיראות מאוד לא רלוונטיים. כשקונים נכס, קודם כל תסתכלו על מה מקבלים ולאחר מכן תסתכלו על המחיר. מומלץ ללכת ולהסתכל על הנכסים מקרוב ולהבין יותר לפרטי פרטים. כבר בדרך אפשר להסתכל על הסביבה של הנכס וללמוד ממנה המון. כשתגיעו לנכס תוכלו לשאול את המוכר או המתווך את כל השאלות שלכם בהתאם למטרת הרכישה. מי שישאל יותר שאלות בסופו של דבר יהיה יותר שבע רצון מהבחירה שלו בסופו של דבר ויהיו כמה שפחות הפתעות. בנוסף, אם אתם רציניים ונכס מסוים מצא חן בעיניכם, לא יהיה לכם מה להפסיד אם תנסו להתמקח במחיר. כשמדובר במחירים של מיליוני שקלים אפילו הנחות קטנות שנראות לא משמעותיות בסופו של דבר שוות הרבה כסף.

שיהיה בהצלחה!
פעולות נוספות :
שיתוף בפייסבוק
הדפס כתבה
שלח כתבה לחבר
הוסף למועדפים