כרגע באתר
2
5
7
,
2
מודעות
כניסה לאזור האישי

כל היתרונות של ניקיון בטון מוחלק

בטון מוחלק הוא חלק בלתי נפרד מסגנון העיצוב החדשני של בתים ומשרדים. אך מלבד היתרון האסתטי הברור ממנו לא ניתן להתעלם, בטון מן הסוג הזה גם מאפשר חווית ניקוי יוצאת דופן. הבטון חביב בעיקר על חולי ניקיון בתחום הבתים והבניינים, ולאחרונה אפשר למצוא אותו בבנייני משרדים, עסקים ובתי מלון. הסיבה לכך היא בעיקר המבנה המיוחד של הבטון, והעמידות שלו בפני חומרי הניקוי.

18/08/2013

ניקוי בבתים או מפעלים

ראשית, ניקוי של משטח חלק לחלוטין כמו בטון הוא מבחינה פרקטית פשוט בהרבה מאשר ניקוי של מרצפות, פרקט, קרמיקה ועוד. אפשר לגרוף בקלות את המים ממקום למקום, לעבור עם סמרטוט על כתמים עקשניים, ולאפשר ניקיון מהיר ויעיל ללא צורך בהוצאות מיותרות.

שנית, בטון הוא אחד מחומרי הגלם העמידים ביותר בעולם. הסיבה בגללה בטון מוחלק זוכה להצלחה היא אותה עמידות, המאפשרת לו להתמודד גם עם אקונומיקה, חומץ, סבון או כל חומר אחר המשמש לניקוי מאסיבי. אפשר לנקות את הבטון עם חומרים שונים, ולשלב ביניהם מבלי לפגוע באיכות שלו. מעבר לכך, הבטון שומר על הניקיון ואינו סופג את הלכלוך. בטון הוא חומר עמיד לחלוטין, ובזכות השיטות החדשות של יצירת משטחי בטון מוחלק ניתן ליישם זאת גם בבתים פרטיים.

ניקיון של בטון מוחלק מציע עבור בעלי בתים פרטיים רשימה ארוכה של יתרונות פונקציונאליים:

- זמן ניקיון קצר
- שמירה על בית מסודר
- ניקיון של הכניסה לבית
- מראה חלק ומבריק
- אפשרות להזמנת שירותי ניקיון מקצועיים אחת לחצי שנה

ניקוי מקצועי של בטון מוחלק כולל ציפוי עם סילר מיוחד

תפקידו של הסילר הוא להגן על הבטון, ולייצר שכבת הגנה הנשמרת לאורך זמן. בנוסף, ניתן לנקות את הרצפה בבית לבד, וזאת מבלי לפגוע בסילר או בבטון עצמו. תדירות שבועית יכולה להספיק עבור דירות קטנות או בתים של בני זוג צעירים, אך בבתי משפחות עם ילדים כדאי להגדיל את התדירות

שטיחים על גבי בטון

מי שמעדיף לפזר ברחבי הבית שטיחים ימצא שקל יותר לשמור עליהם על גבי בטון. השטיחים אינם נפגעים כתוצאה מדריכה ממושכת, לא סופגים את הלכלוך של השטיח והסיבים שלהם לא נקרעים. הבטון הוא חלק לחלוטין, ולכן שטיחים משתלבים איתו בצורה נהדרת.
מראה נקי של בטון מוחלק מייצר ניגודיות מרשימה בין הריצוף לבין ריהוט עתיק. אפשר לייצר משטחי בטון בכניסה לבית או ביציאה לחצר, או לחילופין להשתמש בו בסלון ובחדרי השינה. היתרונות של ניקוי בטון בבתים פרטיים וגם במשרדים תקפים לגבי כל צבעי המשטחים. כיום ניתן לבחור בין משטחי בטון בצבעים שונים המתאפיינים בגוונים של שחור, אפור בהיר, לבן, כחול, אפור מבריק או אפילו ירקרק. לסיכום, קל וכיף לנקות את הבטון, ולכן כדאי לרצף איתו את הבית או המפעל.

המידע מוגש באדיבות: יוסי אהרון פיתוח בע"מ – בטון מוחלק
פעולות נוספות :
שיתוף בפייסבוק
הדפס כתבה
שלח כתבה לחבר
הוסף למועדפים